صفحه 258 از 269 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط DAYAH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قرارداد شغلی همسرم 8 ماهه با صافی 1650بود و در کنار آن شغلی پاره وقت با 450 حقوق داشت.
    با چنین وضعیتی ویزای من رد شد.
    همسرم در پی شغلی دائمی است. آیا می توان 3 شغل پاره وقت همزمان انجام دهد؟ آیا اداره مهاجرت این قراردادها را قبول میکند؟
    پیدا کردن شغلی دائمی با یک فرصت یک ماهه مشکل است؟
    لطفا راهنمایی کنید. با سپاس.
    دلیل ریجکتی شما رو چی اعلام کردن؟
    اگر نتو 1650 همراه با 450 تا مینی جاب کلش و پوشش داده و غیر منطقیه درخواستتون و رد کنن.

Junior Member

سه سال هست که این شغل رو داره به امید اینکه دائمی بشه. هر سال یک ماه به قراردادش اضافه کردند. در شتدات مشغول به کار هست. قرادادش مثلا از اول مارس تا آخر اکتبر هست.
    از شتدات نامه ای مبنی بر اینکه در سال آینده هم این قرارداد رو خواهد داشت درخواست کرد اما از این کار امتناع کردند. حالا مجبور است شغل دیگری پیدا کند که واقعا مشکل هست.
    لطفا اگر راه حلی دارید بگید! سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DAYAH نمایش پست ها
    سه سال هست که این شغل رو داره به امید اینکه دائمی بشه. هر سال یک ماه به قراردادش اضافه کردند. در شتدات مشغول به کار هست. قرادادش مثلا از اول مارس تا آخر اکتبر هست.
    از شتدات نامه ای مبنی بر اینکه در سال آینده هم این قرارداد رو خواهد داشت درخواست کرد اما از این کار امتناع کردند. حالا مجبور است شغل دیگری پیدا کند که واقعا مشکل هست.
    لطفا اگر راه حلی دارید بگید! سپاس.
    متاسفانه قرارداد حتما باید حداقل یکساله باشهو قراردادهای مینی جاب رو بیشتر از یکی و قبول نمیکنن.
    تنها پیشنهادی که میشه داد اینه که به جاب سنتر مراجعه کنن و اعلام کنن برای کار تمام وقت میخوان اقدام کنن. بهشون چند تا کار پیشنهاد میکنن که ممکنه اصلا باب میل شما نباشه ولی هرچی که پیشنهاد دادن قبول کنن تا لااقل جواب تایید درخواست شمارو بدن و کارهاتون از این طرف پیش بره و بعد از اینکه شما رسیدید اونطرف بعد برای کارهای دیگه که مدنظرشون هست اقدام کنن.
    انشااله زود درست بشه و از اینهمه دردسر خلاص بشید.

Junior Member

با عرض سلام و احترام
    بنده چندتا سوال داشتم اگر امکانش هست خواش می کنم پاسخ بدین. ممنونم
    بنده برای دوره دکتری تو آلمان پذیرش گرفتم و نامه پذیرش هم اومده و تمامی مدارک که سفارت میخواد رو هم حاضر کرردم. قبلا برای وقت مصاحبه تو قسمت دانشجویی ثبت نام کردم و همسرم رو هم بنا به گفته سایت سفارت از همون قسمت ثبت نام کردم.آیا این کارم درست بوده یا باید همسرم رو تو قسمت پیوست ثبت نام می کردم؟ چون متاسفانه هیچ فیلدی برای اینکه بنویسم فلان کس همراه منه نیست.
    تو اپدیت جدید برای وقت مصاحبه که 4 الی 6 هفته شد برای دوره دکتری، ثبت نام قبلی خودمو لغو کردم و دوباره ثبت نام کردم که وقت جدید بدن ولی برای همسرم دوباره این کارو نکردم چون نمیتونم برای ایشون تیک دانشجوی دکتری رو بزنم. الان اگه وقت سفارت رو به من بدن برای همسرم کی وقت میدن؟ تو مدارکی که به عنوان اینکه اگه کسی همراهیم میکنه ازم خواستن، تحویل بدم ممکنه خانمم رو زودتر از موعد بخوان برای مصاحبه و تحویل مدارک بره؟
    امکان ویزای همراه به صورت همزمان هست؟
    و آخرین سوالم اینکه تو بعضی از سایت ها هزینه ویزای همراه رو 7500 یورو زدن این شامل دانشجوها میشه؟ چنین چیزی هست؟
    ازتون واقعا بایت طولانی بودن سوالام عذر میخوام خیلی فکرم درگیر ویزای همسرم هست. بازم عذر خواهی میکنم.

Junior Member

سلام وقت بخیر بنده ایمیل مصاحبم اومده ولی گویا ادرسش تغییر کرده کسی اطلاع داره؟؟
    Der endgültige Termin ist am 28.11.2019 zwischen 08:00 und 08:30.

Bitte beachten Sie, dass die Rechts- und Konsularabteilung (inkl. Visastelle) der Botschaft bald umzieht. Bitte kommen Sie zur Antragsstellung zur neuen Adresse:

Modarres Highway, zwischen Beyhaqi und Beheshti St, Bukharest St., 8th Street, No.7 (Arian Bldg.), im gleichen Gebäude wie die Deutsch-Iranische Industrie- und Handelskammer (AHK).

Junior Member

دوستان سلام
    سفارت همین امروز ایمیل دوم رو برام فرستاد ک توش وقت و زمان مصاحبه مشخص شده(سوم آذروقت دادن)
    فقط اینکه گفتن آدرس سفارت قراره بزودی تغییر کنه و توی ایمیل آدرس جدید رو فرستادن و گفتن درخواست ویزاتون رو ببرین اینجا
    سوالم اینه ک من چون برای تاییدمدارکم نتونستم وقت بگیرم میخوام یه هفته قبل از وقت مصاحبه دوشنبه یا پنجشنبه مدارکو برا تایید ببرم میخوام ببینم باید برم همون آدرس قبلیه یا آدرس جدید،کسی اطلاع داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikinikson نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سفارت همین امروز ایمیل دوم رو برام فرستاد ک توش وقت و زمان مصاحبه مشخص شده(سوم آذروقت دادن)
    فقط اینکه گفتن آدرس سفارت قراره بزودی تغییر کنه و توی ایمیل آدرس جدید رو فرستادن و گفتن درخواست ویزاتون رو ببرین اینجا
    سوالم اینه ک من چون برای تاییدمدارکم نتونستم وقت بگیرم میخوام یه هفته قبل از وقت مصاحبه دوشنبه یا پنجشنبه مدارکو برا تایید ببرم میخوام ببینم باید برم همون آدرس قبلیه یا آدرس جدید،کسی اطلاع داره؟
    سلام
    باید ببرید خود سفارت همون جای قبلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladiux نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر بنده ایمیل مصاحبم اومده ولی گویا ادرسش تغییر کرده کسی اطلاع داره؟؟
    Der endgültige Termin ist am 28.11.2019 zwischen 08:00 und 08:30.

Bitte beachten Sie, dass die Rechts- und Konsularabteilung (inkl. Visastelle) der Botschaft bald umzieht. Bitte kommen Sie zur Antragsstellung zur neuen Adresse:

Modarres Highway, zwischen Beyhaqi und Beheshti St, Bukharest St., 8th Street, No.7 (Arian Bldg.), im gleichen Gebäude wie die Deutsch-Iranische Industrie- und Handelskammer (AHK).
    سلام
    بله آدرس تغییر کرده. اونجا فقط مدارک و ازتون میگیرن و انگشت‌نگاری میکنن و اطلاعاتتون رو داخل سیستم ثبت میکنن

Junior Member

سلام وقت بخیر برای روز مصاحبه برای پیوست به خانواده من باید چه مدارکی همراه خودم ببرم سفارت ث؟؟به نظرتون نیاز هست وکیل بگیرم یا مورد خواستی نیست الکی هزینه وکیل ندم اگه کسی تجربه داره ممنون میشم بگه و اینکه از همسرم که المان هست چه مدارکی میخان با توجه به اینکه همسرم متولد المان هست. و اینکه به چه زبانی مصاحبه انجام میشه من‌ المانیم زیاد خوب نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladiux نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر برای روز مصاحبه برای پیوست به خانواده من باید چه مدارکی همراه خودم ببرم سفارت ث؟؟به نظرتون نیاز هست وکیل بگیرم یا مورد خواستی نیست الکی هزینه وکیل ندم اگه کسی تجربه داره ممنون میشم بگه و اینکه از همسرم که المان هست چه مدارکی میخان با توجه به اینکه همسرم متولد المان هست. و اینکه به چه زبانی مصاحبه انجام میشه من‌ المانیم زیاد خوب نیست
    سلام برید داخل سایت سفارت اونجا توی مدارک مورد نیاز برای پیوست لیست همه رو نوشته مصاحبه هم فکرکنم به زبان فارسیه و اینکه برای پیوست شما حداقل مدرک A1 میخواین،حالا اینکه همسر شما متولد آلمانه نمیدونم رو این قضیه تاثیر میذاره یا نه شاید از شما مدرک نخوان باید بپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)