صفحه 48 از 269 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
    من برای مستر پذیرش دارم و چند روز پیش از طریق نوبت اظطراری رفتم و مدارکم رو تحویل دادم اما برای همسرم از طریق سایت سفارت یه نوبت جدا گرفتم حدود سه هفته ی دیگه
    وقتی هم از من پرسی همسرت چیکار میکنه بهش گفتم می خواد با من بیاد به عنوان همراه اما هیچ مدرکی از من برای همسرم نگرفت ....
    من واقعا نگرانم آیا همسرم باید صبر کنه جواب من بیاد بعد اقدام کنه؟؟؟ که تا سه هفته ی دیگه جواب نمی یاد
    یا میتونه اقدام کنه و مدارکشو بده تا بررسی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    من برای مستر پذیرش دارم و چند روز پیش از طریق نوبت اظطراری رفتم و مدارکم رو تحویل دادم اما برای همسرم از طریق سایت سفارت یه نوبت جدا گرفتم حدود سه هفته ی دیگه
    وقتی هم از من پرسی همسرت چیکار میکنه بهش گفتم می خواد با من بیاد به عنوان همراه اما هیچ مدرکی از من برای همسرم نگرفت ....
    من واقعا نگرانم آیا همسرم باید صبر کنه جواب من بیاد بعد اقدام کنه؟؟؟ که تا سه هفته ی دیگه جواب نمی یاد
    سلام
    معلومه که می تونه! همسر من هم همین کار رو کرد. خودم یه روز رفتم همسرم یه ماه بعدش رفت.
    کپی مدارک شما و نامه پذیرشتون رو هم بهش بدهید ازش می گیرند.

Junior Member

سلام دوستان
    "وضعیت اقامت همسر در المان" که جزو مدارک مورد نیاز هست چیه؟ من دانشجوی مستر هستم. یعنی همسرم کپی ویزام رو باید روز سفارت تحویل بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام
    معلومه که می تونه! همسر من هم همین کار رو کرد. خودم یه روز رفتم همسرم یه ماه بعدش رفت.
    کپی مدارک شما و نامه پذیرشتون رو هم بهش بدهید ازش می گیرند.
    ممنون دوست عزیز می تونم بپرسم برای چه مقطعی اقدام کردید؟؟ وآیا ویزای هر دوتون اومده؟؟
    منظورتون از کپی مدارک من چی هست؟

ممنون دوست عزیز می تونم بپرسم برای چه مقطعی اقدام کردید؟؟ وآیا ویزای هر دوتون اومده؟؟
    منظورتون از کپی مدارک من چی هست؟
    برای دکتری
    ویزا نیومده و در انتظاریم ولی دوستان قبلیم که همینطور بودن ویزاشون اومده و الان المان هستن.
    منظورم کپی پاسپورت و پذیرش از دانشگاهت و اگه فاند داری کپی نامه ی فاندت و ترجمه تایید شده سند ازدواج و یه کلام هر چیزی داری کپی جهت اطمینان بده پیشش باشه.

دوستان من مصاحبه ویزای دانشجویی داشتم در تاریخ 24 ژوئن
    الان میخوام برای همسرم وقت بگیرم. میشه با دعوت نامه ی من وقت اضطراری براشون گرفت؟

Junior Member

سلام
    دوست عزیز میشه من را راهنمایی کنید لطفا من الان آلمان هستم برای مقطع دکتری میخوام واسه همسرم وقت بگیرم الان سایت تا 7 اگوست وقت نمیده درسته من زیاد سر در نمیارم میشه راهنماییم کنید چطور وقت بگیرم
    لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید.

دوستان امروز یکی به من گفت اگر همسرم روز مصاحبه با من اقدام کرده بود برای ویزا
    ازش مدرک زبان المانی نمی خواستند ولی الان که یک ماه بعد از من اقدام میکنه پرونده ی جدا براش تشکیل میدن و مدرک زبان لازم داره
    ایا این حرف درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    دوستان امروز یکی به من گفت اگر همسرم روز مصاحبه با من اقدام کرده بود برای ویزا
    ازش مدرک زبان المانی نمی خواستند ولی الان که یک ماه بعد از من اقدام میکنه پرونده ی جدا براش تشکیل میدن و مدرک زبان لازم داره
    ایا این حرف درسته؟
    این پاسخ ها چند بار در همین تاپیک داده شده.

1- برای همسر امکان گرفتن وقت اضطراری نیست، باید اینقدر صبر کنید تا وقت سفارت باز شه و وقت بگیرید.

2- این حرفی که یکی بهت گفته اشتباه. همسر من یک ماه بعد من رفت سفارت و مدرک زبان نخواستند.

Junior Member

من 3 ماه و 10 روزه که منتظرم... کسی هست بیشتر از این طول کشیده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)