صفحه 79 از 269 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان لطفا به سوالام جواب بدین کلی‌ ممنون،من که ویزام اومده و تازه واسه همسرم به عنوان همراه وقت گرفتم،واسه مدارک اون آیا شناسنامهامون مثل عقدنامه ترجمه و تائید سفارت می‌خواد؟
    ۲.من همسرم فوق لیسانسشو ایران نبوده آیا باید برم وزارت علوم تائید کنه بعد کپیشو ببرم سفارت تائید کنه؟لیسانسش هم تائید می‌خواد؟
    ۳.آیا مثل دانشجویی ویزای همراه هم چک لیست داره؟اگه آره می‌شه بگین کجاس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا به سوالام جواب بدین کلی‌ ممنون،من که ویزام اومده و تازه واسه همسرم به عنوان همراه وقت گرفتم،واسه مدارک اون آیا شناسنامهامون مثل عقدنامه ترجمه و تائید سفارت می‌خواد؟
    ۲.من همسرم فوق لیسانسشو ایران نبوده آیا باید برم وزارت علوم تائید کنه بعد کپیشو ببرم سفارت تائید کنه؟لیسانسش هم تائید می‌خواد؟
    ۳.آیا مثل دانشجویی ویزای همراه هم چک لیست داره؟اگه آره می‌شه بگین کجاس؟
    ١- فقط و فقط ترجمه تاييد شده عقد نامه و كپيش. ترجمه و تاييد شناسنامه لازم نيست ولي اصل و كپي شناسنامه زوجين لازمه.
    ٢- تاييد مدارك تحصيلي همسر توسط سفارت لازم نيست، حتى ترجمه آن هم لازم نيست. اما اينكه توسط وزارت علوم ايران تاييد شده باشد رو نميدونم.
    ٣- سايت سفارت، بخش قوانين ويزا، pdf چك ليست ويزاى همراه، ازدواج و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan321 نمایش پست ها
    ١- فقط و فقط ترجمه تاييد شده عقد نامه و كپيش. ترجمه و تاييد شناسنامه لازم نيست ولي اصل و كپي شناسنامه زوجين لازمه.
    ٢- تاييد مدارك تحصيلي همسر توسط سفارت لازم نيست، حتى ترجمه آن هم لازم نيست. اما اينكه توسط وزارت علوم ايران تاييد شده باشد رو نميدونم.
    ٣- سايت سفارت، بخش قوانين ويزا، pdf چك ليست ويزاى همراه، ازدواج و ...
    ببخشید من این پی‌دی‌اف مربوط به چک لیست رو پیدا نمیکنم امکانش هست لینکش رو بذارین؟واسه جواب سوالات هم خیلی‌ ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan321 نمایش پست ها
    عذر می‌خوام،همین لینکی‌ که گذشتین واسه مدارک همراه دیدین شناسنامه رو در قسمتی‌ گذاشته که تیتر بالا زده مدارک فارسی باید ترجمه انگلیسی‌ یا آلمانی‌ داشته باشن،یعنی‌ شناسنامه که جزش لازم نیست؟ببخشید اینقد سوال می‌کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    عذر می‌خوام،همین لینکی‌ که گذشتین واسه مدارک همراه دیدین شناسنامه رو در قسمتی‌ گذاشته که تیتر بالا زده مدارک فارسی باید ترجمه انگلیسی‌ یا آلمانی‌ داشته باشن،یعنی‌ شناسنامه که جزش لازم نیست؟ببخشید اینقد سوال می‌کنم
    ولي فقط براى سند ازدواج نوشته همراه با ترجمه تاييد شده! من براي همسرم كه فرودين ماه اقدام كرديم، همين مدارك رو برديم و شناسنامه رو ترجمه نكرديم. دوستانى كه اخيرا رفتن سفارت بايد بگن كه جديدا ميخوان يا نه.

Junior Member

]سلام دوستان،لطفا من رو راهنمایی کنید،من در المام دانشجو هستم مستر و اقامت دو ساله رو هم دلرم،دیروز همسرم وقت مصاحبه برای الحاق به خانواده داشت،خودم هم در حال حاضر در ایران هستم و فعلا مجبورم بمونم،میخواستم بدونم حضور من در المان حتما مورد نیاز هست؟ایا کسی بوده که ازطرف اسلندر المان باهاش تماس گرفته باشن و مدارک خواسته باشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط n58 نمایش پست ها
    ]سلام دوستان،لطفا من رو راهنمایی کنید،من در المام دانشجو هستم مستر و اقامت دو ساله رو هم دلرم،دیروز همسرم وقت مصاحبه برای الحاق به خانواده داشت،خودم هم در حال حاضر در ایران هستم و فعلا مجبورم بمونم،میخواستم بدونم حضور من در المان حتما مورد نیاز هست؟ایا کسی بوده که ازطرف اسلندر المان باهاش تماس گرفته باشن و مدارک خواسته باشن؟
    سلام
    با همسر من که تماس گرفتن و مدارک خواستن حدود یه ماه طول میکشه تا باهاتون تماس بگیرن معمولا .

Junior Member

میتونم بپرسم چه مدرکی،ازشون خواستن؟و مدارک رو همسرتون با پست بردن یا دستی؟

Junior Member

سلام دوستان.
    امروز ویزای من اومد.من و همسرم باهم اقدام کردیم.حالا جلوی بارکد من 1شماره پرونده هست تو پرانتز که البته شماره پرونده همسرم نیست.این مال چیه؟
    ویرایش توسط Atefe_165n : December 21st, 2014 در ساعت 04:50 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)