صفحه 257 از 269 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان
    من و همسرم بصورت غیابی عقد کردیم(دوماهه عقدیم) و ایشون الان ۴ ساله که المان زندگی میکنه من شنیدم موقع مصاحبه تو سفارت باید عکسای شخصی با همسرم و یا عکس های مربوط به مراسم عقد و یا حتی چت هایی که باهم داشتیم رو نشون بدم آیا این حقیقت داره؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikinikson نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم بصورت غیابی عقد کردیم(دوماهه عقدیم) و ایشون الان ۴ ساله که المان زندگی میکنه من شنیدم موقع مصاحبه تو سفارت باید عکسای شخصی با همسرم و یا عکس های مربوط به مراسم عقد و یا حتی چت هایی که باهم داشتیم رو نشون بدم آیا این حقیقت داره؟؟؟؟
    سلام
    نه در این مورد هیچ گونه درخواستی ندارند

Junior Member

سلام من خرداد امسال وقت سفارت گرفتم میخاستم ببینم چقدر طول میکشه ایمیل وقت مصاحبه برام بیاد و بعد معمولا چقدر زمان میبره که ویزام صادر بشه
    من a1 گرفتم و ماه پیشم که همسرم اومد عقد کردیم و همسرم متولد المان و تابعیت المانی داره با توجه به این مواردی که گفتم اگر کسی اطلاع داره که چه کارایی باید انجام بدم قبل از مصاحبه کمکم کنه ممنون میشم
    و چقدر زمان میبره که ویزام صادر بشه و چه سوالاتی میکنن ممنون از تجربتون

Junior Member

بنده مدارک ازدواج دادم برای ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه بازهم نیاز هست شناسنامه ها و سند ازدواج قبل زمان مصاحبم ببرم سفارت المان تایید کنه یا نه تاید مدارک برای ویزاهای دیگه مثل دانشجویی کاری لازمه ؟؟ چون مثل اینکه باید نوبت برای تایید اینترنتی گرفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladiux نمایش پست ها
    سلام من خرداد امسال وقت سفارت گرفتم میخاستم ببینم چقدر طول میکشه ایمیل وقت مصاحبه برام بیاد و بعد معمولا چقدر زمان میبره که ویزام صادر بشه
    من a1 گرفتم و ماه پیشم که همسرم اومد عقد کردیم و همسرم متولد المان و تابعیت المانی داره با توجه به این مواردی که گفتم اگر کسی اطلاع داره که چه کارایی باید انجام بدم قبل از مصاحبه کمکم کنه ممنون میشم
    و چقدر زمان میبره که ویزام صادر بشه و چه سوالاتی میکنن ممنون از تجربتون

با سلام
    - با توجه به جدول جدید زمان مصاحبه که داخل سایت سفارت گذاشته شده حداکثر 6 ماه زمان میبره برای ایمیل دوم که تعیین وقت مصاحبه شماست.
    - حدودا اگر اینجا نقصی مدارک نداشته باشید و از اونطرف هیچ مشکلی به لحاظ مالی و ... نداشته باشید حدودا 3 ماه زمان میبره تا ویزای شما صادر بشه.
    - سوالات زیادی ازتون نمیپرسن فقط اینکه چه مدت با همسرتون آشنا شدید و چطور ؟ چطور با هم ارتباط دارید؟ همسرتون المان چیکار میکنه؟ و...
    - حتما که باید مدارکتون به تایید سفارت برسه . شناسنامه ها و سند ازدواجتون. بهتره که تا بعد از اینکه ترجمه شون تموم شد برای تایید سفارت اقدام کنید چون همانطور که میدونید مهر وزارت خارجه هرچندمدت عوض میشه و امکان اینکه دیراقدام کنید و سفارت مدارکتون رو تایید نکنه زیاد میشه.
    برای تایید هم می تونید یک هفته نزدیک به تاریخ مصاحبه تون برید بدون نوبت قبلی دوشنبه و یا پنجشنبه برای تایید اقدام کنید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    با سلام
    - با توجه به جدول جدید زمان مصاحبه که داخل سایت سفارت گذاشته شده حداکثر 6 ماه زمان میبره برای ایمیل دوم که تعیین وقت مصاحبه شماست.
    - حدودا اگر اینجا نقصی مدارک نداشته باشید و از اونطرف هیچ مشکلی به لحاظ مالی و ... نداشته باشید حدودا 3 ماه زمان میبره تا ویزای شما صادر بشه.
    - سوالات زیادی ازتون نمیپرسن فقط اینکه چه مدت با همسرتون آشنا شدید و چطور ؟ چطور با هم ارتباط دارید؟ همسرتون المان چیکار میکنه؟ و...
    - حتما که باید مدارکتون به تایید سفارت برسه . شناسنامه ها و سند ازدواجتون. بهتره که تا بعد از اینکه ترجمه شون تموم شد برای تایید سفارت اقدام کنید چون همانطور که میدونید مهر وزارت خارجه هرچندمدت عوض میشه و امکان اینکه دیراقدام کنید و سفارت مدارکتون رو تایید نکنه زیاد میشه.
    برای تایید هم می تونید یک هفته نزدیک به تاریخ مصاحبه تون برید بدون نوبت قبلی دوشنبه و یا پنجشنبه برای تایید اقدام کنید.

موفق باشید
    خیلی متشکر از پاسختون شما هم موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    ميشه در مورد مفهوم این متن مرا راهنمایی بفرمایید؟
    Gegen diesen Bescheid kann innerhalb eines Monats nach Bekanntgabe klage beim Verwaltungsgericht Berlin erhoben werden. Sie haben darüber hinans die Möglichkeit diesen Bescheid innerhalb eines Monats nach Bekanntgabe von der Auslandsvertretung Teheran prüfen zu lassen ( Remonstration). Während der Remonstration können Sie weiterhin innerhalb der oben genannten First gegen diesen Bescheid klage erheben, allerdings wird das Remonstrationtionsverfahren dadurch beendet und der Bescheid nur noch im klageverfahren überprüft. Bitte begründen Sie Ihre Remonstrationtion und fügen Sie geeignete Nachweise bei, soweit dies nicht mit dem Visummantrag geschehen ist. Wird der Visummantrag nach Überprüfung durch die Auslandsvertretung erneut abgelehnt so ergeht ein weiterer Bescheid ( Remonstrationsbesscheid), gegen den sodann klage bei dem Verwaltungsgericht Berlin erhoben werden kann.
    سپاس از محبتتان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DAYAH نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ميشه در مورد مفهوم این متن مرا راهنمایی بفرمایید؟
    Gegen diesen Bescheid kann innerhalb eines Monats nach Bekanntgabe klage beim Verwaltungsgericht Berlin erhoben werden. Sie haben darüber hinans die Möglichkeit diesen Bescheid innerhalb eines Monats nach Bekanntgabe von der Auslandsvertretung Teheran prüfen zu lassen ( Remonstration). Während der Remonstration können Sie weiterhin innerhalb der oben genannten First gegen diesen Bescheid klage erheben, allerdings wird das Remonstrationtionsverfahren dadurch beendet und der Bescheid nur noch im klageverfahren überprüft. Bitte begründen Sie Ihre Remonstrationtion und fügen Sie geeignete Nachweise bei, soweit dies nicht mit dem Visummantrag geschehen ist. Wird der Visummantrag nach Überprüfung durch die Auslandsvertretung erneut abgelehnt so ergeht ein weiterer Bescheid ( Remonstrationsbesscheid), gegen den sodann klage bei dem Verwaltungsgericht Berlin erhoben werden kann.
    سپاس از محبتتان.
    متاسفانه درخواست ویزای شما رد شده و این نامه اعلام کرده که درصورتی که به رد درخواستتون معترض هستید تا یکماه زمان دارید با مستنداتی که اثبات میکنه اعتراض شما به حق است بصورت کتبی اعلام کنید. چنانچه از یکماه بیشتر زمان ببرد درخواست اعتراض شما رد می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. کسی هست که جدیدا ویزای پیوست گرفته باشه؟ این پروسه چقدر طول میکشه؟ و میشه اگر طولانی شد به سافرت ایمیل زد؟ و اگر بله کدوم ایمیل؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    قرارداد شغلی همسرم 8 ماهه با صافی 1650بود و در کنار آن شغلی پاره وقت با 450 حقوق داشت.
    با چنین وضعیتی ویزای من رد شد.
    همسرم در پی شغلی دائمی است. آیا می توان 3 شغل پاره وقت همزمان انجام دهد؟ آیا اداره مهاجرت این قراردادها را قبول میکند؟
    پیدا کردن شغلی دائمی با یک فرصت یک ماهه مشکل است؟
    لطفا راهنمایی کنید. با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)