صفحه 77 از 269 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh8466 نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من كل صفحه هاي اين قسمت رو خوندم، با هر جواب گاهي شاد مي شدم گاهي استرس مي گرفتم.
    من و همسرم اول تابستون با هم در خواست دانشجويي داديم، ويزاي من اومد و مال همسرم رد شد. اعتراض زديم و دوباره ريجكت شد. من الان در آلمان هستم. ٢ ماه كه اومدم كارت اقامت بلند مدتم تا اكتبر ٢٠١٥ اعتبار داره. مستر مي خونم، يك سال اول دوره آمادگي هستم. زبان مي خونم. اما دانشجوي مشروط نيستم دانشجوي رسمي هستم. ١٠٠٠٠€ همراهم هست و همسرم هم ٨٠٠٠€ داره. توو اين چند روزه خودم رفتم اداره خارجي ها و حتي با ماموري( اگه همسرم بره سفارت با پرونده پيوست) پرونده همسرم ميره زير دستش هم حرف زدم. گويا مشكلي ندارم از طرف براي ويزا، چون بهش گفتم ويزاي دانشجويي همسرم ريجكت شده . ايم و سال تولدسو گرفت زد تر سيستمش پرونده همسرم رو نگاه كرد و گفت شكايت رسمي مي كردين. گفتم كرديم بازم ريجكت شد. گفت از همين طريق familienzusammenfürhung (پيوست به خانواده) اقدام كن.
    اين آقاه پرونده رو خيلي ساده تر از اين حرفا مي ديد. اما بخاطر اينكه همسر من ٢ بار ريجكت شده خيلي استرس داريم دوباره ريجكت بشه، كلا مي ترسيم الان از سفارت.
    تجربتون نظرتون كلا چيه، پيشنهادي دارين كه فكر مي كنيد كمكمون مي كنه خيلي ممنون مي شم بگيد بهمون. من از دوره مستر استرس دارم.
    خلاصه كلي غمگينم از اين دوريه اجباري
    راستي ما ٢ سال ازدواج كرديم.
    سلام علت ریجکت شدنش رو نگفتن؟

Junior Member

سلام دوستان . همسرم مقيم آلمان هستش و ده روز ديگه وقت مصاحبه براي پيوستن به همسر دارم آيا كسي ميدونه تو مصاحبه با توجه به داشتن مدرك A1 از من سوالات به زبان آلماني پرسيده ميشه يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahra1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان . همسرم مقيم آلمان هستش و ده روز ديگه وقت مصاحبه براي پيوستن به همسر دارم آيا كسي ميدونه تو مصاحبه با توجه به داشتن مدرك A1 از من سوالات به زبان آلماني پرسيده ميشه يا نه؟
    سلام من که برای مصاحبه رفتم برخورد اون خانم باجه 6 خیلی خوب بود من هم a1 داشتم از من پرسید راجع به شغلم و اینکه اونجا میخوام چی کار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faraanack نمایش پست ها
    سلام من که برای مصاحبه رفتم برخورد اون خانم باجه 6 خیلی خوب بود من هم a1 داشتم از من پرسید راجع به شغلم و اینکه اونجا میخوام چی کار کنم
    ممنون از پاسخگويي شما..يعني راجع به شغلتون و اونجا ميخوايين چي كار كنيد رو به آلماني پرسيد؟يا اصلا به آلماني چيزي ازتون نپرسيد؟يه سوال ديگه ازتون داشتم شما شناسنامه هاتون رو هم ترجمه كرده بوديد يا نيازي نيست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    سلام علت ریجکت شدنش رو نگفتن؟
    با اينكه من و همسرم از يه دانشگاه فارغ التحصيل شديم بهش گفتن كه دانشگاهت صلاحيت علمي نداره. و در نامه دوم كه جواب اعتراض بود نوشته بود مه شهري مه تووش اقدام كردين ريجكتتون كرده( من الان در اون شهر و ايالت نيستم.)
    مگه اين قضيه توو پرونده پيوست مهمه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و ویزام حدود دو ماه طول کشید تا بیاد، برای همسرم تازه میخوام وقت ویزای همراه بگیرم. معمولا چقدر طول میکشه تا این ویزا بیاد؟اینکه من ویزام اومده پروسه ویزا گرفتن همسرم رو کوتاه نمیکنه؟من باید هفت بهمن برم آلمان!کسی تجربه مشابهی داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و ویزام حدود دو ماه طول کشید تا بیاد، برای همسرم تازه میخوام وقت ویزای همراه بگیرم. معمولا چقدر طول میکشه تا این ویزا بیاد؟اینکه من ویزام اومده پروسه ویزا گرفتن همسرم رو کوتاه نمیکنه؟من باید هفت بهمن برم آلمان!کسی تجربه مشابهی داشته؟
    من شرایطم به شما شبیه،با این تفاوت که من که ویزا گرفتم مستر هستم،برای مستر دیدم و شنیدم که همون اندازهٔ ویزای خودمون طول میکشه ولی‌ فرصت مطالعاتی زودتر میاد نگران نباشین،و اینکه ویزای شما اومده بله زمان ویزای ایشون رو کوتاه می‌کنه چون ویزای همراه بررسیش بعد از صدور ویزای اصلی‌ شروع می‌شه. الان مساله گرفتن وقت برای همراه هست منم همین دغدغه رو دارم.

Junior Member

دوستان عزیز سلام ..
    بچه ها من و همسرم چهار ساله که نامزدیم و الان می خوایم بصورت غیابی ازدواج کنیم .. همسرم ایرانی مقیم آلمان هستن .
    واقعیتش من چیزی در مورد مراحل رفتن به اونجا نمیدونم ... سوالی که از شما دارم اینه که برای پیوست به همسرم من دقیقا باید چه کارهایی رو انجام بدم و چه سلسله مراتبی داره ؟ مدرک A1 از گوته رو یکی دو سال پیش گرفتم. من از ایران و همسرم در آلمان باید چه کارهایی رو انجام بدیم ؟
    ممنون میشم اگه به زبانی خیلی ساده و راحت راهنماییمون کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rahnamayi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام ..
    بچه ها من و همسرم چهار ساله که نامزدیم و الان می خوایم بصورت غیابی ازدواج کنیم .. همسرم ایرانی مقیم آلمان هستن .
    واقعیتش من چیزی در مورد مراحل رفتن به اونجا نمیدونم ... سوالی که از شما دارم اینه که برای پیوست به همسرم من دقیقا باید چه کارهایی رو انجام بدم و چه سلسله مراتبی داره ؟ مدرک A1 از گوته رو یکی دو سال پیش گرفتم. من از ایران و همسرم در آلمان باید چه کارهایی رو انجام بدیم ؟
    ممنون میشم اگه به زبانی خیلی ساده و راحت راهنماییمون کنید
    سلام به شما
    مدرک گوته 2سال اعتبار داره شما باید مدارکی که تو سایت سفارت برای ازدواج در المان هست رو اماده کنین از سفارت وقت بگیرین و روز مصاحبه ارائه بدین فکر میکنم نامزدتون هم باید مدرکی برای تایید وقت ازدواجتون اماده کنن و براتون بفرستن که روز مصاحبه ارائه بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faraanack نمایش پست ها
    سلام به شما
    مدرک گوته 2سال اعتبار داره شما باید مدارکی که تو سایت سفارت برای ازدواج در المان هست رو اماده کنین از سفارت وقت بگیرین و روز مصاحبه ارائه بدین فکر میکنم نامزدتون هم باید مدرکی برای تایید وقت ازدواجتون اماده کنن و براتون بفرستن که روز مصاحبه ارائه بدین

سلام . مرسی از جوابتون فرانک جان . من تاریخ مدرک زبانم رو نوشتن 2013/2/9 ... اگه عروسی عید باشه , یعنی باید دوباره برم امتحان بدم یا مدرکم رو تمدید می کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)