صفحه 264 از 269 نخستنخست ... 164214254255256257258259260261262263264265266267268269 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

من یک سوال داشتم ، من همسرم ۱ سال و نیم است که در المان هست ، من هم‌ برای پیوست اقدام کردم‌ و در کمال ناباوری ریجکت شدم به این دلیل که ۲ سال باید میگذشت از اقامت همسرم‌در المان ، همسرم تونست‌ بلافاصله بلو کارت دریافت کنه و کلا نوع اقامت‌ش تغییر کرد و منم با این‌بلو‌کارت‌ اعتراض زدم به سفارت و الان ۳ ماه از اعتراضم گذشته و هیچ جوابی ندادن ، میخواستم بدونم با این اعتراض چقدر شانس گرفتن ویزا رو دارم ؟ و اینکه چه مدت زمان میبره تا سفارت جواب رو بده؟ چون تو سایت خود سفارت درج شده ممکنه تا ۳ ماه به طول بینجامه ولی تا الان خبری نشده و من به شدت استرس گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnekoufar نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم ، من همسرم ۱ سال و نیم است که در المان هست ، من هم‌ برای پیوست اقدام کردم‌ و در کمال ناباوری ریجکت شدم به این دلیل که ۲ سال باید میگذشت از اقامت همسرم‌در المان ، همسرم تونست‌ بلافاصله بلو کارت دریافت کنه و کلا نوع اقامت‌ش تغییر کرد و منم با این‌بلو‌کارت‌ اعتراض زدم به سفارت و الان ۳ ماه از اعتراضم گذشته و هیچ جوابی ندادن ، میخواستم بدونم با این اعتراض چقدر شانس گرفتن ویزا رو دارم ؟ و اینکه چه مدت زمان میبره تا سفارت جواب رو بده؟ چون تو سایت خود سفارت درج شده ممکنه تا ۳ ماه به طول بینجامه ولی تا الان خبری نشده و من به شدت استرس گرفتم
    دوست عزیز سلام
    اصلا منتظر جواب اعتراض نمونید چون بودند دوستانی که 7 ماه از اعتراضشون گذشت و مجدد جواب منفی گرفتن.
    شما دوباره برای مصاحبه اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnekoufar نمایش پست ها
    جواب اعتراض مشخصا معلوم نیست چقدر زمان میخواهد. هر لحظه ممکنه که جواب رو دریافت کنید. معمولا با بلو کارت درصد دریافت ریجکت به صفر نزدیک هست و باید شامل ویزا بشوید. در ضمن استرس هم لازم نیست. با بلو کارت به احتمال ۹۰٪ ویزا رو میگیرید. اگر ۱۰٪ هم ندادن که خیلی بعید هست، دوباره میتونید ۳-۴ هفته ای (شامل دارندگان بلوکارت) وقت جدید بگیرید و مشکلی نیست.

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

من تو برلین مشغول کارم، همسرم برای ویزا پیوست اقدام کرده بو و ۲ ماه پیش وقت مصاحبش بود. من پیگیر پروندش شدم اینجا به مگفتن سفارت تازه چند روز پروندرو فرستاده برا ما و هنوز تاید مدأرکو نفرستاده. به نظر میرسه سفارت آلمان تو ایران عملا کار نمیکنن. همکارای من اینجا از هند و لبنان ویزا همسرشن بین ۲ هفته تا ۲ ماه زمان بود (از لحظه‌ای که برای مصاحبه اقدام کردن) بد ما تو ایران بخاطر دلالی و رشو که میگیرن پروندهای دیگرو میندازن جلو. اینجا در جوابم هم گفتن به سفارت ایمیل نزن چون کاری نمیکنن.
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_m نمایش پست ها
    من تو برلین مشغول کارم، همسرم برای ویزا پیوست اقدام کرده بو و ۲ ماه پیش وقت مصاحبش بود. من پیگیر پروندش شدم اینجا به مگفتن سفارت تازه چند روز پروندرو فرستاده برا ما و هنوز تاید مدأرکو نفرستاده. به نظر میرسه سفارت آلمان تو ایران عملا کار نمیکنن. همکارای من اینجا از هند و لبنان ویزا همسرشن بین ۲ هفته تا ۲ ماه زمان بود (از لحظه‌ای که برای مصاحبه اقدام کردن) بد ما تو ایران بخاطر دلالی و رشو که میگیرن پروندهای دیگرو میندازن جلو. اینجا در جوابم هم گفتن به سفارت ایمیل نزن چون کاری نمیکنن.
    همسر من برای پیوست، اوایل مرداد امسال اقدام کرده و الان که داریم وارد اسفند میشیم در حالیکه خیلی وقت پیش اداره مهاجرت توی آلمان به من اطلاع دادن که جواب به سفارت داده شد و پرونده فرستاده شد به اونجا، سفارت هنوز میگه در دست بررسیه!

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال برای یکی از دوستان پیش اومده که اگه در امتحان گوته سطح A1 نمره قبولی نگیره ولی برای سفارت گواهی گوته رو ببره آیا امکان این که ریجکت بشه هست یا نه؟ یا حتما باید نمره قبولی داشته باشه؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره توی همین فروم بگه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    همسر من برای پیوست، اوایل مرداد امسال اقدام کرده و الان که داریم وارد اسفند میشیم در حالیکه خیلی وقت پیش اداره مهاجرت توی آلمان به من اطلاع دادن که جواب به سفارت داده شد و پرونده فرستاده شد به اونجا، سفارت هنوز میگه در دست بررسیه!
    شما چطور با سفارت در تماس هستید که حتی این جواب رو به شما دادن
    چون نه تلفن و نه ایمیل رو جواب نمیدن
    از مصاحبه برای ویزای پیوست همسر من یکساله میگذره
    اما هیچ راه ارتباطی پیدا نمیکنیم. حتی بشنویم که میگن در دست بررسیه برامون امید بخشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط booran2014 نمایش پست ها
    شما چطور با سفارت در تماس هستید که حتی این جواب رو به شما دادن
    چون نه تلفن و نه ایمیل رو جواب نمیدن
    از مصاحبه برای ویزای پیوست همسر من یکساله میگذره
    اما هیچ راه ارتباطی پیدا نمیکنیم. حتی بشنویم که میگن در دست بررسیه برامون امید بخشه...
    ما از طریق ایمیل تماس گرفتیم و حدودا یک هفته بعد یه جواب اومد.
    در جریان هستین که اداره مهاجرت شما، کارای پرونده همسرتونو انجام داده بفرسته برای سفارت یا نه؟

انشالله که فروم درستی رو برای سوالم انتخاب کرده باشم...دوستانی که اطلاع دارند ممنون می شم که بگید کدوم کشورها مانند کانادا به هنرمندان ویزای هنری میدن برای اقامت

Junior Member

سلام دوستان! ممنون میشم اگر سوال من رو پاسخ بدید.

تو سیستم وقت دهی سفارت برای ویزای تحصیلی نوشته اگر همراهی دارید هم در همین بخش (یعنی بخش ویزای تحصیلی) برای گرفتن وقت ثبت نام کنید.
    برای گرفتن وقت هم باید مثلا گزینه ویزای دکترا یا فاند و... رو با بله یا خیر جواب بدیم.
    حالا سوالم اینه که برای فرد پیوست هم باید مثل فرد اصلی گزینه ها رو بزنیم؟ یا گزینه others رو فقط مثبت بزنیم و باقی رو منفی؟؟

من متوجه نمیشم منظور سفارت دقیقا چیه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)