صفحه 86 از 269 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط FSHILIYA نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من از آلمان پذیرش دکترا دارم و 3 مارس وقت سفارت دارم. همسرم و پسر 11 ساله ام رو می خوام با خودم ببرم. اونا هم چند روز بعد از من وقت سفارت دارند.
    1- می شه لطفا بهم بگید که مصاحبه سفارت به انگلیسی هست یا آلمانی؟ من مدرک ielts و B1 آلمانی رو دارم.
    2- سوالات مصاحبه چیان، در مورد علت اینکه چرا همسرم و پسرم رو هم می برم می پرسن؟
    سلام. من توی همین فروم تجربیات دوستانی که برای مصاحبه رفته بودند رو خوندم. از خیلی ها به زبان آلمانی یا انگلیسی سوالاتی راجع به رشته اشون یا اینکه چرا می خوان برن آلمان پرسیده بودند. شما هم بهتره راجع به رشته تون یه چیزایی آماده داشته باشین. یا هدفتون در کل. ولی کلا اینطور که متوجه شدم سوال خاص دیگه ای نمی پرسن. شاید در مورد تعداد خواهر و برادر و یا اینکه در آلمان هستند یا نه و ... . موفق باشین.

و اینکه من خیلی ممنون می شم که تجربتون رو بعد از اینکه ویزاتون اومد، حتما اینجا بزارین. ( منظورم مدت زمانیه که طول کشید برای ویزا و ... ) چون من هم برای اکتبر 2015 باید آلمان باشم و می خوام که همسرم همراهم باشه. موفق باشین.
    ویرایش توسط sepidehreg : March 1st, 2015 در ساعت 11:26 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام ویزا من که الحاق به همسر بود یکماه بعد از همسرم اومد وبا هم به المان اومدیم ایشون پذیرش دکترا داشتن

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelli نمایش پست ها
    سلام ویزا من که الحاق به همسر بود یکماه بعد از همسرم اومد وبا هم به المان اومدیم ایشون پذیرش دکترا داشتن
    دوست عزیز لطف میکنید اطلاعات مربوط به نتیجه ویزاتون رو توی این فوروم بگذارید تا همه بتونن استفاده کنند؟
    اعلام نتیجه درخواست ویزای همراه/پیوست به همسر
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام دوستان
    چقدر \ول کسی که ویزای همراه داره باید با خودش ببره؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه اگر شرایط تاهل و یا بچه داشتن کسی در مدت زمانیکه منتظر آمدن ویزای دانشجویی هست تغییر کرد باید به سفارت اطلاع داد؟ مثلا کسی ازدواج کنه و یا بچه دار بشه؟

Junior Member

با سلام.
    در مورد بلوکه کردن پول در آلمان واسه ویزای الحاق به همسر، اگه این کار انجام شده باشه و به تایید stadthaus رسیده باشه;
    آیا سفارت میتونه علاوه بر این، حساب بانکی در ایران هم بخواد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelli نمایش پست ها
    سلام، شما برای ویزای همراه بیمه یک ماهه گرفتین یا سه ماهه؟ چون برای همسر که دکترا هست بیمه سه ماهه میخواد ولی برای همراه نوشته بیمه یک ماهه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

سلام
    من بلاخره نفهمیدم همراه تو المان اجازه درس و کار داره یا خیر.. ویزای من دانشجویی هستش واسه مقطع دکتری با فاند هم هستم
    مرسی

Junior Member

سلام
    اومدن ویزای همراه منوط به ثبت نام دانشجو در دانشگاه هست؟ یا ربطی نداره؟ معمولا بعد از اینکه ویزای دانشجو (مقطع دکترا) اومد چقدر طول میکشه تا ویزای همراه بیاد؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaz67 نمایش پست ها
    سلام
    من بلاخره نفهمیدم همراه تو المان اجازه درس و کار داره یا خیر.. ویزای من دانشجویی هستش واسه مقطع دکتری با فاند هم هستم
    مرسی
    باید از اداره مهاجرت شهرتون بپرسید. قانون شهری که من توش هستم اینه که همراه فقط به شرط داشتن مدرک A1 اجازه کار و تحصیل داره.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)