صفحه 3 از 269 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

سلام دوستان من برای مستر آلمان اقدام کرده ام ولی توی مدارکم که ارسال کرده ام مجرد اظهار کرده ام. حالا اگه تا زمانی که برای من admission بیاد من متاهل بشم بنظرتون میتونم از سفارت آلمان برای همسرم هم ویزا بگیرم ؟؟؟ لطفا من را راهنمایی کنید .... آیا سفارت به افراد متاهل به همسرشون هم بعنوان همراه ویزا میده ؟؟ در ضمن اگر همسرم هم از آلمان admission داشته باشه به هر دو تامون ویزا راحتتر میدن؟؟؟

Junior Member

سلام
    من و همسرم هر دو اقدام کردیم . من پذیرش دارم و همسرم به عنوان الحاق به همسر ، برای هر دو تا هم نفری 8000 یورو بلوکه کردم . طبق قوانین همسرم باید امتحان استارت دویچ رو قبول شده باشه ( که نشده هنوز ) ولی خانم کارشناس که با ما محاصبه می کرد گفت نیازی نیست که خانمتون مدرک زبان داشته باشه !! مدارک هر دو نفر مارو با هم گرفت ! حالا نمیدونم قراره ویزای هر دو نفر مارو باهم بدن ؟ یکی یکی بدن ؟ اصلا ندن ؟

Junior Member

ایشاالله که ویزای جفتتون رو می دن.. مطئمئن نیستم اما فکر می کنم مدرک a1رو از خانومهایی می خوان که شوهرشون آلمانه..(یعنی ایرانی هایی که به افراد مقیم آلمان ازدواج می کنند) و چون شما هر دو از اینجا اقدام کردید متفاوت هست قضیتون... باز هم باجه اطلاعات رو پیشنهاد می کنم..
    موفق باشید .

سلام
    من یک سوال دارم. تو سایت سفارت نوشته برای همسر مدرک زبان نیاز دارند ولی من از سفارت که شخصا پرسیدم گفت نه چون شما دانشجوی دکتری هستید و دارید بعد 3 سال می رید نیازی نیست!!!! کسی می دونه چجوریه؟

Junior Member

سلام
    من هم می خوام واسه مستر اقدام کنیم ولی اینکه به همسرم ویزا ندن یک مشکل اساسی هستش .
    دوستان اگه اطلاعات دقیقی دارین ممنون میشم که اینجا قرار بدین

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mm31256 نمایش پست ها
    سلام
    من هم می خوام واسه مستر اقدام کنیم ولی اینکه به همسرم ویزا ندن یک مشکل اساسی هستش .
    دوستان اگه اطلاعات دقیقی دارین ممنون میشم که اینجا قرار بدین
    با سلام.
    توصیه می شود اول شخص متقاضی خودش به آلمان برود و بعدا برای شوهر یا همسر خود اقدام کند که اینجوری خیلی راحتتر است .

اگر می خواهید حتما با هم بروید در فرم های سفارت قید کنید . که همراه دارید . البته ممکنه پروسه ویزا کمی طول بکشد . باز میگم ممکنه . چون به هیچ حرفی از سفارت نمیشه اعتماد کرد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش هنر دانشگاه تربیت مدرس

دوستان من برای ارایه مقاله در سمیناری در انگلستان پذیرفته شدم. چطور می تونم برای ویزای همسرم هم اقدام کنم؟ آیا می توانم بدون این که از برگزارکنندگان درخواست دعوتنامه کنم، خودم مشکل را حل کنم؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shater نمایش پست ها
    دوستان من برای ارایه مقاله در سمیناری در انگلستان پذیرفته شدم. چطور می تونم برای ویزای همسرم هم اقدام کنم؟ آیا می توانم بدون این که از برگزارکنندگان درخواست دعوتنامه کنم، خودم مشکل را حل کنم؟
    سلام

شما بهتره در انجمن انگلستان این سوال را مطرح کنید .

Junior Member

سلام
    من اگه بخوام همسرم رو با خودم ببرم بايد 8000 تا رو براي ايشون هم بلوكه كنم ؟
    ببينيد من كلا 24000 يورو پس انداز دارم .
    اين فقط براي يكسال ميشه بانك استيتمنت بهشون داد.
    به نظر شما براي سال دوم چه راه حلي هست؟
    شايد اين مشكل خيلي از بچه هايي باشه كه متاهل هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Technische Physik / TU-Ilmenau

نقل قول نوشته اصلی توسط mm31256 نمایش پست ها
    سلام
    من اگه بخوام همسرم رو با خودم ببرم بايد 8000 تا رو براي ايشون هم بلوكه كنم ؟
    ببينيد من كلا 24000 يورو پس انداز دارم .
    اين فقط براي يكسال ميشه بانك استيتمنت بهشون داد.
    به نظر شما براي سال دوم چه راه حلي هست؟
    شايد اين مشكل خيلي از بچه هايي باشه كه متاهل هستند.
    اگه شما 24000 یورو دارید، واسه سال اول جفتتون 2 تا 8000 یورو نیاز دارید. سفارت تو ایران ازتون این پولو میخواد. حالا اگه کسی پول سه سالشو داشته باشه (واسه یه نفر، 3 تا 8000 یورو) بعد اینکه رفت آلمان و خواست ویزای بلند مدت بگیره، اونجا اعلام کنه که 24000 یورو داره (یه نفر) ویزای سه ساله میدن بهش.
    این عجیبه چون معمولا می گن تو آلمان که ویزای دانشجویی میگیری فقط یک ساله است. ولی من دیدم که واسه یه مستر ایرانی 2 ساله دادن (با 8000یورو تو حساب!!!)

(((( خارج از موضوع تاپیک))))>>حالا شما: فکر می کنم با 24000 یورو بتونی تو آلمان 2 تا 2.5 سال زندگی کنی. بستگی به شهری که میری داره البته. هزینه من و خانومم ماهی بیشتر از 800 یورو نمیشه (زندگی ایرانی، نه اروپایی).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)