صفحه 54 از 269 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelli نمایش پست ها
    سلام این دو مساله هیچ ارتباطی به هم نداره همسرم پیرش دکترا المان داشت و من همراه اقدام کردم اصلا کسی نپرسید قبلا ریجکت شدین یانه! ما قبلا برای امریکا اقدام کردیم که نتونستیم ویزا بگیریم .فکر کنم منظور شما هم ندادن ویزاست نه ریجکت. وقتی میگین ریجکت یعنی یک مهر قرمز توی پاسپورت شما زده شده؟ که بعید میدونم شما این مورد داشتین و احتمالا مثل ما فقط بهتون ویزا ندادن؟
    در مورد تایم ویزا هم بسته به رشته شما داره رشته همسر من جز رشته های خاص بود برای همینم بیشتر از 4 ماه طول کشید و ربطی به ویزا همراه نداشت. ویزا همراه تازه بعد از صدور ویزا فرد اصلی به جریان میافته برای همینم ویزا من یکماهو اندی بعد همسرم اومد که طبیعی بود. موفق باشید
    بسیار ممنون از جواب کاملتون،درسته به ما ویزا ندادن،رشتهٔ خاص که میگین می‌شه بفرمایید رشتشون چی‌ بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از جواب کاملتون،درسته به ما ویزا ندادن،رشتهٔ خاص که میگین می‌شه بفرمایید رشتشون چی‌ بوده؟
    رشته همسر من بیوتکنولوژی بود اما رشته هایی هم مثل نانوتکنولوژی، هوا فضا، رشته های مربوط به انرژی هسته ای و فیزیک اتمی از این دست رشته های بودار برای کشورهای جهان سومی ... مثل ایران رشته خاصه و تحقیقات گسترده تری میخواد حتی چند بار به استاد همسرم نامه زدن و ازش سوال جواب کردن در حدی که میخواست اصلا از پذیرش یک دانشجو ایرانی با این سوال و جوابها انصراف بده فکرکنم لیست اسامی این رشته ها در اینترنت موجود باشه.

من قرار بود که تا آخر تابستون ازدواج کنم. دوستان و اطرافیان بهم گفتن که بهتره ازدواجم رو بندازم بعد از وقت مصاحبه سفارت و در واقع به صورت مجرد اقدام کنم. چون ممکنه اینکه من نزدیک رفتن ازدواج کردم برام مشکل ساز شه. این حرف تا چه حد درسته؟ تجربه مشابه داشتید؟
    اگر بین بازه زمانی وقت مصاحبه و اومدن ویزا ازدواج کنم مشکلی پیش میاد؟
    اگر همسرم نخواد به صورت همراه بیاد بازم مشکل ساز می شه؟
    در ضمن اینو هم بگم که برای مستر ادمیشن دارم (اگر فرقی می کنه)

Junior Member

سلام دوستان اطلاع دارین از کسی که به عنوان همراه داره اقدام میکنه چه سوالایی می پرسن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    سلام دوستان اطلاع دارین از کسی که به عنوان همراه داره اقدام میکنه چه سوالایی می پرسن؟؟
    کلا در مورد همه چیز میپرسن حتی چطور اشنا شدین قصدتون چیه میخاین برگردین یا بمونین ... خودتون رو اماده خصوصی ترین مسایل کنید البته هر کس با کس دیگه فرق میکنه بعضی ها زیاد میپرسند بعضیها کم ولی بیشترین سوال در مورد خودتون و همسرتون و وضعیت مالی خودتون و همسرتون هست سعی کنید خیلی مفصل جواب ندین چون تحریک میشن بیشتر بپرسن

آیا همسر هم باید همین فرمی که دانشجو برای درخواست ویزا پر میکنه پر کنه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    آیا همسر هم باید همین فرمی که دانشجو برای درخواست ویزا پر میکنه پر کنه؟؟
    بله این فرم اپلیکیشن برای ویزای اقامت هست و فرقی نمیکنه فقط چند بندش رو پیوست به خانواده لازم نداره مثل موسسه اموزشی و اساتید معرف

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    کلا در مورد همه چیز میپرسن حتی چطور اشنا شدین قصدتون چیه میخاین برگردین یا بمونین ... خودتون رو اماده خصوصی ترین مسایل کنید البته هر کس با کس دیگه فرق میکنه بعضی ها زیاد میپرسند بعضیها کم ولی بیشترین سوال در مورد خودتون و همسرتون و وضعیت مالی خودتون و همسرتون هست سعی کنید خیلی مفصل جواب ندین چون تحریک میشن بیشتر بپرسن
    سلام برلی ویزا همراه بسته به اینکه مشکوک بشن ازدواج فرمالیته برای گرفتن ویزاست خیلی گیر میشن من زمان مصاحبه ویزا همراه دختری قبل من بود که از طریق اینترنت میگفت با شوهرش اشنا شده طرف یک ماه میاد ایران عقد میکنن میره و بعد کتر از یکسال این درخواست ویزا داده بود ( محل مصاحبه و صندلی انتظار کنار همه و همه افراد در انتظار همه مکالمات میشنونن) خلاصه طرف کلی گیر داد چطوره به مردی که یک ماه از نزذیک دیدی اعتماد میکنی و میخوای بری یک کشور دیگه و ...... اخرم گفت اگه بهت ویزا ندیم خیلی ناراحت میشی اونم گفت باز اقدام میکنم. بعدی من بودم گفت شوهرت کجاست گفتم همینجاست انور مصاحبه دانشجویی داره گفت بگو بیاد ببینمش!!! خلاصه بعد ورانداز کلی دید تیریپ ما مثبتتر از این حرفاست واسه ویزا ازدواج کرده باشیم جدای اینکه چند سال از ازدواجمون میگذشت خیلی به من ساده گرفت خیلی سوال خصوثی خاصی جز چطور اشنا شدین هم نپرسید مصاحبه زود تموم شد. منظورم مهم اینه مطمثن شن ازدواج فرمالیته نیست. در کل سوالات کلی اینکه خواهر برادرات و خانوادت کجا زندگی میکنن (اینمه ایران باشن مزیته) چه مدرک تحصیلی داری و چیکار میکنی، سطح زبان المانیت در چه حده، همسرت چرا المان واسه ادامه تحصیا لنتخاب کرده ( اینو از همسرتون هم میپرسن جواباتون با هم هماهنگ کینی). منبع مالیتون چیه

Junior Member

دوستان اگر لطف کنید و به سوال من جواب بدید ممنون میشم من ویزای دانشجویی مستر اقدام کردم و همسرم یک ماه بعد از من به عنوان همراه با اینکه برگه ی تمکن مالی با سپرده مناسب داشت اما آفیسر ازش نگرفته و گفته لازم نیست!!!!!! در حالیکه کسی که با من مصاحبه کرد به من گفته بود همسرت باید تمکن مالی به نام خودش روز مصاحبه داشته باشه....به نظر شما چیکار کنم؟ ببرم به عنوان نقص مدرک تحویل بدم یا منتظر بمونم خودشون بخوان.......

Junior Member

دوستلن سلام
    میشه سریعا راهنمایی کنید. من برای ویزای همراه وقت گرفتم. ایا ترجمه رسمی شناسنامه هامون همراه مهر دادگستری و امور خارجه هم نیاز هست یا ترخمه رسمی عقدنامه کافیه؟ ممنون میشم سریع پاسخ بدبد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)