صفحه 7 از 269 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    بله .
    احتیاجی به بلاک نیست. شما این پول رو میزاری تو یه بانک ایرانی و ازشون گواهی موجودی حساب به انگلیسی می گیری. همین کافیه. بعد از گرفتن گواهی هم می تونی حساب رو خالی کنی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    یه سوال که ممکنه تکرای باشه معذرت!
    این مبلغ که بعنوان ضمانت می باشد توی یه حسابی توی ایران (معادل ریالیش )باید بلاک شده باشه؟
    این دوستمون درست میگن، من اشتباه کردم، شما برای ضمانت مالی ای که "توی ایران" میخواین پول رو بلوکه نمی کنین. فقط میذارین به حساب.
    من عذرخواهی میکنم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

especial، genius
    از هر دوتون ممنونم.
    یک سوال دیگه: اگه درخواست ویزای همزمان داده بشه (منظورم ویزای دانشجویی و ویزا برای همسر بعنوان همراه)
    آیا شانس برای گرفتن ویزا کمتر میشه؟ یا این موضوع اهمیت زیادی نداره؟

Junior Member

دوستان کسی تجربه داره که واسه ویزای همسر حتمن مدرک A1 لازمه؟ من واسه PhD به زبان انگليسي پذیرش دارم. حالا باید همسرم مدرک آلمانی داشته باشه؟ لینکی در سایت سفارت هست که انو توضیح بده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    especial، genius
    از هر دوتون ممنونم.
    یک سوال دیگه: اگه درخواست ویزای همزمان داده بشه (منظورم ویزای دانشجویی و ویزا برای همسر بعنوان همراه)
    آیا شانس برای گرفتن ویزا کمتر میشه؟ یا این موضوع اهمیت زیادی نداره؟
    من فکر نمی کنم شانس رو کمتر کنه، مخصوصا اگه شخص اول (نه اونی که پیوست به همسر اقدام میکنه) فاند هم داشته باشه و از دانشگاه خوب پذیرش گرفته باشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rojfateh نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه داره که واسه ویزای همسر حتمن مدرک A1 لازمه؟ من واسه PhD به زبان انگليسي پذیرش دارم. حالا باید همسرم مدرک آلمانی داشته باشه؟ لینکی در سایت سفارت هست که انو توضیح بده؟
    من لینکش رو نمی دونم ولی از کسی که اینجاست پرسیدم گفت باید A1 داشته باشه (الزامی هم هست).

سلام دوستان
    من شنیدم که برای گرفتن ویزای همراه گواهی گذراندن 100 ساعت آلمانی لازم است اما در اینجا گفته میشه که داشتن مدرک زبان A1 میخواد ممکنه بفرمائید کدوم درسته؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

همراه کسی که می خواد در آلمان تحصیل کنه حتما باید مدرک A1 را داشته باشه. البته همراه می تونه در ابتدا برای ویزا اقدام کنه و بره سفارت مدارکشو بده و وقتی ویزاش صادر شد مدرک A1 را به سفارت ارائه بده.

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

اینها رو مینویسم تا اگر کسی مثل من خواست همسرش رو به عنوان همراه با خودش ببره وقتی این تاپیک رو خوند افسردگی نگیره!!

من به سفیر ایمیل زدم و بهش گفتم برای مستر پذیرش دارم و میخوام با همسرم برم آلمان، آیا همسرم باید مدرک A1 آلمانی داشته باشه؟ جواب داده که اگر بخوای بیش از 3 سال آلمان باشید ممکنه مدرک A1 از خانمتون بخوان. 8 جولای هم وقت سفارت دارم. حتما خبر میدم که این مدرک رو از خانومم خواستند یا نه. قبلا هم با بخش ویزا تماس گرفتم و پرسیدم: من که مستر قبول شدم میتونم برای همسرم تقاضای ویزا بدم؟ پرسید: مدت مسترت چقدره؟ گفتم: 2ساله. گفت: بله میتونی.
    پارسال هم برای ویزای اینترشیپ 6 ماهه با خانومم رفته بودیم سفارت، ولی چون عقدنامه رو ترجمه و تایید نکرده بودیم اون خانوم عصبانیه تو چک لیست گفت: نمیتونی خانومت رو واسه مصاحبه ببری، بگو بشینه تو حیاط. ولی وقتی رفتم واسه مصاحبه، کنسول تا مدارکم رو دید پرسید: متاهلی؟ گفتم بله. با تعجب پرسید: چرا نمیخوای خانومت رو ببری؟ منم توضیح دادم که به خاطر عقدنامه نذاشتن بیاد تو. گفت: نه! برو بگو بیاد، عقدنامه رو بعدا بیار.
    یکی از دوستان تو فروم میگفت اگر زوج از عهده تامین مخارج برمیان دولت آلمان نمیتونه زن و شوهر رو از هم جدا کنه.

Junior Member

"mmostajab" عزیز عالی! دستت درد نکنه که تجربه خودت رو نوشتی.
    من هم برای 18 جولای وفت از سفارت دارم. متاهل هستم. به نظر شما روز مصاحبه خانمم رو با خودم ببرم؟ یا باید حتمن دو تا وقت مصاحابه رزرو میکردم؟ مدارک عقدنامه رو ترجمه کردم. رسید بانکی هم واسه دو نفرمون میتونم بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)