صفحه 65 از 269 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    به نظر شما من که پذیرش مستر از آخن مخابرات دارم بهتره با همسرم همزمان از ایران درخواست ویزا بدیم یا من برم و بعد همسرم درخواست ویزای همراه بده؟
    راستش من دقیقا نمیدونم بیشترین تجربه من در مورد بچه هایی هست که یکی از اونها المان هست ولی هستند بچه هایی که موقعیتشون مثل شماست البته من متوجه نشدم وقتی خودتون هنوز مقیم المان نیستید چطور میتونید برای همسرتون درخواست ویزای پیوست بدید چون ماها که همسرمون المان هست اداره اوسلندرامت مدارک ارائه کردن مثل متراژ خانه و .. شما که هنوز نرفتید طبعا این مدارک رو هم ندارید هرچند این فقط نظر هست و هیچ تجربه و اگاهی قانونی پشت اون نیست حتما با بچه های هم موقعیت خودتون مشورت کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    ما 7 مرداد مصاحبه دادیم و تماس هم نگرفتن برای نامه بانک برای همسرم. برای شما چند روز بعد از مصاحبه تماس گرفتن گفتن نامه رو بیارید؟؟ ( نمیدونم چرا همون جا نمیگیرن حالا به فرض اضافه باشه ، یه کاغذه دیگه!)
    راستی دیدم نوشتید ویزاتون اومده تبریک میگم
    بله منم نمی دونم جریان این برگه تمکن مالی چیه؟!! از همسر من حدود دو هفته بعد از مصاحبه خواستن....مرسی امیدوارم به زودی مال شما هم بیاد.

Junior Member

STUCK صندوق پیامتان پر شده است

Junior Member

همسر من امروز وقت مصاحبه ویزای همراه داشت 7:30 وارد سفارت شد و 8:30 خارج شد. باجه ی 6. فوق العاده باهاش خوب برخورد کردند.

مدارک اصلی که ازمون گرفت:فرم های ویزا، 3 قطعه عکس، شناسنامه جفتمون، عقدنامه، رسید مصاحبه ی ویزا و دعوت نامه ی من (بعنوان وضعیت اقامت همسر!)، مدرک آیلتس همسرم، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی همسرم (یک سری ترجمه تایید شده و یک سری کپی آن)

مدارک تحصیلی را از همسرم نگرفت. درضمن مدرک A1 هم ازش نخواستند. در واقع ازش پرسیدند که المانی بلدی؟ همسرم گفته در حد معرفی نه زیاد! وقتی آیلتس رو دیده گفته خب انگلیسی ت که کامله و مشکلی نیست. حتی ازش نخواسته صحبت کنه.

پ.ن: در ضمن از نفر قبلی ش هم A1 نگرفته و ازش خواسته کمی انگلیسی صحبت کنه فقط!

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها
    همسر من امروز وقت مصاحبه ویزای همراه داشت 7:30 وارد سفارت شد و 8:30 خارج شد. باجه ی 6. فوق العاده باهاش خوب برخورد کردند.

مدارک اصلی که ازمون گرفت:فرم های ویزا، 3 قطعه عکس، شناسنامه جفتمون، عقدنامه، رسید مصاحبه ی ویزا و دعوت نامه ی من (بعنوان وضعیت اقامت همسر!)، مدرک آیلتس همسرم، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی همسرم (یک سری ترجمه تایید شده و یک سری کپی آن)

مدارک تحصیلی را از همسرم نگرفت. درضمن مدرک A1 هم ازش نخواستند. در واقع ازش پرسیدند که المانی بلدی؟ همسرم گفته در حد معرفی نه زیاد! وقتی آیلتس رو دیده گفته خب انگلیسی ت که کامله و مشکلی نیست. حتی ازش نخواسته صحبت کنه.

مرسی‌ که اومدین گفتین،مدارک شغلی‌ چرا؟ واسه تمکن مالی‌ شما چقد وقت پولو تو حساب گذاشتین؟و آیا فقط درخواست موجودی یه روزه داده بودین؟تنها مدرکی‌ که تائید کرده بودین همون سند ازدواج و مدارک شغلی‌ بود و بقیه ترجمهٔ غیر تائید شده؟ شما خودتون ایرانین یا آلمان؟ممنون میشم اینارو جواب بدین،ایشالا به زودی ویزاشون میاد،

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها

ببخشید، خانوم شما تحصیلاتش چی بود؟ با هم اقدام کردین؟ ویزای شما اومده؟ اصلاً نپرسیده که کجا آلمانی خوندی، یا اینکه نقص مدرک بزنه که برو امتحان بده مدرکش رو بیار؟!!
    پس یعنی خانوم من هم که فوق لیسانس زبان انگلیسیه و تازه میخواد بره کلاس آلمانی ثبت نام کنه هم میتونه شانسی داشته باشه؟ چرا اینقدر سفارت آدم رو گیج میکنه آخه؟!!

Junior Member

اصولا اگر همسر شما مدرک دانشگاهی ببرن هیچ نیازی به آلمانی دونستن نیست.
    Must my family be able to speak German?

Not necessarily. However, as a general rule, the spouses must have basic knowledge of German in order to get a residence permit. For example, they should be capable of introducing themselves in German or asking the way. However, there are any number of exceptions. Your spouse does not require any knowledge of German to obtain a residence permit if:

• You are an EU Blue Card holder.
    • You are working in Germany as a highly qualified worker or a research scientist.
    • Your spouse has a university degree.
    • You are a national of Australia, Canada, Israel, Japan, the Republic of Korea, New Zealand or the United States of America.

http://www.make-it-in-germany.com/en...ntry-nationals

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    ببخشید، خانوم شما تحصیلاتش چی بود؟ با هم اقدام کردین؟ ویزای شما اومده؟ اصلاً نپرسیده که کجا آلمانی خوندی، یا اینکه نقص مدرک بزنه که برو امتحان بده مدرکش رو بیار؟!!
    پس یعنی خانوم من هم که فوق لیسانس زبان انگلیسیه و تازه میخواد بره کلاس آلمانی ثبت نام کنه هم میتونه شانسی داشته باشه؟ چرا اینقدر سفارت آدم رو گیج میکنه آخه؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    مرسی‌ که اومدین گفتین،مدارک شغلی‌ چرا؟ واسه تمکن مالی‌ شما چقد وقت پولو تو حساب گذاشتین؟و آیا فقط درخواست موجودی یه روزه داده بودین؟تنها مدرکی‌ که تائید کرده بودین همون سند ازدواج و مدارک شغلی‌ بود و بقیه ترجمهٔ غیر تائید شده؟ شما خودتون ایرانین یا آلمان؟ممنون میشم اینارو جواب بدین،ایشالا به زودی ویزاشون میاد،
    ما همه ی مدارکی که داشتیم همراهمون بردیم تا بعدا نقص مدرک نخوریم (مثلا مدارک کاری و دانشگاهی)
    بیش از 8000 یورو در حساب گذاشتیم ولی همین مقدار کافیه... البته فک می کنم من چون بورسیه بودم نیازی نبود ایشون پول بزاره برای اطمینان بیشتر اینکارو کردیم ... این طور که قبلا خونده بودم یک روزه کافیه
    من ایران هستم و پذیرش دکترا دارم. یک ماه و نیم پیش برای ویزا اقدام کردم
    عقدنامه ها و شناسنامه ها تایید شده بود بقیه لازم نبود ظاهرا تایید بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    من خودم پذیرش دکترا دارم در آلمان و همسرم بعنوان همراه میان. یک ماه و نیم پیش من اقدام کردم و امروز ایشون.
    حتی اسم امتحان A1 را هم نیاورد فقط پرسید المانی بلدی؟ که همسرم گفتن در حد معرفی و بی خیال شده!
    خود من هم کمی نگرانم که نکنه کارمند سفارت چیزی نگفته بعدا بگن A1 بیارین!!!

دوستان مدارک شغلی‌ و تحصیلی همسر نیازی به تائید داره؟اصلا سفارت مدارک شغلی رو تائید می‌کنه؟
    در ویزای پیوست به خانواده وضعیت اقامت همسر باید مشخص بشه،الان که من خودم و همسرم به فاصلهٔ ۱ ماه از هم داریم اقدام می‌کنیم و من هنوز ویزام نیومده و اون باید بره مصاحبه وضعیت اقامت منو چی‌ باید بزنه تو فرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)