صفحه 87 از 269 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام. من پنجشنبه همین هفته (27 01 94) وقت مصاحبه دارم (پذيرش برای دکتر KIT گرفتم). همسرم هم حدود یک ماه دیگه وقت مصاحبه برای پيوست به همسر داره.
    - با توجه به اينکه خیلی بعیده ویزای من تا یک ماه آینده بیاد، به نظر شما بهتر نیست وقت مصاحبه همسرم رو عقب بندازیم تا ویزای من بیاد بعد ایشون بره سفارت؟ یا اینجوری هم اشکالی نداره که من و همسرم درخواست ویزا دادیم در حالی که ویزای دانشجویی من هنوز نیومده.
    - به نظر میاد همسر دانشجو نیاز به مدرک زبان خاصی نداره. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbs نمایش پست ها
    سلام. من پنجشنبه همین هفته (27 01 94) وقت مصاحبه دارم (پذيرش برای دکتر KIT گرفتم). همسرم هم حدود یک ماه دیگه وقت مصاحبه برای پيوست به همسر داره.
    - با توجه به اينکه خیلی بعیده ویزای من تا یک ماه آینده بیاد، به نظر شما بهتر نیست وقت مصاحبه همسرم رو عقب بندازیم تا ویزای من بیاد بعد ایشون بره سفارت؟ یا اینجوری هم اشکالی نداره که من و همسرم درخواست ویزا دادیم در حالی که ویزای دانشجویی من هنوز نیومده.
    سلام ، من هم بعنوان همراه اقدام کردم، از من جدرک المانی A1 رو گرفت، از یه خانومی هم که قبل من بود مدرک A1 خواست اما ایتجا من خوندم که از بعضی ها نخواستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

سلام. سفارت اکی شدن ویزای پیوستن به همسر رو چجوری اعلام می کنه با توجه به اینکه من خودم دانشجوی ارشد هستم و خانمم برای ویزای پیوستن به همسر اقدام کرده؟ ممکنه تو لیست دانشجو های قبول شده باشه.
    به نظرم شماره پرونده خانم م با شماره پرونده من یکسانه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbs نمایش پست ها
    ما هم وضعیتی مثل شما داشتیم. خانومم این هفته مصاحبه داشت و من یک ماه قبل. نوبت رو اصلا عقب نیاندازید. اینطوری ممکنه ویزای شما بیاد در حالی ویزای خانومت نیومده و کارهاتون عقب می‌افته.
    در مورد مدرک زبان قانونش اینه که اگر مدت اقامت شما کمتر از یک سال باشد نیازی به مدرک زبان نیست و مصاحبه‌کننده هم درخواست مدرک زبان نمی‌کنه. ولی اگر بیشتر شد باید مدرک زبان آلمانی سطح A1 را داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pune University - Business Administration

دوستان سلام . من همسرم الان دکترا میخونه تو شهر مانهایم و من هم وقت سفارت در روز 16-05-2015 گرفتم . منتهی اینجا خیلی کامنت هستش . فقط من متوجه شدم چون همسرم کمتر از یک ماه تو المان هستش از من مدرک زبان A1 نمیخوان . هر چند که من کمی المانی بلد هستم صحبت کنم و مدرکش رو هم سالهای دور از ادراه فرهنگی سفارت اتریش گرفتم و باز برای اطمینان دارم دوباره کلاس میرم و امتحان مجدد برای دریافت مدرک . فقط دو مطلب رو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید آیا موقع مصاحبه ار من درخواست حساب بانکی به مبلغ 8000 یورو رو خواهند داشت و اینکه آیا رزومه کاری هم خواهد خواست یا نه . متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7755 نمایش پست ها
    دوستان سلام . من همسرم الان دکترا میخونه تو شهر مانهایم و من هم وقت سفارت در روز 16-05-2015 گرفتم . منتهی اینجا خیلی کامنت هستش . فقط من متوجه شدم چون همسرم کمتر از یک ماه تو المان هستش از من مدرک زبان A1 نمیخوان . هر چند که من کمی المانی بلد هستم صحبت کنم و مدرکش رو هم سالهای دور از ادراه فرهنگی سفارت اتریش گرفتم و باز برای اطمینان دارم دوباره کلاس میرم و امتحان مجدد برای دریافت مدرک . فقط دو مطلب رو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید آیا موقع مصاحبه ار من درخواست حساب بانکی به مبلغ 8000 یورو رو خواهند داشت و اینکه آیا رزومه کاری هم خواهد خواست یا نه . متشکر
    سلام، 8000 یورو ،موجودی رو حتما میخوان،حتی اگر روز مصاحبه ازتون نگیرن بعدا میگن براشون بیارین،مگر اینکه همسر شما بورسی باشن که شامل حال شما هم بشه،در اونصورت مدرکی که این موضوع رو نشون بده،کافیه. مدرک زبان هم میگیرین اما بودن کسایی که ازشون نگرفتن، من مارچ مصاحبه داشتم از من گرفتن، همچنان هم منتظر جواب هستم، چک لیستی که باید تهیه کنیدو حتما نگاه کنید که همه مدارک رو داشته باشین. رزومه هم لازمه، که بخشی رو میتونین اختصاص بدین به شغلتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pune University - Business Administration

ممنون راستی یک سوال دیگه هم داشتم . آیا شناسنامه هر دو نفر ( زن و شوهر ) رو لازم دارن ؟ برای اینکه شناسنامه همسر من دست خودشه تو آلمان . آیا نیازی هست قبل از مصاحبه سفارت شناسنامه رو برام بفرسته ایران ؟ یا اینکه سفارت فقط ترجمه عقد نامه و شناسنامه من رو لازم داره . ممنون و سپاس از صبر و بردباری دوستان

Junior Member

سفارت شناسنامه با ترجمه بدون تایید سفارت را می خواد و عقدنامه با ترجمه و تاییدیه سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7755 نمایش پست ها
    ممنون راستی یک سوال دیگه هم داشتم . آیا شناسنامه هر دو نفر ( زن و شوهر ) رو لازم دارن ؟ برای اینکه شناسنامه همسر من دست خودشه تو آلمان . آیا نیازی هست قبل از مصاحبه سفارت شناسنامه رو برام بفرسته ایران ؟ یا اینکه سفارت فقط ترجمه عقد نامه و شناسنامه من رو لازم داره . ممنون و سپاس از صبر و بردباری دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    باید از اداره مهاجرت شهرتون بپرسید. قانون شهری که من توش هستم اینه که همراه فقط به شرط داشتن مدرک A1 اجازه کار و تحصیل داره.
    شما تو کدوم شهر زندگی میکنید؟؟

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

سلام دوستان، امروز همسر من برای مصاحبه رفت و خوشبختانه همه چیز به خوبی گذشت. فقط مسئله ای که هست اینه که آفیسر نامه ی بانک و مدرک تحصیلی اش رو ازش نگرفت و گفت که لازم نیست! آیا کسی در این مورد تجربه ای داره؟ ممنون و امیدوارم موفق باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)