صفحه 72 از 269 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط iroooni نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگرکسی اطلاعی داره کمک کنه. میدونم این سوال بارهاپرسیده شده . این متراژ ۲۸ متر برای تمام شهرها هست؟ایاممکنه برای شهرکوچک این حداقل متراژ بیشترباشه؟ اگردقیقا ۲۸ متر باشه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟ مرسی از راهنماییهاتون
    دوست عزیز شما 28 متر رو مطمئنید؟ تا جایی که من میدونم گفته اند هر نفر حداقل 12 متر...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوست عزیز شما 28 متر رو مطمئنید؟ تا جایی که من میدونم گفته اند هر نفر حداقل 12 متر...
    من پرسیدم 3 روز پیش از Auslandsamt نفری حداقل 12 مترمربع هستش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    شما همسرتون دانشجو اونجا یا مقیم ؟ چه مقطعی اگه دانشجو هست ؟ در کل اگه تهران باشید نامه 2 هفته تا 3 هفته ای میرسه شهرستان نمیدونم چقدر طول میکشه. ولی اگه یک ماه گذشت و نرسید میتونید مراجعه کنید باجه اطلاعات بگیرید دستی ولی الان بهتون نمیدن. ولی اولین باری که میبینم الحاق به همسر ریجکت شده چون فقط دی صورتی ریجکت میشه که یه مدرکی بخوان شما ارائه ندین ؟ لطفا نامه اومد دلیل بگید اینجا
    همسر من اونجا مقيم هستن. مداركمون كامل بود و ازمون مدرك ديگه اى نخواستن. ميشه دليلش اين باشه كه همسر اقامت دايم يا پاس المانى ندارن؟

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    همسر من اونجا مقيم هستن. مداركمون كامل بود و ازمون مدرك ديگه اى نخواستن. ميشه دليلش اين باشه كه همسر اقامت دايم يا پاس المانى ندارن؟
    این ویزا کاملا بستگی به شرایط همسرتون و نوع اقامت ایشون داره البته من نمیدونم اگه این دو مورد رو ندارن و دانشجو هم نیستن نوع ویزا و شرایط اقامتشون چی هست. کسایی که اونجا دانشجو هم هستن همسرشون میتونه برای این نوع ویزا اقدام کنه و ویزا هم میدن مورد زیاد هست. یعنی حتما پاس آلمانی یا اقامت دائم نمیخواد ولی باید شرایط اقامت همسر تو آلمان واضح باشه.

سلام دوستان. دو هفته از مصاحبه همسرم میگذره . مصاحبه هم روال معمولش طی شد. مدرک تمکن مالی و .... گرفتن, اما قرارداد خونه و مدرک زبان نخواستن. به نظر دوستان ایا ایرادی خواهند گرفت یا ویزارو میدن؟

خیر نگران نباشید اگر چیز دیگه ای بخوان بهتون زنگ میزنن که بفرستین براشون، در مورد مدرک زبان اما مطمئن نیستم

نقل قول نوشته اصلی توسط shayamahtab نمایش پست ها
    سلام دوستان. دو هفته از مصاحبه همسرم میگذره . مصاحبه هم روال معمولش طی شد. مدرک تمکن مالی و .... گرفتن, اما قرارداد خونه و مدرک زبان نخواستن. به نظر دوستان ایا ایرادی خواهند گرفت یا ویزارو میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. راستش منم توی همین فروم دیدم. هم ۲۴ متردیدم هم ۲۸ متر. فقط یه سوال دیگه این میزان برای همه شهرهای المان هست؟ یاهرجایی متفاوته؟؟؟ شهر بزرگ یا کوچک فرقی نداره؟؟ مرسی از راهنماییهاتون دوستان

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط iroooni نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. راستش منم توی همین فروم دیدم. هم ۲۴ متردیدم هم ۲۸ متر. فقط یه سوال دیگه این میزان برای همه شهرهای المان هست؟ یاهرجایی متفاوته؟؟؟ شهر بزرگ یا کوچک فرقی نداره؟؟ مرسی از راهنماییهاتون دوستان
    والا من تابه حال 28 نشنیدم. تا جایی که اطلاع دارم نفری 12 متره و این مسئله جزء قوانین آلمان هست و بنابراین در شهرهای مختلف یکسانه.
    منبع خاصی یادم نمیاد ولی همین الان هم توی اینترنت گشتم این رو پیدا کردم:

https://www.migreat.com/en/what-requ...many-meet-s345

?What requirements must the person residing in Germany meet

The German residence you wish to be reunited with must have a regular residence status in order for you to be able to apply for family reunification, which means they must have

A permanent residence permit-
    A permanent EU residence permit; or-
    (A German residence permit and in the case of a spouse/same-sex partner application the following must also be met (to prove it is not a sham marriage-
    You must already have been married when your spouse/same-sex partner received their residence permit and your spouse expects to reside in Germany for more than one year; or-
    Your spouse/same-sex partner have had the residence permit for at least two years, it can be extended and converted into a permanent settlement permit. German residents with student residence permits do not meet this requirement while studying as they do not have the option to convert the student permit into a permanent settlement permit - they might however be able to do so if they convert their student permit into a work permit after completing their studies

The German resident must also prove that they can provide for the entire family, which means fulfilling the following

Able to cover the costs for health insurance for all family members-
    The resident cannot be dependent upon public funding and or social welfare in order to support family members already living in Germany-
    The German resident must have access to €391 per month after paying the rental costs and you as a spouse/same-sex partner must have access to €353 per month (less for children-
    There must be adequate living space for the whole family in Germany, in general this means-
    At least 12 square metres must be available for each person over 6 years of age; and-
    At least 10 square metres for each child between the ages of 2 and 6. Children under the age of two are not included in the calculation to determine the necessary living space-

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayamahtab نمایش پست ها
    سلام... همسر منم الان سه هفته اس كه از مصاحبه اش ميگذره، ميشه اگه خبري شد اينجا اطلاع بدين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    دوستان هنوز کسی ویزای همراه دریافت نکرده؟؟؟ اگر ویزا گرفتید لطفا شرایطتون رو اینجا بگید و جمعی رو از نگرانی در بیارید.
    سلام من با ویزا الحاق 6 ماه است که المان هستم ا تجربه من که ویزا دریافت کردم از ایران همون 8000 تا باید بلوکه شه و تحویل داده شه روز مضاحبه اول مصاحبه کننده گفت نمیخواد ولی بعدش از کسی سوال پرسید واون هم ازم خواست و دقیق هم چک کرد من مدرک تافل حکم کارگزینی و اخرین مدرک تحصیلیم رو هم دادم اینا ممکنه در روند ویزام موثر بوده باشه یا نبوده باشه اما این مدارک باعث شد وقتی کارت ویزای یکساله ام صادر کردن بهم اجازه کار نامحدود دادن و به خاط این نوع ویزام وقتی اینجا پسرم بدنیا اومد(الان 2 ماهشه) بهش kinder geld یعنی پول ماهیانه بچه و به من eltern geld یعنی پول والدین تعلق گرفت اینم تجربه من

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)