صفحه 4 از 269 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Technische Physik / TU-Ilmenau

پیش فرض ارسال دعوت نامه دیدار برای خانواده

یه سوال:
    من تو آلمان ویزای دانشجویی دارم و می هوام واسه پدر مادرم دعوت نامه بفرستم، ویزای دیدار. باید برم اداره امور اتباع خارجه و اونجا درخواست بدم. کسی تا حالا این کارو کرده که بدونه:

- چقدر طول می کشه به درخواست من جواب بدن
    - باید من از خودم خونه داشته باشم؟ تو خوابگاه باشم، باید رزرو هتل براشون داشته باشم؟؟
    - برای برادر یا خواهر هم میشه دعوت نامه فرستاد؟
    - من ماهی 1000/1200 تا از دانشگاه میگیرم، باید پولی هم گرو بذارم؟؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin5236 نمایش پست ها
    اگه شما 24000 یورو دارید، واسه سال اول جفتتون 2 تا 8000 یورو نیاز دارید. سفارت تو ایران ازتون این پولو میخواد. حالا اگه کسی پول سه سالشو داشته باشه (واسه یه نفر، 3 تا 8000 یورو) بعد اینکه رفت آلمان و خواست ویزای بلند مدت بگیره، اونجا اعلام کنه که 24000 یورو داره (یه نفر) ویزای سه ساله میدن بهش.
    این عجیبه چون معمولا می گن تو آلمان که ویزای دانشجویی میگیری فقط یک ساله است. ولی من دیدم که واسه یه مستر ایرانی 2 ساله دادن (با 8000یورو تو حساب!!!)

(((( خارج از موضوع تاپیک))))>>حالا شما: فکر می کنم با 24000 یورو بتونی تو آلمان 2 تا 2.5 سال زندگی کنی. بستگی به شهری که میری داره البته. هزینه من و خانومم ماهی بیشتر از 800 یورو نمیشه (زندگی ایرانی، نه اروپایی).

با تشکر از تو amin5236جان
    می تونم ازت بپرسم که شما ماهیانه چقدر هزینه دارین ؟
    بنظرت من چقدر باید با خودم داشته باشم؟
    آیا میتونم رو کار پاره وقت حساب کنم ؟

Junior Member

تو را بخدا یکی به من کمک کنه من الان با سفارت تماس گرفتن گفتن چون پدر بچه فعلا ایرانه نمیشه به بچه ویزا بدیم بچه من فقط 1 سالشه من چکار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری ریاضی

سلام
    من برای زمستان پذیرش دکتری گرفتم ,برای سفارت وقت نگرفتم و میخواهم با همسر و فرزندم به آلمان بروم.در مورد مسائل مالی هم ,فاند ندارم ولی استاد بعنوان دستیار حقوق میدهد در هر صورت قادر به تامین هزینه معمولی خود تایکسال(24000یورو)هستم.
    سوال اول:تقاضای روادید جدا کنم یا باهم بهتر است؟
    دوم:برای فرزندم که محصل است چه مدارکی نیاز است که به سفارت بدهم؟
    سوال سوم:من فکر میکنم که 6 ماه اول تنها بروم ,نظر شما چیست؟ودر این صورت بحث روداید چطور میشود؟

Junior Member

Hi
    my husband is a phD stu. recently, he gets admission for sabbatical leave (six month)and he will be supported financially by Higher education Ministry of Iran during this time. I want to accompany him. Ofcourse I am phD stu, and get admission too, but I am not supported by ... . Concerning VISA reception, which one is better? I proceed as a concomitant or separately. please help me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ece/sutech

سلام دوستان ، یه سوالی داشتم ویزای دیپندنت آلمان رو برای مادر میشه استفاده کرد...من پدرم فوت کرده و مادرم شدیدا به من احتیاج داره...راهی نداره که بتونم اونو با خودم ببرم؟

Junior Member

سلام . برای ویزای همراه ترجمه آلمانی شناسنامه ها هم ضروری؟ یا فقط عقدنامه کفایت میکنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام . برای ویزای همراه ترجمه آلمانی شناسنامه ها هم ضروری؟ یا فقط عقدنامه کفایت میکنه ؟
    هم شناسنامه و هم عقدنامه ترجمه شده که سفارتم باید تایید کنه

Junior Member

سلام
    میشه بگید اگه کسی ویزای همراه بگیره که گرفتنش راحتتر از ویزای دانشجویی است(چون رشته ام جزو رشته های خاص است) میتونه بره المان و کنار همسرش توی دانشگاه کار تحقیقاتی بکنه؟ لطفا هر کی میدونه کمک کنه؟

سلام دوستان
    کسی می دونه ویزای همراه در داخل آلمان قابل تبدیل به ویزای دانشجویی هست یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)