صفحه 73 از 269 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelli نمایش پست ها
    سلام من با ویزا الحاق 6 ماه است که المان هستم ا تجربه من که ویزا دریافت کردم از ایران همون 8000 تا باید بلوکه شه و تحویل داده شه روز مضاحبه اول مصاحبه کننده گفت نمیخواد ولی بعدش از کسی سوال پرسید واون هم ازم خواست و دقیق هم چک کرد من مدرک تافل حکم کارگزینی و اخرین مدرک تحصیلیم رو هم دادم اینا ممکنه در روند ویزام موثر بوده باشه یا نبوده باشه اما این مدارک باعث شد وقتی کارت ویزای یکساله ام صادر کردن بهم اجازه کار نامحدود دادن و به خاط این نوع ویزام وقتی اینجا پسرم بدنیا اومد(الان 2 ماهشه) بهش kinder geld یعنی پول ماهیانه بچه و به من eltern geld یعنی پول والدین تعلق گرفت اینم تجربه من
    سلام. میشه یک کم بیشتر توضیح بدید؟ مگه جزء قوانین نیست که شخصی که با ویزای همراه میره، اجازه کار و تحصیل نداره؟
    با توجه به توضیحاتتون که شش ماهه رفتین آلمان و پسرتون الان دو ماهشه پس یعنی موقع مصاحبه باردار بودید. در مورد این قضیه هیچ گیری بهتون ندادن؟ ازتون نخواستن برای بچه هم پول بلوکه کنید؟
    راستی همسرتون دانشجو هستن، درسته؟ ممنون میشم اگه توضیح بیشتری در مورد تجربه تون بدید چون این قضیه برای من و همسرم هم سؤاله.

سلام من با ویزا الحاق 6 ماه است که المان هستم ا تجربه من که ویزا دریافت کردم از ایران همون 8000 تا باید بلوکه شه و تحویل داده شه روز مضاحبه اول مصاحبه کننده گفت نمیخواد ولی بعدش از کسی سوال پرسید واون هم ازم خواست و دقیق هم چک کرد من مدرک تافل حکم کارگزینی و اخرین مدرک تحصیلیم رو هم دادم اینا ممکنه در روند ویزام موثر بوده باشه یا نبوده باشه اما این مدارک باعث شد وقتی کارت ویزای یکساله ام صادر کردن بهم اجازه کار نامحدود دادن و به خاط این نوع ویزام وقتی اینجا پسرم بدنیا اومد(الان 2 ماهشه) بهش kinder geld یعنی پول ماهیانه بچه و به من eltern geld یعنی پول والدین تعلق گرفت اینم تجربه من
    اين كه به شما اجازه كار دادن براي اينكه قانون در مورد همراه تو آلمان عوض شده و همراه اجازه كار و تحصيل داره ولي تو همون شهري كه همسرش اقامت داره يا دانشجو هست و هيچ ربطي به ارائه اين مدارك نداره.

دوست عزیز آیا ممکن هست بگید که همسرتون برای چه مقطعی پذیرش گرفته بودن و شما مدرک تحصیلیتون چی بود؟؟
    من برای ارشد اقدام کردم و همسرم هم ارشد داره و الان 13 هفته است که منتظر ویزا هستیم فکر کنم به دلیل اینکه اون هم ارشد داره اینقدر طولانی شده پروسه

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا ممکن هست بگید که همسرتون برای چه مقطعی پذیرش گرفته بودن و شما مدرک تحصیلیتون چی بود؟؟
    من برای ارشد اقدام کردم و همسرم هم ارشد داره و الان 13 هفته است که منتظر ویزا هستیم فکر کنم به دلیل اینکه اون هم ارشد داره اینقدر طولانی شده پروسه
    دوست من احتمالا شما ارشد مجدد هستی و چون همسرتون هم ارشد داره و حدس میزنن اونجا ممکنه برا دکترا اقدام کنه هر دوی شما به چک اداره امنیت میخورید و ممکنه 3 تا 4 ماه ویزاتون طول بکشه.

Junior Member

سلام کسی از سپتامبر تا حالا ویزای همراهش نیومده؟ برای پاسخ مثبت تماس میگیزن؟

Junior Member

دوستان من ازتون مشورت می خواستم. امروز صبح از سفارت به من زنگ زدند و گفتند که ویزام اومده (دکترا). پرسیدم ویزای همسرم چطور؟ اسمش رو پرسید و کمی گشت و گفت فعلا که پرونده اش رو اینجا نمی بینم اما وقتی خودت اومدی برای گرفتن ویزات همسرت هم همرات بیان. من متوجه نمیشم این حرف یعنی چی؟ چون نمیشه کلی پول بلیط بدهیم بریم تهران بعد بگن ویزاشون اماده نیست! یا براشون بیمه نامه بگیریم نگیریم چه کنیم الان اگر بخوام وضعیت ویزای همسرم رو پیگیری کنم باید با اداره مهاجرت تماس بگیرم؟

به نظر من دو کار میتونید بکنید: یکبار دیگه زنگ بزنین سفارت و همین ها رو بهشون بگید و ببینید چی میگن

یا اینکه برای خانمتون فقط بلیط رو رزرو کنید و نخرید ، بیمه هم که خریدنش طول نمیکشه همون کنار سفارت میتونین بخرین اگر ویزاشون اومده باشه
    پس همه مدارک لازم رو ببرید اگر اومده بود خب بیمه رو میخرید بلیط هم که رزرو کردید میرید میخریدش

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها
    دوستان من ازتون مشورت می خواستم. امروز صبح از سفارت به من زنگ زدند و گفتند که ویزام اومده (دکترا). پرسیدم ویزای همسرم چطور؟ اسمش رو پرسید و کمی گشت و گفت فعلا که پرونده اش رو اینجا نمی بینم اما وقتی خودت اومدی برای گرفتن ویزات همسرت هم همرات بیان. من متوجه نمیشم این حرف یعنی چی؟ چون نمیشه کلی پول بلیط بدهیم بریم تهران بعد بگن ویزاشون اماده نیست! یا براشون بیمه نامه بگیریم نگیریم چه کنیم الان اگر بخوام وضعیت ویزای همسرم رو پیگیری کنم باید با اداره مهاجرت تماس بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره با ویزای همراه (پیوستن به همسر) میشه بصورت self-employed در آلمان کار کرد؟ البته منظورم از ویزا همون اقامت یکساله هست.

Junior Member

من امروز با اداره ی مهاجرت تماس گرفتم و گفتن ویزای همسرم اونجا نیست و هیچ وقت هم نرفته اونجا (هم چنین مال خودم چون بورس بودم و بدون رفتن به اداره مهاجرت ویزام اومده) فرم امنیتی هم همسرم پر نکرده پس احتمالا اداره امنیت هم نیست درسته؟ یعنی پرونده ی همسرم سفارت مونده؟ کسی می دونه ویزای همراه روند بررسی ش چطوره؟

سلام دوستان، یک ماه از مصاحبه همسرم میگذره و متاسفانه تماسی هم از سفارت نداشتیم. به نظر دوستان ایا ویزا ریجکت شده چون مدرک اضافه ای هم نخواستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)