صفحه 95 از 269 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط farazfa نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم من همسرم می خواد اقدام کنه واسه پیوست به همسر ولی A1 نداره. طبق چیزی که تو سایت خوندم می تونه موقع مصاحبه تحویل نده A1 رو، در اون صورت کی باید تحویل بده؟ وقت تحویل ویزا یا در حین پروسه بررسی؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
    موقع مصاحبه از همسرتون A1 رو نمیخوان تا وقتی که ویزاش بیاد فرصت داره تا مدرکشو بگیره ولی هر چه سریع تر اقدام کنه برای زبان بهتره خیالش راحت بشه بابت مدرک زبان

Junior Member

سلام دوستان
    موقع دریافت ویزا برای اقامت علاوه بر بیمه سفارت بلیط رو هم ازم میخواد یا اینکه میتونم بعد از دریافت ویزام بلیط تهیه کنم؟

Junior Member

سلام،
    خواهشا هر کدوم از دوستان میتونه کمکم کنه،من می خواستم برای لیسانس پذیرش بگیرم،ولی قبلش حتما باید برم کالج،آیا با پذیرش کالج می تونم همسرم رو هم با خودم ببرم؟

Junior Member

سلام
    ویزای من اومده. کسی میدونه زدن ویزا چقدر طول میکشه؟ به من گفتن 7صیح بیا. نمیدونم همون لحظه میدن با میمونه برا روز بعدش یا کی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام
    ویزای من اومده. کسی میدونه زدن ویزا چقدر طول میکشه؟ به من گفتن 7صیح بیا. نمیدونم همون لحظه میدن با میمونه برا روز بعدش یا کی؟
    7 صبح تحویل میدید 2 بعدازظهر دوباره مراجعه می کنید تحویل میگیرید.

Junior Member

ویزای همراه تون چقدر طول کشید اومد؟

Junior Member

سلام لطفا دوستانی که تجربه دارن بگید برای گرفتن ویزا علاوه بر بیمه بلیط هم باید داشته باشیم ؟ یا بعد از گرفتن ویزا هم میشه بلیط تهیه کرد

سلام دوست عزیز ازتون فقط بیمه خواستن یا بلیط هم خواستن؟
    ویرایش توسط le-ciel : August 19th, 2015 در ساعت 08:19 PM

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

سلام دوستان، من و همسرم با اختلاف یه هفته با هم اقدام کردیم. من پذیرش برای ارشد دارم. دیروز ویزای خودم اومد و امروز از سفارت با همسرم تماس گرفتن که : "ویزای همسرتون اومده، ولی ایشون باید زودتر از شما برن آلمان و وضعیت اقامتشون رو مشخص کنند و برای اداره ی اقامت توضیح بدن که وضعیت تعمین مخارج شما در اونجا به چه صورته، تا اینکه ویزای شما هم بیاد." کسی در این مورد تجربه ای داره؟ واقعا ممنون می شم راهنماییم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    دو سال پیش من و همسرم در ایران ازدواج کردیم غیابی هم نبود همسرم ۱۰ یال هست که در آلمان زندگی میکنه و اقامت دایم داره ولی وقتی تقاضای ویزای پیوست به خانواده کردم ۶ ماه طول کشید تا جواب بدن و بعد از این مدت هم جواب رد دادن و دلیلشون هم این بود که از لحاظ مالی تامین نیست برای حل این مشکل در آلمان وکیل گرفتیم ولی الان یک سال هستش که هنوز نتونستیم جواب بگیریم با اینکه وکیل ازمون دفاع کرده و به دادگاه برلین شکایت کردیم از شما دوستانی که اطلاعاتی دارید در این باره میخوام که بگید آیا به دادگاه امیدی هست و اینکه با توجه به این مدت زمان طولانی و اینکه همسرم خونه و کار و اقامت دایم داره و هیچ کمک مالی از دولت نمیگیره امکان جواب مثبت هست؟ و برای اینکه سریع تر به جواب برسیم چه پیشنهادی میکنید؟
    خواهش میکنم شرح حال منو بخونید الان ۲ سال هست که منو همسرم ازهم دوریم و دیگه نا امید شدیم
    من دقیقا شرایط شما رو داشتم. همسرم ۱۶ سال در آلمان بود و ما حتی بعد از ۵ سال ازدواج نتونسته بودیم برای من ویزا بگیریم و هر دفعه به دلایل مختلف درخواستمون رو رد میکردند. ما هم مثل شما یک وکیل گرفتیم و اولین قدم این بود که همسرم یک خانه جداگانه اجاره کرد (چون تا قبل از اون پیش پدر و مادرش زندگی میکرد.) و وکیلمون درخواست تجدید نظر نوشت براشون. کمتر از ۱۰ روز بعد از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند که ویزاتون آماده است. این قضیه برای ۴ سال پیش هست. امیدوارم که کار شما هم به زودی درست بشه و بتونید بیاید پیش همسرتون.

پیروز و سربلند باشید.

Junior Member

سلام دوستان, من الان آلمان هستم برای دوره تحقیقاتی, دخترم و همسرم هم درخواست ویزا داده اند . امروز نامه ای دریافت کردم که باید حساب بانکی خودم رو براشون بفرستم . من الان به اندازه خودم پول تو حساب دارم. همسرم تو ایران به اندازی خودش و دخترم داره. کسی میدونه پول تو حساب من باید به اندازی هر سه نفرمون باشه ؟ حساب همسرم تو ایران قبول نیست؟ و اینکه باید چقدر پول تو حسابمون باشه ؟ دخترم ۹ ماهشه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)