صفحه 92 از 269 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrf81 نمایش پست ها
    سلام

2نفر همزمان می‌تونن اقدام کنند؟ یعنی قبل از اینکه ویزای همسر بیاد میشه پیوستن خانواده به همسر رو اقدام کرد یا اینکه حتما باید اول همسر ویزا بگیره بره اونجا خانه اجاره کنه بعد؟

در سایر مدارک مورد نیاز نوشته "وضعیت اقامت همسر در آلمان (نیازی به اصل مدرک نیست)" منظور از وضعیت اقامت، محل اقامت هستش (اجاره خانه) یا مجوز اقامت؟ یا همین که برای ویزا اقدام کرده باشه کافیه؟
    با سلام
    بله هر دو همزمان می تونید با هم اقدام کنید ولی تا ویزای دانشجویی نفر اصلی نیاد، کیس همراه مورد بررسی قرار نمی گیره. روزی که میرید برای مصاحبه دانشجویی یک فرم به شما داده میشه که شماره پروندتون درونش قید شده. همسرتون که برای مصاحبه تشریف می برند باید اون فرم رو ارائه بدن. به نظرم این فرم در واقع میتونه وضعیت اقامت نفر اصلی رو مشخص کنه.

دوستان عزیزی که می خواید با همسرتون اقدام کنید خصوصا اگر مستر می خواید برید نظر من اینه که با هم اقدام نکنین
    من پارسال برای مستر اپلای کردم و با همسرم برای ویزا رفتیم بعد از 7 ماه!!! نتیجه ریجکتش اومد یعنی من یک سال رو از دست دادم کاملا و برای جای دیگه ای هم نتونستم اپلای کنم!
    ویزاتون رو که گرفتید بعد همسرتون بره اقدام کنه برای ویزا بهتره
    همزمان با من کسایی بودن که شرایظشون مثل من بود اونها ویزا گرفتن و همسرشون بعد از چند وقت رفت ولی من هنوز اینجام!

Junior Member

سلام دوستان من همه بحثارو خوندم ولی خیلی ضد و نقیضن حرفا برای همین برای مورد خودم میپرسم لطفا اگه میشه زودتر جواب بدین به من.
    من از مستر اپلای گرفتم و حالا میخوام برم آلمان، بعد نامزدم هم که هنوز عقد نکردیم میخوام ببرم ولی نه من نه نامزدم مدرک زبان آلمانی نداریم و اصلا بلد هم نیستیم ولی چون رشته من انگلیسیه گفتن نیازی به ارائه زبان آلمانی نیست. اینم بگم که هم من هم همسرم مدرک تافل داریم با نمره 102و 101. حالا اگه عقد کنیم میشه باهم اقدام کنیم ؟ احتمالش هست بتونیم باهم بریم ؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    سلام دوستان من همه بحثارو خوندم ولی خیلی ضد و نقیضن حرفا برای همین برای مورد خودم میپرسم لطفا اگه میشه زودتر جواب بدین به من.
    من از مستر اپلای گرفتم و حالا میخوام برم آلمان، بعد نامزدم هم که هنوز عقد نکردیم میخوام ببرم ولی نه من نه نامزدم مدرک زبان آلمانی نداریم و اصلا بلد هم نیستیم ولی چون رشته من انگلیسیه گفتن نیازی به ارائه زبان آلمانی نیست. اینم بگم که هم من هم همسرم مدرک تافل داریم با نمره 102و 101. حالا اگه عقد کنیم میشه باهم اقدام کنیم ؟ احتمالش هست بتونیم باهم بریم ؟

ممنون
    سلام.. حالا من ی چیز شنیدم میگن باید دوسال از تاریخ عقد گذشته باشه ویزا بدن.. واقعا نمیدونم صحت این هارو از کجا باید فهمید..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaz67 نمایش پست ها
    سلام.. حالا من ی چیز شنیدم میگن باید دوسال از تاریخ عقد گذشته باشه ویزا بدن.. واقعا نمیدونم صحت این هارو از کجا باید فهمید..
    بله منم خوندم توی همین فاروم الان واقعا گیج شدم !

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

سلام به همه
    من شنیدم که به تازگی ویزای همراه نزدیک یک سال زمان میبره تا صادر بشه. این درسته؟
    فردی اینجا دچار ایت مشکل شده؟

سلام به همه
    من شنیدم که به تازگی ویزای همراه نزدیک یک سال زمان میبره تا صادر بشه. این درسته؟
    فردی اینجا دچار ایت مشکل شده؟

Junior Member

شما اگر عقد بکنین بعد برین درخواست ویزای همراه بدین مساله ای نیست. ولی اگر برین المان بعد بیاین عقد بکنین در آن صورت برای ویزای پیوست متقاضی ۲ سال باید صبر بکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    بله منم خوندم توی همین فاروم الان واقعا گیج شدم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tu-Dortmund-MMT

نقل قول نوشته اصلی توسط manowroozi نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه وقت ویزای پیوست به همسر معمولا کی باز میشه؟ یک هفته هست که مدام چک می کنم هیچ وقتی باز نشده تا حالا! خیلی ممنون
    منم این مشکل رو دارم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    درضمن این قانون 2 سال کجا نوشته شده؟ من خودم المان هستم و یک سال پیش عقد کردم. 4 ماه بعد عقد تونستیم ویزای شینگن برا خانومم بگیرم و بیاد اینجا. وقتی ویزای شینگن میدن نباید پیوستن به خانواده هم مشکل ساز بشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    من به عنوان دانشجوی مستر میخوام ویزا بگیرم همسرم هم ویزای همراه بگیره.
    احتمال اینکه من و همسرم اقدام کنیم و به من ویزا بدن ولی به همسرم نه چقدره به نظرتون یا کلا به هیچکدوممون ندن ؟
    یکیم معمولا چقدر طول میکشه ویزا صادر بشه ؟ ما اگه 1 ماه بعد اقدام کنیم برای ویزا به اکتبر میرسیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)