صفحه 265 از 269 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

عزیزان کسی جدیدا نیست اینجا ویزا پیوست گرفته باشه از طول مدت پروسه بگه بهمون؟

دوستان با توجه به شرایط موجود (کرونا و بسته بودن مرزها و ...) کسی هست که تازه ویزای پیوست رو گرفته باشه یا اطلاعی از سفارت داره که چه خبره کاری انجام‌ میشه نمیشه چجوریه روند صدور ویزا چطوره الان؟ من که خیلی گیج شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnekoufar نمایش پست ها
    دوستان با توجه به شرایط موجود (کرونا و بسته بودن مرزها و ...) کسی هست که تازه ویزای پیوست رو گرفته باشه یا اطلاعی از سفارت داره که چه خبره کاری انجام‌ میشه نمیشه چجوریه روند صدور ویزا چطوره الان؟ من که خیلی گیج شدم
    سلام
    سفارت تا خرداد ماه تعطیله. فقط کسایی که قبلا ویزا شدن طبق تاریخی که اعلام کردن باید برن برای گرفتن ویزاشون. کساییی هم که قبلا وقت مصاحبه داشتن تماماً کنسل شدن و گفتن و برای وقت جدید خبر میدن. کسایی که ویزاشونو گرفتن از اونجایی که اجازه ورود به آلمان و ندارن و از وقت ویزاشون رد شده مجدد باید درخواست ویزا بدن (ویزاشونو تجدید نمیکنن و دوباره باید پروسه شو انجام بده).

سلام ممنون
    من متوجه شدم که لیست ویزا های آماده در سایت تا هفته ی پیش آپدیت میشد و ویزا صادر میشد ، چون خودم منتظر جواب ویزام هستم میخواستم بدونم که در حال صادر کردن ویزا هستن هنوز یا تا خرداد دیگه ویزا صادر نمیکنن ؟ باز اگه اطلاعی داشتین بگین ممنون میشم ❤️

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnekoufar نمایش پست ها
    سلام ممنون
    من متوجه شدم که لیست ویزا های آماده در سایت تا هفته ی پیش آپدیت میشد و ویزا صادر میشد ، چون خودم منتظر جواب ویزام هستم میخواستم بدونم که در حال صادر کردن ویزا هستن هنوز یا تا خرداد دیگه ویزا صادر نمیکنن ؟ باز اگه اطلاعی داشتین بگین ممنون میشم ❤️
    اگه پرونده ای داخل سفارت باشه، معمولاً روش کار می کنند. این مدت که این شکلی بوده

سلام
    همسرم میخواد وقت سفارت در مقطع ارشد با مدرک زبان بگیره. در زمان ارسال ایمیل جهت وقت از طریق سیستم نوبت دهی آنلاین باید مشخصات من بعنوان همراه داده بشه یا جداگانه از طریق ویزای پیوست به خانواده بعدا باید وقت بگیرم؟

دوستان کسی هست که اعتراض به ریجکتی ویزای پیوست زده باشه و بعد از ۶ ماه یا بیشتر جواب مثبت گرفته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه حکیم سبزواری

سلام - روز همگی بخیر - آیا میشه واسه ویزای پدر و مادر اقدام کرد - من میخوام دانشجوی ارشد مهندسی باشم - ضمنا سن پدر و مادر بالای 60 هست و احتیاج به نگهداری !

Junior Member

سلام وقت بخیر
    نامزد من دوسال و نه ماهه با ویزای دانشجویی المانه و در شهر کلاوستهال در مقطع ارشد مشغول به تحصیل در رشته کامپیوتر هست و در یه شرکت مرتبط با رشته اش هم در هانوفر کار میکنه
    من مدرک زبان ب یک دارم و قراره ده هزار یورو رو درایران نامه بانک ببرم سفارت
    ،بعد از باز شدن مرزها تصمیم داریم ازدواج کنیم و ویزای پیوست اقدام کنیم ، از طرفی ما از پنج سال پیش در رابطه باهم بودیم و دوسال و نیم هم نامزد بودیم و عکس و مدارک برا اثبات صوری نبودن ازدواج کامل داریم ،هم ایمیلامون هم اینستاگرام و ... ایا ممکنه سفارت گیر بده بهمون یا اذیت کنه و ویزا نده چون بعد از رفتن ایشون عقد کردیم؟ اگر تجربه ای دارید لطف کنید بگید که چجور سفارت رو قانع کنیم که چرا زودتر عقد نکردیم ، چی بگیم که قانع کننده باشه ، ما زودتر نمیتونستیم عقد کنیم چون همسرم تازه دانشجو شده بود کار نداشت و با گرونی یورو و ... تصمیم چرفتیم کمی صبر کنیم تا اوضاع مالی اوکی بشه و ازدواج کنیم ، به سفارت چی بگیم که منفی تلقی نشه و راحت بهمون ویزا بدن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Helia9372 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نامزد من دوسال و نه ماهه با ویزای دانشجویی المانه و در شهر کلاوستهال در مقطع ارشد مشغول به تحصیل در رشته کامپیوتر هست و در یه شرکت مرتبط با رشته اش هم در هانوفر کار میکنه
    من مدرک زبان ب یک دارم و قراره ده هزار یورو رو درایران نامه بانک ببرم سفارت
    ،بعد از باز شدن مرزها تصمیم داریم ازدواج کنیم و ویزای پیوست اقدام کنیم ، از طرفی ما از پنج سال پیش در رابطه باهم بودیم و دوسال و نیم هم نامزد بودیم و عکس و مدارک برا اثبات صوری نبودن ازدواج کامل داریم ،هم ایمیلامون هم اینستاگرام و ... ایا ممکنه سفارت گیر بده بهمون یا اذیت کنه و ویزا نده چون بعد از رفتن ایشون عقد کردیم؟ اگر تجربه ای دارید لطف کنید بگید که چجور سفارت رو قانع کنیم که چرا زودتر عقد نکردیم ، چی بگیم که قانع کننده باشه ، ما زودتر نمیتونستیم عقد کنیم چون همسرم تازه دانشجو شده بود کار نداشت و با گرونی یورو و ... تصمیم چرفتیم کمی صبر کنیم تا اوضاع مالی اوکی بشه و ازدواج کنیم ، به سفارت چی بگیم که منفی تلقی نشه و راحت بهمون ویزا بدن
    ممنون

من فکر نمیکنم‌ برات مشکلی پیش بیاد ، من و همسرم غیابی عقد کردیم همسرم یک سال بود که اقامت گرفته بود برای همین من رو ریجکت کردن و تو نامه نوشته بودن یا باید ۲ سال از اقامت همسر گذشته باشه یا تو ایران عقد کرده باشین تا شامل ویزای پیوست بشین ، که حالا اون بلو کارتشو گرفت منم با او اعتراض زدم منتظرم ، ولی من فکر نمیکنم برای شما مشکلی باشه اگه ۲ سال از اقامتشون اونجا گذشته باشه بعد عقد کنید اوکیه ! حالا این تجربه ی منه باز بپرسین اما برای اکثرا همین بوده نگران نباش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)