صفحه 59 از 269 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

chiaz
    سلام.
    نه همسرتون باید میگفتن من پرینت دارم و تحویلشون میدادن.در هر صورت بنظرم تماس میگیرن که واسشون ببرن.

روز مصاحبه میگن مدرک A1 رو تحویل بده ک من گفتم ندارم و میخوام امتحان بدم هفته دیگه..بهتره تا ویزا میاد برن بگیرن مدرک رو..فقط واسه محکم کاری البته روز تحویل ویزا از من نخواستن مدرک رو..
    ویرایش توسط sepidehreg : August 7th, 2014 در ساعت 01:09 AM

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط zhv نمایش پست ها
    روز مصاحبه میگن مدرک A1 رو تحویل بده ک من گفتم ندارم و میخوام امتحان بدم هفته دیگه..بهتره تا ویزا میاد برن بگیرن مدرک رو..فقط واسه محکم کاری البته روز تحویل ویزا از من نخواستن مدرک رو..
    ببخشید ولی اگر بنظرتون از صفر شروع کنه واسه آلمانی چقدر به طور متوسط طول میکشه تا چنین مدرکی را بتونه بگیره؟

chiaz
    سلام.
    نه همسرتون باید میگفتن من پرینت دارم و تحویلشون میدادن.در هر صورت بنظرم تماس میگیرن که واسشون ببرن.
    همسرم بهشون گفته بود که من پرینت دارم و میخوام تحویل بدم ولی اونا گفته بودن نمی خواد..!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    همسرم بهشون گفته بود که من پرینت دارم و میخوام تحویل بدم ولی اونا گفته بودن نمی خواد..!!!
    این دقیقا بلایی هست که سر همسر من اومد و دیروز زنگ زدن که برگه ی تمکن مالی رو بیار برای ما!!!!!حالا هم دو هفته است از روی تاریخ این برگه گذشته و فکر می کنم باید یه دونه جدید ببریم واسشون ....واقعا نمی دونم چرااا؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    این دقیقا بلایی هست که سر همسر من اومد و دیروز زنگ زدن که برگه ی تمکن مالی رو بیار برای ما!!!!!حالا هم دو هفته است از روی تاریخ این برگه گذشته و فکر می کنم باید یه دونه جدید ببریم واسشون ....واقعا نمی دونم چرااا؟؟؟؟
    ولی الان یک ماه از مصاحبه همسرم با سفارت میگذره و زنگ نزدن که گواهی بانکی رو تحویل بدیم ! پس یعنی تازه زنگ نمی زنن؟

Junior Member

اگه یک ماه گذشته ..نه دیگه فکر نمیکنم تماس بگیرن..چون مدارک فقط 4 هفته داخل ایران بررسی میشه..شما بهتره از شهر خودتون بررسی کنید ببین مدارک رسیده به شهرتون یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    ببخشید ولی اگر بنظرتون از صفر شروع کنه واسه آلمانی چقدر به طور متوسط طول میکشه تا چنین مدرکی را بتونه بگیره؟
    بستگی داره چقدر بخونن.بنظرم 2 یا 3 ماه بیشتر لازم نیس.که تا جواب ویزا بیاد واقعا زمان خوبی هست.و البته حتما کتاب ازمونهای گوتهA1 رو بگیرن و بخونن.چون تقریبا میشه گفت مشابه و اگربا دقت بخونن این کتابی رو ک میگم از 25 حتما( 25 نگم) 24 رو حتما میزنن( در قسمت کتبی).چون واقعا واقعا A1 خیلی خیلی ابتدایی هست.
    برای اشنایی با ازمون هم 2 جلسه خصوصی بگیرن تا استرس تون کم شه.پس اصلا نگران نباشید.

اگه یک ماه گذشته ..نه دیگه فکر نمیکنم تماس بگیرن..چون مدارک فقط 4 هفته داخل ایران بررسی میشه..شما بهتره از شهر خودتون بررسی کنید ببین مدارک رسیده به شهرتون یا نه.
    من پیگیری کردم اونا گفتن هنوز نرسیده البته گفتن مدارک رو با ایمیل فرستادن و منتظر مدارکن، من ازشون پرسیدم که لازمه پول برای خانمم توی یه حساب جداگانه یا تو حساب خودم بلوک کنم که گفتن این فقط برای دانشجوها میشه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من پیگیری کردم اونا گفتن هنوز نرسیده البته گفتن مدارک رو با ایمیل فرستادن و منتظر مدارکن، من ازشون پرسیدم که لازمه پول برای خانمم توی یه حساب جداگانه یا تو حساب خودم بلوک کنم که گفتن این فقط برای دانشجوها میشه!!!!
    شما دانشجو هستین یا ویزای کار دارین؟؟؟اگر دانشج. هستین میشه لطفا بگید چه مقطعی؟؟ و با چه شرایطی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    شما دانشجو هستین یا ویزای کار دارین؟؟؟اگر دانشج. هستین میشه لطفا بگید چه مقطعی؟؟ و با چه شرایطی؟
    من دانشجو هستم با هزینه شخصی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)