صفحه 90 از 269 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام
    کسی میدونه وقت ویزای پیوست به همسر معمولا کی باز میشه؟ یک هفته هست که مدام چک می کنم هیچ وقتی باز نشده تا حالا! خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط gilaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.نامزد من میخواد برای آلمان اقدام کنه به صورت job offer که بریم (من به صورت همراه).البته هنوز عقد نکردیم اما تا قبل مصاحبه عقد میکنیم.منم بعد ار اینکه رفتیم میخوام که ادامه تحصیل بدم.البته تا چند ماه دیگه ielts آزمون میدم.نگرانی من اینه که به من ویزا ندن! امکانش هست؟من آلمانی در حد اینکه اسمم رو بگم و سلام و رشته مو بگم بلدم.(چند تا درس اول A1)من اصلا با مراحل آشنا نیستم .میشه لطفا راهنمایی کنین؟مرسی ی
    به نظرم بهتره قبل از اینکه جواب ویزای همسرتون بیاد درخواست ویزا کنید که همزمان ویزاتون بیاد. من و همسرم بعد از مصاحبه عقد کردیم و قبل از اینکه جواب ویزام بیادء همسرم مصاحبه کرد و هیچ مشکلی هم نداشتیم.
    در ضمن همون چند تا کلمه رو تو روز مصاحبه مثل اسم و اهل کجایید و کجا زندگی میکنید و ... و بگید دارید کلاس میریدء دیگه از شما مدرک نمیخوان ( ما هم همین کار رو کردیم و نخواستن!).
    ویزایی که اول میگیرید سه ماهه استء وقتی اومدید آلمان تمدیدش میکنید به اقامت موقت ( البته بازم همراه همسر هستید) ولی هیچ محدودیتی ندارید. میتونید کار کنیدء درس بخونید و غیره. من این سوال رو از آفیسر تمدید ویزا پرسیدم که اتفاقا ایرانی بود! همینطور گفت اگه شروع کردید به درس خوندن و دوست داشتید که نوع ویزاتون از همراه همسر به دانشجویی تغییر کنهء بعد از ثبت نام تو دانشگاه مدارک رو میارید و اونوقت تغییر میکنه (البته باید اونوقت ۸۰۰۰ یورو رو جداگانه نشون بدید).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics in Digital Media, The University of Applied Sciences Mittweida

سلام دوستان.من برای خودم وقت مصاحبه دانشجویی و برای همسرم نوبت پیوستن به همسر گرفتم.همزمان..چند تا سوال دارم: آیا آخرین مدرک تحصیلی همسرم هم باید به تایید سفارت برسه؟ .. همسرم مدرک زبان آلمانی نداره.آیا اخیرا از کسی خواسته شده مدرک A1 ارایه بده؟ .. آیا داشتن ایلتس مثلا 6/5 برای همسرم مزیت محسوب میشه ؟ اگر مزیت هست که آزمون ایلتس بده همسرم .. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goldoon نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برای خودم وقت مصاحبه دانشجویی و برای همسرم نوبت پیوستن به همسر گرفتم.همزمان..چند تا سوال دارم: آیا آخرین مدرک تحصیلی همسرم هم باید به تایید سفارت برسه؟ .. همسرم مدرک زبان آلمانی نداره.آیا اخیرا از کسی خواسته شده مدرک A1 ارایه بده؟ .. آیا داشتن ایلتس مثلا 6/5 برای همسرم مزیت محسوب میشه ؟ اگر مزیت هست که آزمون ایلتس بده همسرم .. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    من هم شرایطم تقریبا مثل شماست. خودم هفته پیش مصاحبه دادم و همسرم هم ماه آینده مصاحبه خواهد داد. من فقط کپی فارسی مدرک تحصیلی همسرم رو تحویل دادم و ازم حتی ترجمه هم نخواستن. بنابراین به نظرم مدرک تحصیلی همسر شما لازم نیست ترجمه بشه یا به تایید سفارت برسه. اما مدرک خودتون حتما باید ترجمه بشه و به تایید سفارت برسه. و البته سند ازدواج حتما باید ترجمه بشه و به تایید سفارت برسه. روز مصاحبه من از افیسری که مسئول پروندم بود پرسیدم که آیا برای همسرم نیاز به مدرک A1 هست اونم زنگ زد به یکی دیگه و بعد گفت چون برای دکتری می خوای بری نیاز نیست که همسرت مدرک A1 ارائه بده. در مورد آیلتس هم واقعا نمیدونم مزیت حساب میشه یا خیر ولی امتحان زبان جزء مدارکی که سفارت می خواد نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من دانشجوی دکترا هست تو آلمان, فاند و کارت اقامت داره. از من فیش حقوق همسرم رو نخواستن. بعد از ظهر روزی که رفته بودم سفارت خانومه تماس گرفت و ازم پرسید نامه بانکی به ما دادی یا نه. منم گفتم نه و تو مدارک مورد نیاز هم نوشته نشده بود دیگه چیزی نگفت و خداحافظی کرد. نگرانم نکنه فکر کنن من ساپورت مالی ندارم و ریجکت کنن. به نظرتون چیکار کنم؟ یا عادی هست؟

سلام اطفا سوالم و جواب بدید بد گیر کردم.من دارم مدرک b1 میگیرم خانمم هم مدرک انگلیسیشو داره.حالا میخایم پذیرش کنیم.من معدلم کمه 27 سالمه معدل دیپلم 15.5 و کترشناسی 13.5 با 3 ترم مشروطی!!!!! اما خانمم که رشتش معماری معدل دیپلم مثل من اما کارشناسی 15 حالا میخوایم پذیرش بگیریم اختمال مال من کمه.سوالم اینه اگه یکیمون موفق بشیم بگیریم اون یکی میتونه همون موقع با اون بره؟مثلا اگه خانمم پذیرش و بگیره من که مدرک زبان آلمانیم دارم بهم ویزا میدن که با هم بریم؟؟؟
    لطفا جوابم رو بدید

سلام دوستان می بخشید سوالم تکراریه فقط گیج شدم
    من پذیرش مستر دارم و بهم گفتن بهتره اول خودم برای ویزا اقدام کنم و برم بعد همسرم.
    حالا سوال من اینه که ایا 1. میشه با شوهرم همزمان تقاضای ویزا بدم و امکان قبول شدنش چقدره؟
    2. اگر شوهر من بعد از اینکه من ویزا بگیرم و برم بخاد اقدام کنه برای گرفتن ویزا چه چیزی لازم داره؟ دعوت نامه؟ چی؟
    ممنونم از کمکتون. این اولین پست منه تو فروم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gosomewhere نمایش پست ها
    سلام دوستان می بخشید سوالم تکراریه فقط گیج شدم
    من پذیرش مستر دارم و بهم گفتن بهتره اول خودم برای ویزا اقدام کنم و برم بعد همسرم.
    حالا سوال من اینه که ایا 1. میشه با شوهرم همزمان تقاضای ویزا بدم و امکان قبول شدنش چقدره؟
    2. اگر شوهر من بعد از اینکه من ویزا بگیرم و برم بخاد اقدام کنه برای گرفتن ویزا چه چیزی لازم داره؟ دعوت نامه؟ چی؟
    ممنونم از کمکتون. این اولین پست منه تو فروم
    سلام
    به نظر من بهتره هر دو با هم اقدام کنین.
    و یه قانون هم هست کسایی که آلمان هستن تا 2سال نمیتونن همسرشون رو ببرن. احتمالا این قانون شامل حال شما نشه چون شما قبل پذیرشتون ازدواج کردین. باز محض احتیاط سوال کنین.
    2-همه چی رو میتونین تو سایت سفارت آلمان پیدا کنین. اینم لینکش
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics in Digital Media, The University of Applied Sciences Mittweida

سلام دوست عزیز.به نظر من خانمتون که شرایط بهتری برای گرفتن پذیرش و ویزای دانشجویی داره به عنوان دانشجو اقدام کنه و شما هم با توجه به داشتن مدرک زبان آلمانی برای ویزای همراه اقدام کنین..موفق باشید.

Junior Member

سلام

جوابهای قبولی یا ریجکتی واسه پیوست به خانواده کجا اعلام می شه؟سفارت زنگ میزنه یا جایی اعلام میشه؟
    من واسه همسرم درخواست دادم و تقریبا یک هفته پیش وقت مصاحبش بود
    من مستر می خونم بدون فاند و همسرم با هزینه شخصی میاد و ما حدود 4ماه ازدواج کردیم و برلین هم هستم
    بعضی ها میگن اداره ی مربوطه تو آلمان واسه پیگیری میرن اما مثلا اداره ی خارجی ها تو برلین خیلی شلوغ و خرتوخر و اخه کجاش باید رفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)