صفحه 78 از 269 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط faraanack نمایش پست ها
    سلام من که برای مصاحبه رفتم برخورد اون خانم باجه 6 خیلی خوب بود من هم a1 داشتم از من پرسید راجع به شغلم و اینکه اونجا میخوام چی کار کنم

به آلمانی این سوالات رو می پرسن یا به فارسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahnamayi نمایش پست ها
    سلام . مرسی از جوابتون فرانک جان . من تاریخ مدرک زبانم رو نوشتن 2013/2/9 ... اگه عروسی عید باشه , یعنی باید دوباره برم امتحان بدم یا مدرکم رو تمدید می کنن؟
    سلام فکر میکنم ملاک روز مصاحبه باشه بد نیست از اطلاعات سفارت بپرسین پیشا پیشم ازدواجتون مبارک باشه جواب سوال بعدی تونم همینجا میدم از بعضی فقط خواستن که خودشون رو معرفی کنن از من هم راجع به شغلم پرسیدن سخت نیست نگران نباشین از امتحان گوته اسونتره ؛)

نقل قول نوشته اصلی توسط rahnamayi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام ..
    بچه ها من و همسرم چهار ساله که نامزدیم و الان می خوایم بصورت غیابی ازدواج کنیم .. همسرم ایرانی مقیم آلمان هستن .
    واقعیتش من چیزی در مورد مراحل رفتن به اونجا نمیدونم ... سوالی که از شما دارم اینه که برای پیوست به همسرم من دقیقا باید چه کارهایی رو انجام بدم و چه سلسله مراتبی داره ؟ مدرک A1 از گوته رو یکی دو سال پیش گرفتم. من از ایران و همسرم در آلمان باید چه کارهایی رو انجام بدیم ؟
    ممنون میشم اگه به زبانی خیلی ساده و راحت راهنماییمون کنید
    راستی اگه میخواین وکالتی ازدواج کنین ایشون باید وکالت بدن من بسکه حواس پرتم فکرکردم میخواین برین المان بعد ازدواج کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhoshsima نمایش پست ها
    با سلام

اينجانب برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه وزارت علوم از آلمان پذیرش دارم و برا ویزای خودم و همسرم اقدام كردم. چند سوال دارم میخواستم از راهنماییتون استفاده کنم. خانمم مدرك زبان نداره و فرصت هم ندارم كه خانمم مدرك بگيره. چون بعضي دوستان نوشته بودند كه همسر مدرك زبان نميخواد. تو رو خدا يكي جواب بده.
    1-برا خانمم چه ويزايي درخواست بدم؟اقامت همراه؟
    2- خانمم مدرك زبان ميخواد يا نه؟ خانمم اصلا زبان الماني نميدونه و اگر بخواد مدرك بگيره بايد كلا قيد فرصت رو بزنم

ممنون از لطف همه دوستان
    1- برای همسرتان موقع وقت گرفتن وارد بخش residence permit میشید و قصد سفر را پیوستن به همسر می‌زنید ولی برای خودتون باید وارد ...residence permit for students بشید
    2- برای همسرتان نیازی به مدرک زبان نیست. البته ازش میپرسن که چه زبان خارجی میتونی صحبت کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Duisburg- Essen

سلام دوستان
    همسرم 20 آبان ویزای دانشجوییش (برای کارشناسی) بعد از 3 هفته اومد و همون روز سفارت به من گفت 1 تا 2 هفته دیگه ویزای منم ( که الحاق بودم) میاد. الان 2 هفته گذشته و متاسفانه هیچ خبری نشده.
    2 روز پیش به سفارت ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم، جواب دادن که ویزام هنوز آماده نیست چون هنوز تاییدیه ای از طرف اوسلندر شهر همسرم نیومده براشون.
    همون روز همسرم با اوسلندر تماس داشت. اون آقا پرونده ام رو بررسی کرده بود و گفته بود ویزام ریجکت شده .یه بخشنامه هم داده بود به همسرم و گفته بود چون شما بعنوان دانشجو اومدین آلمان، همسرتون نمیتونه باهاتون بیاد!
    من از این موضوع خیلی تعجب میکنم!!
    امروز باز ایمیل زدم به اوسلندر .گفتم من پذیرش از دانشگاه اتریش داشتم. از دانشگاه وایمار آلمان هم داشتم. ولی بخاطر شرایط همسرم ترجیح دادم ویزای الحاق بگیرم و بعد در یه دانشگاهی نزدیک به همون شهر ادامه تحصیل بدم. و بالاخره جواب دادن که این پذیرش ها و گواهی بانکیت رو ایمیل کن تا ببینم میتونم بهتون کمکی کنم یا نه!؟
    دوستان، کسی مورد مشابه این مشکل رو داشته؟ چرا ریجکت شدم؟ افرادی که به عنوان همسر دانشجو ویزای پیوست میگیرن، چه شرایط خاصی دارند؟
    خیلی نگرانم. خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن.
    ممنونم

اینو هم اضافه میکنم که مدرک زبان آلمانی A1 هم داشتم موقع درخواست ویزا. یعنی مدارکم کامل بود
    ویرایش توسط sepidehreg : November 27th, 2014 در ساعت 11:57 PM

دوستان سلام من ۱ آوریل باید آلمان باشم،ویزام اومده و گفتن ۱ فوریه برم ویزام رو بگیرم،برای همسرم ۱۲ ژانویه وقت گرفتم .که ایشالا ویزای اون هم بیاد و باهم بریم.ضمنا من مستر هستم.بدون فاند.اگه ممکنه مدارکی که مینویسم رو چک کنین و اگه اوکیه بم بگین.
    ۱.دو نسخه فرم درخواست اقامت
    ۲.۳ قطعه عکس
    *۳.شناسنامه جفتمون
    ۴.عقدنامه با ترجمه و تائید
    ۵.رسید مصاحبه ویزای من
    ۶.مدرک آیلتس همسرم
    ۷.پرینت حساب بانکی
    ۸.مدارک شغلی‌ همسرم از اول بدون تائید
    ۹.مدرک زبان آلمانی‌ که بعد از مصاحبه میده و فعلا نگرفته
    *۱۰.مدارک تحصیلی‌ با ترجمه و تائید سفارت
    من در مورد شناسنامه که آیا ترجمه و تائید می‌خواد مال جفتمون رو سوال دارم و آیا مدرک تحصیلی‌ همسرم ترجمه و تائید می‌خواد؟

ازتون ممنونم و میدونم سوالام زیاده،اول تشکر بابت سوال قبلیم بعد اینکه پر کردن فرم اقامت همراه فرق می‌کنه؟ کسی‌ پر شدش رو داره؟کلی‌ ممنون

از همسر من مدارک تحصیلی و زبان و کار و ضمانت مالی نگرفتن.
    البته بعد از یک ماه زنگ زدن و گفتن رزومه و اخرین مدرک تحصیلی( بدون نیاز به تایید سفارت) رو ایمیل کنه براشون
    اما شما همه رو ببر ممکنه بگیرن، بستگی به آفیسر داره.
    رزومه اش رو تا جایی که میتونی خلاصه کن و مدارک غیرلازم هم نده چون روند بررسی رو طولانی تر میکنه.
    فرم رو هم همونطور که برای خدوت پر کردی پر کن خیلی متفاوت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    دوستان سلام من ۱ آوریل باید آلمان باشم،ویزام اومده و گفتن ۱ فوریه برم ویزام رو بگیرم،برای همسرم ۱۲ ژانویه وقت گرفتم .که ایشالا ویزای اون هم بیاد و باهم بریم.ضمنا من مستر هستم.بدون فاند.اگه ممکنه مدارکی که مینویسم رو چک کنین و اگه اوکیه بم بگین.
    ۱.دو نسخه فرم درخواست اقامت
    ۲.۳ قطعه عکس
    *۳.شناسنامه جفتمون
    ۴.عقدنامه با ترجمه و تائید
    ۵.رسید مصاحبه ویزای من
    ۶.مدرک آیلتس همسرم
    ۷.پرینت حساب بانکی
    ۸.مدارک شغلی‌ همسرم از اول بدون تائید
    ۹.مدرک زبان آلمانی‌ که بعد از مصاحبه میده و فعلا نگرفته
    *۱۰.مدارک تحصیلی‌ با ترجمه و تائید سفارت
    من در مورد شناسنامه که آیا ترجمه و تائید می‌خواد مال جفتمون رو سوال دارم و آیا مدرک تحصیلی‌ همسرم ترجمه و تائید می‌خواد؟

سلام من خلاصه ویزام اومد دیروز رفتم گرفتم ؛) کلا 99 روز طول کشید

Junior Member

سلام. برای پیگیری وضعیت ویزا با چه شماره ای و چه کسی باید تماس بگیریم؟ آیا جواب میدن؟ یا اینکه باید حتما حضوری بریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)