صفحه 82 از 269 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Duisburg- Essen

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    خب پس ظاهرن شانسیه دیگه!
    به یکی میگن همراه باید مدرک زبان داشته باشه و به یکی میگن نیازی نیست!
    جناب arash-gcd که گفتن نیازه.
    یعنی تو سفارت قانون خاصی نداره که مدارک همراه چه چیزایی باید باشه؟؟؟
    سایت سفارت مدارک مورد نیاز برای ویزا رو نوشته.
    چرا شانسی؟!!
    راجع به مدرک زبان، من تجربه ام رو نوشتم. و پست آقای arash-gdc هم خوندم، حرف ایشون تناقضی با نظر من نداشت!
    اینکه شما پرسیدین برای همراه یا مدرک زبان المانی یا مدرک لیسانس، من راجع به ویزای همراه اتریش شنیده بودم. (هرچند که جدیدا در مواردی این قانون در سفارت اتریش هم رعایت نشده!)
    موفق باشید
    ویرایش توسط iutext : January 16th, 2015 در ساعت 12:19 AM

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    ببینید اگر همسر با ویزای دانشجویی آلمان باشه همراه مدرک زبان نیاز نداره . اگه همسر مقیم آلمان باشه از همراه حتما مدرک زبان میخوان و بدون مدرک زبان ویزا نمیدن. بستگی به نوع اقامت همسر داره.

سلام، بله منم اینو شنیدم. منم همسرم مدرک زبان نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    خب پس ظاهرن شانسیه دیگه!
    به یکی میگن همراه باید مدرک زبان داشته باشه و به یکی میگن نیازی نیست!
    جناب arash-gcd که گفتن نیازه.
    یعنی تو سفارت قانون خاصی نداره که مدارک همراه چه چیزایی باید باشه؟؟؟
    من گفتم اگر همسر مقیم آلمان باشه همراه حتما باید A1 داشته باشه ولی اگر همسر در آلمان دانشجو باشه همراه مدرک زبان نیاز نداره شانسی نیست این که من گفتم دو حالت داره و به نوع اقامت همسر مرتبطه. الان اگر دقت کرده باشید تمام این دوستانی که بدون مدرک زبان ویزا گرفتن همسرشون اونجا دانشجو بوده. ولی برای کسی که همسرش آلمان مقیم هست حتما مدرک زبان میخوان این قانون آلمان هست. تا امروز اینجوری بوده.

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

من گفتم اگر همسر مقیم آلمان باشه همراه حتما باید A1 داشته باشه ولی اگر همسر در آلمان دانشجو باشه همراه مدرک زبان نیاز نداره شانسی نیست این که من گفتم دو حالت داره و به نوع اقامت همسر مرتبطه. الان اگر دقت کرده باشید تمام این دوستانی که بدون مدرک زبان ویزا گرفتن همسرشون اونجا دانشجو بوده. ولی برای کسی که همسرش آلمان مقیم هست حتما مدرک زبان میخوان این قانون آلمان هست. تا امروز اینجوری بوده.
    از شفاف سازیتون ممنونم. حالا متوجه شدم که قضیه چیه!
    مرسی
    ویرایش توسط coronaa : January 17th, 2015 در ساعت 11:28 AM

Junior Member

سلام، یکی از دوستام که بعنوان همراه،با شوهرش رفتن اخیرا استرالیا،بجای پول برای همراه ، خونه در ایران بنامش کردن و فقط خود دانشجو پرینت حساب بانکی رو برد و 2تا با هم رفتم، همچین شرایطی برای همراه دانشجو در المان وجود نداره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی

من از یکی از دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش گرفتم و می خوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم. همزمان برای همسر و پسر 3 سالم می خوام برای ویزای همراه اقدام کنم. لطفا در صورتی که اطلاع دارید بنده رو راهنمایی کنید که این امکان هست که از ایران و پیش از رفتن من به آلمان برای خانواده ویزای همراه بگیرم یا این امکان فقط برای دانشجو های دکتراست. به طور کلی ممنون می شم دوستان در این رابطه بنده رو راهنمایی کنند که بهتره اول خودم اقدام کنم یا همه با هم . ( لطفا اگه قبلا در این مورد جایی صحبت شده آدرس یا لینکش رو در اختیارم بزارید ) .

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط JJApply نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی

من از یکی از دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش گرفتم و می خوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم. همزمان برای همسر و پسر 3 سالم می خوام برای ویزای همراه اقدام کنم. لطفا در صورتی که اطلاع دارید بنده رو راهنمایی کنید که این امکان هست که از ایران و پیش از رفتن من به آلمان برای خانواده ویزای همراه بگیرم یا این امکان فقط برای دانشجو های دکتراست. به طور کلی ممنون می شم دوستان در این رابطه بنده رو راهنمایی کنند که بهتره اول خودم اقدام کنم یا همه با هم . ( لطفا اگه قبلا در این مورد جایی صحبت شده آدرس یا لینکش رو در اختیارم بزارید ) .

با تشکر فراوان
    بله امکانش هست همزمان اقدام کنید وقتی ویزای شما بیاد ویزای خانوادتون هم صادر میشه و این امکان برای همه دانشجوهاست نه فقط دکترا .فقط شما باید برای خودتون و همسرتون نفری 8000 یورو و برای پسرتون4000 یورو(البته راجب پسرتون مطمئن نیستم چقدر میخوان دقیقا) داشته باشید تو حسابتون موقع در خواست ویزا گواهی بانک ببرین.

Junior Member

بله امکانش هست همزمان اقدام کنید وقتی ویزای شما بیاد ویزای خانوادتون هم صادر میشه و این امکان برای همه دانشجوهاست نه فقط دکترا .فقط شما باید برای خودتون و همسرتون نفری 8000 یورو و برای پسرتون4000 یورو(البته راجب پسرتون مطمئن نیستم چقدر میخوان دقیقا) داشته باشید تو حسابتون موقع در خواست ویزا گواهی بانک ببرین.
    با تشکر از راهنماییتون، یه سوال دیگه داشتم. تو سایت سفارت نوشته
    کودکان زیر ۱۶ سال که نام آنها
    به عنوان
    همراه در گذرنامۀ یکی از والدین درج شده است و به همراه والدین خور سفر می کنند نیاز به تعیین وقت ندارند، اما توجه داشته باشید که حضور آنها در روز مصاحبه الزامی می‌باشد
    . قاعدتا برای فرزند 3 ساله هم نباید نیازی به وقت مصاحبه باشه، ولی پسر من پاسپورت جداگانه داره و در واقع اسمش تو پاسپورت من یا همسرم نیست. آیا برای پسرم هم باید وقت جداگانه بگیرم ؟

Junior Member

سلام، همسرم پذیرش داره من بعنوان همراه اقدام کردم،برای مصاحبه چه مدارکی باید ببرم؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan86 نمایش پست ها
    سلام، همسرم پذیرش داره من بعنوان همراه اقدام کردم،برای مصاحبه چه مدارکی باید ببرم؟
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf
    موفق باشید
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)