صفحه 32 از 269 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط meliamir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بالاخره به عنوان همسر دانشجو ویزام رو گرفتم و الان هم آلمان هستم
    تجربه : من و همسرم همزمان در یک روز اقدام کردیم ایشون باجه 1 رفت و مدارک ویزای دانشجویی رو داد و من هم باجه 4 و مدارک همراه با دوتابچه ام رو دادم . همسرم فوق لیسانس پذیرش داشت و با توجه به اینکه ما خیلی زود اقدام کردیم و هنوز تا شروع کلاسها خیلی زمان بود و به شلوغی و کار نکردن سفارت در تابساوت خوردیم حدود 5 ماه طول کشید تا ویزا گرفت و بعد هم در شک و تردید بودیم که بریم یا نریم و در آلمان هم داشت بررسی میکرد تا ببینه کارهای اقامت خودش رو بکنه یا نه و به این ترتیب یک ماه هم در آلمان طول کشید تا اقامت 2 ساله اش رو بگیره و بالافصله بعد از گرفتن اقامت از سفارت تماس گرفتند و ویزا ما رو هم دادن در ضمن من هیچ مدرک زبانی هم نداشتم فقط روز مصاحبه ازم پرسیدن آلمانی خوندی گفتم که کلاس ثبت نام کردم و هنوز شروع نشده و 2 ماه هم آلمانی خوندم ولی تا سطح آ1 نرسیده بودم که بتونم امتحان بدم و روزی که تماس گرفتن بیا ویزا بگیر ازشون پرسیدم که مدرک زبان لازم داره یا نه گفتند که پرونده شما مدرک زبان نیاز نداره و به همین راحتی و یزا رو دادن این رو هم بگم که من همسر من برلین درس میخونه و بورس هم نداره و کل رقم پولی که باید میبرد تو حساب بخوابونه رو همراه خودش برد و کپی حساب رو برای سفارت فرستادم و ویزا رو داد یه سوتی هم داده بودن که شانس آوردم همین جا فهمیدم چون تو پاسمون زده بودن 8080 یورو همراهتون باشه وگرنه نمیتونید وارد آلمان بشین که رفتم سفارت و گفتم همسر من این پول رو با خودش برده و عدر خواهی کردن و ویزا رو اصلاح کردن این هم تجربه من که شاید به درد دوستان بخوره بدونن که با مدرک فوق لیسانس هم میشه کل خانواده رو به عنوان همراهبد اون هم با یک مصاحبه همزمان
    سلام
    تبریک میگم بابت گرفتن ویزا.
    خوب پس این قضیه الزامی بودن مدرک زبان آلمانی برای همسر در چه مواردیه !!؟ سلیقه ای اعمال میشه !!؟
    در چه مواردی حتما حتما مدرک زبان از همسر میخان !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام
    خوب پس این قضیه الزامی بودن مدرک زبان آلمانی برای همسر در چه مواردیه !!؟ سلیقه ای اعمال میشه !!؟
    در چه مواردی حتما حتما مدرک زبان از همسر میخان !؟
    خیلی ممنون

دروود. دوست عزیز من هم این سوال رو داشتم. که آیا واقعا مدرک زبان A1 می خواهند؟ در مورد همسر من هم همینطور بود. در روز مصاحبه پرسیدند که آیا زبان المانی بلدی؟ که جواب دادند که دارند آلمانی میخونند. و اصلا اشاره ای به گرفتن A1 نکردند/؟....
    واقعا در چه مواردی مدرک زبان از همراه می خواهند؟

سلام دوستان
    من بالاخره به عنوان همسر دانشجو ویزام رو گرفتم و الان هم آلمان هستم
    تجربه : من و همسرم همزمان در یک روز اقدام کردیم ایشون باجه 1 رفت و مدارک ویزای دانشجویی رو داد و من هم باجه 4 و مدارک همراه با دوتابچه ام رو دادم . همسرم فوق لیسانس پذیرش داشت و با توجه به اینکه ما خیلی زود اقدام کردیم و هنوز تا شروع کلاسها خیلی زمان بود و به شلوغی و کار نکردن سفارت در تابساوت خوردیم حدود 5 ماه طول کشید تا ویزا گرفت و بعد هم در شک و تردید بودیم که بریم یا نریم و در آلمان هم داشت بررسی میکرد تا ببینه کارهای اقامت خودش رو بکنه یا نه و به این ترتیب یک ماه هم در آلمان طول کشید تا اقامت 2 ساله اش رو بگیره و بالافصله بعد از گرفتن اقامت از سفارت تماس گرفتند و ویزا ما رو هم دادن در ضمن من هیچ مدرک زبانی هم نداشتم فقط روز مصاحبه ازم پرسیدن آلمانی خوندی گفتم که کلاس ثبت نام کردم و هنوز شروع نشده و 2 ماه هم آلمانی خوندم ولی تا سطح آ1 نرسیده بودم که بتونم امتحان بدم و روزی که تماس گرفتن بیا ویزا بگیر ازشون پرسیدم که مدرک زبان لازم داره یا نه گفتند که پرونده شما مدرک زبان نیاز نداره و به همین راحتی و یزا رو دادن این رو هم بگم که من همسر من برلین درس میخونه و بورس هم نداره و کل رقم پولی که باید میبرد تو حساب بخوابونه رو همراه خودش برد و کپی حساب رو برای سفارت فرستادم و ویزا رو داد یه سوتی هم داده بودن که شانس آوردم همین جا فهمیدم چون تو پاسمون زده بودن 8080 یورو همراهتون باشه وگرنه نمیتونید وارد آلمان بشین که رفتم سفارت و گفتم همسر من این پول رو با خودش برده و عدر خواهی کردن و ویزا رو اصلاح کردن این هم تجربه من که شاید به درد دوستان بخوره بدونن که با مدرک فوق لیسانس هم میشه کل خانواده رو به عنوان همراهبد اون هم با یک مصاحبه همزمان
    دروود بر شما. متشکرم از راهنماییتون. یک سوال داشتم ازتون. می خوام بدونم که مگر ویزای همراه رو همزمان نمیدن؟ یعنی اینکه ویزای شخص بیاد و در حین اینکه در ایران هستیم ویزای همراه رو بدن؟ یا اینکه ویزای همراه پس از ساکن شدن در آلمان صادر میشه؟ یکم عجیبه این کار!!!!!!

با تشکر از شما

Junior Member

سلام دوستان
    من بالاخره به عنوان همسر دانشجو ویزام رو گرفتم و الان هم آلمان هست
    سلام،خوشحالم بابت گرفتن ویزاتون
    منم از Octآلمان هستم و خانومم میخواد ویزای همراه بگیره.1 بهمن وقت سفارت داره فقط چند تا سوال دارم که ممنون میشم شما یا دوستانی که در جریان هستن جواب بدن:
    1)اینکه من واسه گرفتن اقامت یک ساله ام اینجا 8080تا رو بلوک کردم،ولی روز مصاحبم تو ایران گواهی بانکی باید نشون میدادم که تو حسابم بیشتر از 40 میلیون پول هست و ارایه دادم،فک کنم خانومم باید این کارو بکنه ولی با توجه به تغییر نرخ ارزتوایران(ارزونترشدن)اونم باید همین مبلغ 40 میلیون تومان رو تو ایران بلوک کنه(فرضا 8000*4000=32000000)؟؟
    2)روز مصاحبه ویا حتی قبل از گرفتن ویزا تو ایران سفارت بابت مسکنتون چیزی نخواست؟میدونم که بعد از اومدنتون باید خونه ای با حداقل 24 مترمربع واسه گرفتن اقامتتون ارایه بدین،ولی الان چون من خونه دارم (واسه این ترم قرارداد دارم)میخوام از ترم بعد خونه ای با این مشخصاتو بگیرم.
    3)سوال آخر اینکه شما ترجمه شناسنامه و خود مدرک تحصیلیتونو هم ارایه دادین؟

ممنون میشم از اینکه به سوالام جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان
    همسر منم ویزای همراه گرفت و اومد، سه ماه تقریباً طول کشید، من مستر رو شروع کردم تو آلمان، اگه سوالی داشتین و ابهامی بود بهم مسج بدین خوشحال می شم بتونم کمک کنم
    راجب سوالای بالا
    1) آره باید داشته باشه و حتماً هم تاکید کنه روش و به طرفی که مصاحبه می کنه بده گواهی بانکی رو، به خانم من گفتن احتیاج نیست بعد یکماه زنگ زدن گفتن بیار!
    2) از شما می خوان، منم چون زودتر از خانومم اومدم آلمان باید شما گواهی خونه داشته باشید و خانومتون تو سفارت ارائه بده، از خانوم من خواستن ولی اینکه متراژش چقدره و اینا نمی دونم، خیلی نباید گیر بدن سرش، شنیده بودم واسه هر نفر حدود 14 مترمربع لازمه
    3) ترجمه شناسنامه واجب نیست ولی از من گرفت، یه جوری گفت اگه داری بدی ممنون می شم :دی مدارک تحصیلی شمارو نمی خوان، آخرین مدرک تحصیلی خانومتون اونم کپیشو می خوان

امیدوارم همه ویزاهاشون رو زود بگیرن و همه چیز خوب پیش بره براتون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ghsm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر منم ویزای همراه گرفت و اومد، سه ماه تقریباً طول کشید، من مستر رو شروع کردم تو آلمان، اگه سوالی داشتین و ابهامی بود بهم مسج بدین خوشحال می شم بتونم کمک کنم
    راجب سوالای بالا
    1) آره باید داشته باشه و حتماً هم تاکید کنه روش و به طرفی که مصاحبه می کنه بده گواهی بانکی رو، به خانم من گفتن احتیاج نیست بعد یکماه زنگ زدن گفتن بیار!
    2) از شما می خوان، منم چون زودتر از خانومم اومدم آلمان باید شما گواهی خونه داشته باشید و خانومتون تو سفارت ارائه بده، از خانوم من خواستن ولی اینکه متراژش چقدره و اینا نمی دونم، خیلی نباید گیر بدن سرش، شنیده بودم واسه هر نفر حدود 14 مترمربع لازمه
    3) ترجمه شناسنامه واجب نیست ولی از من گرفت، یه جوری گفت اگه داری بدی ممنون می شم :دی مدارک تحصیلی شمارو نمی خوان، آخرین مدرک تحصیلی خانومتون اونم کپیشو می خوان

سلام
    اگه امکان داره در مورد مدرک زبان آلمانی برای ویزای همراه هم توضیح بدین.
    آیا همراه حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشه !؟ در چه مواردی میشه که نداشته باشه !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام
    .بخشید من یک سوال داشتم.
    همسرم ترم 2 مستر هستند.من تصمیم گرفتم توریستی برم المان و خوب به من ویزای توریستی ندادن با اینکه من دعوت نامه داشتم از همسرم..سوال من این هست که با شرایط پیش امده که ویزای توریستی من هم رد شده این امکان هست که مشکلی پیدا کنم برای ویزای همراه؟سوال دیگه ای که داشتم این هست که من تازه اقدام کردام برای مدرک A1 ممکن هست سفارت ایراد بگیره ک 1 سال دیگه از درس همسرم بیشتر نمونده و این هم دلیلی بشه برای ندادن ویزای همراه؟
    من قبلا هم سوال پرسیدم اما کسی به سوالات من جواب نداد..اگه میشه منو راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ghsm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راجب سوالای بالا

سلام تبریک میگم بابت گرفتن ویزای همسرتون
    بابت جواباتونم ممنون،
    بابت خونه چون الان خونه دارم وتا آخر مارچ قراردادمه نمیتونم تا اون موقع خونه جدیدی بگیرم،چون متراژخونم تو قراردادم نیس به نظرتون گیر نمیدن بابت این؟
    خودم تا اون موقع حتما خونه مناسب خواهم گرفت ولی مصاحبه خانومم حدود 2 هفته دیگست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    دروود بر شما. متشکرم از راهنماییتون. یک سوال داشتم ازتون. می خوام بدونم که مگر ویزای همراه رو همزمان نمیدن؟ یعنی اینکه ویزای شخص بیاد و در حین اینکه در ایران هستیم ویزای همراه رو بدن؟ یا اینکه ویزای همراه پس از ساکن شدن در آلمان صادر میشه؟ یکم عجیبه این کار!!!!!!

با تشکر از شما
    دوست عزیز ما شرایمون فرق میکرد من به همراه دو تا بچه درخواست ویزای همراه داده بودم و همسرم هم فاند تحصیلی و این حرف ها نداشت در ابتدا از سفارت بهمون گفتند که ویزاتون همزمان میآد و باید 24000 یورو هم همراه خودتو ببرید ولی بعدا گفتند که باید همسرم بره و حساب باز کنه و این پول رو با خودش ببره و بعد از اون که ویزا اقامت خودش رو گرفت ویزای ما رو میدن

سلام عزیزان خواهشنا در مورد سوالات زیر کمکم کنید: من در آلمان در حال کار در دانشگاه هستم و حقوق دریافت میکنم(دانشجو نیستم). قصددارم همسرم را به عنوان همراه به آلمان بیارم:
    1) آیا ترجمه و تایید شناسنامه‌ی هردو لازم هست؟یا فقط عقدنامه کافی؟
    2)از آنجایی که من کار میکنم آیا لازم همسرم نامه تمکن مالی ارایه بده؟ منظورم همون 8080 یورو
    3)ارایه مدرک تحصیلی همسرم لازم؟ و آیا باید تایید سفارت بشه؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)