صفحه 96 از 269 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پول تو حساب شما یا همسرتان فرقی نداره ، به اندازه خودتتون برای همسرتون و فکر کنم نصف برای فرزند. سایت سفارت را چک کنید نوشته همه چیز رو

نقل قول نوشته اصلی توسط Atrisa_m نمایش پست ها
    سلام دوستان, من الان آلمان هستم برای دوره تحقیقاتی, دخترم و همسرم هم درخواست ویزا داده اند . امروز نامه ای دریافت کردم که باید حساب بانکی خودم رو براشون بفرستم . من الان به اندازه خودم پول تو حساب دارم. همسرم تو ایران به اندازی خودش و دخترم داره. کسی میدونه پول تو حساب من باید به اندازی هر سه نفرمون باشه ؟ حساب همسرم تو ایران قبول نیست؟ و اینکه باید چقدر پول تو حسابمون باشه ؟ دخترم ۹ ماهشه .

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من 7 سپتامبر وقت مصاحبه ویزای همراه داره.خود من قراره 1 اکتبر برم المان و جواب ویزام اومده .
    تو فرم اقامت قسمت 6 intendent place of stay in germany??آدرس اقامت رو چی بنویسم؟؟؟؟
    تاریخ شروع مهمه ؟؟؟؟کی بزنم بهتره که قرارداد خونه ومدارک دیگه نخوان
    قسمت 8 do family intend to accompany you??? رو بله بزنم یا خیر ؟؟؟چون ما بچه نداریم ولی نمیدونم خودمم شامل میشم یا نه؟؟؟
    ممنون از شما

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aty_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من 7 سپتامبر وقت مصاحبه ویزای همراه داره.خود من قراره 1 اکتبر برم المان و جواب ویزام اومده .
    تو فرم اقامت قسمت 6 intendent place of stay in germany??آدرس اقامت رو چی بنویسم؟؟؟؟
    تاریخ شروع مهمه ؟؟؟؟کی بزنم بهتره که قرارداد خونه ومدارک دیگه نخوان
    قسمت 8 do family intend to accompany you??? رو بله بزنم یا خیر ؟؟؟چون ما بچه نداریم ولی نمیدونم خودمم شامل میشم یا نه؟؟؟
    ممنون از شما
    علیک سلام
    1- اگه نمی دونین کجا قراره برین، آدرس دانشگاهو بنویسین. اگه هتل رزرو کردین آدرس هتلو بنویسین. نگران این قسمت نباشین. زیاد مهم نیتس.
    2- تاریخ شروع کلاساتون مگه معلوم نیست؟ اگه ارشد باشین که تو سایت دانشگاه نوشته تاریخ ثبت نام از کی هست. اگه دکترا باشین تو مدارک و نامه های پذیرشی که بهتون دادن نوشتن شما از کی قراره کارتونو شروع کنین.
    3- ربطی به بچه نداره. همسرتون هم جزء خانواده تونه دیگه. اگه برای ویزای همراه اقدام کردن، فک می کنم باید بزنین بله.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    علیک سلام
    1- اگه نمی دونین کجا قراره برین، آدرس دانشگاهو بنویسین. اگه هتل رزرو کردین آدرس هتلو بنویسین. نگران این قسمت نباشین. زیاد مهم نیتس.
    2- تاریخ شروع کلاساتون مگه معلوم نیست؟ اگه ارشد باشین که تو سایت دانشگاه نوشته تاریخ ثبت نام از کی هست. اگه دکترا باشین تو مدارک و نامه های پذیرشی که بهتون دادن نوشتن شما از کی قراره کارتونو شروع کنین.
    3- ربطی به بچه نداره. همسرتون هم جزء خانواده تونه دیگه. اگه برای ویزای همراه اقدام کردن، فک می کنم باید بزنین بله.
    از راهنمایی شما دوست عزیز ممنون
    اما من منظورم در فرم اقامت همرام بود.من الان خودم ویزا رو گرفتم ..اما چون بهم خوابگاه دادن نمیتونم واسه همسرم ادرس خوابگاه رو بنویسم چون فکر کنم قبول نکنن از یه طرف نمیتونم قرارداد خونه هم بفرستم
    از شما ممنون

برای پیوستن همراه به شما حتما ازتون قرارداد یک خونه برای دو نفر رو می خوان متراژشم انگار مشخصه که چند متر برای هر نفر
    چون تو خوابگاه هم اجازه نمیدن که همسرتون با شما بمونه باید حتما یه فکری بکنید

اما من منظورم در فرم اقامت همرام بود.من الان خودم ویزا رو گرفتم ..اما چون بهم خوابگاه دادن نمیتونم واسه همسرم ادرس خوابگاه رو بنویسم چون فکر کنم قبول نکنن از یه طرف نمیتونم قرارداد خونه هم بفرستم
    از شما ممنون

ApplyAbroad Superstar

از شما ممنون
    دقیقا همین طوره که مونلایت عزیز گفتن. به ازای هر شخص باید 12 متر باشه (تو شهر ما که قانون این قدره). یعنی باید آدرس جایی رو بنویسن که حداقل 24 متر باشه.

Junior Member sa1990 آواتار ها

سلام دوستان
    از تاریخ عقد من همسرم چند ماهی بیشتر نمیگذره و من میخوام برای فوریه اقدام کنم. همسرم میتونه ویزای همراه بگیره؟
    اخه نوشتن 2 سال باید بگذره! خب الان ما چیکار کنیم؟
    .Don't stop when it hurts, stop when you're done

Junior Member

سلام من پذیرش ارشد دارم البته مشروطه واونجا باید dsh امتحان بدم سوالم اینه که مشروط بودن پذیرش من تو روند ویزای همسرم تاثیرمنفی داره؟؟؟؟واینکه تو نظرات سایر دوستان دیدم که همسرهم باید 8000 یورو ارائه کنه با توجه به اینکه دایی همسرم سالهاست که المانه ایا این امکان وجود داره که تمکن مالی همسرم رو ایشون با فبش حقوقیش به عهده بگیره و ما 8000 یوروی دوم رو ندیم؟؟؟واصلا این کار شدنیه؟؟؟ایا تاثیر مثبتی تو روند ویزاش داره؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز.. من برای پیوست به همسر اقدام کردم. عقدم یک ماه و نیم قبل بصورت غیابی بود.. همه ترجمه ها و مدارک رو بصورت کامل آماده کردم و روزی که از سفارت وقت داشتم (16 شهریور) بطور کامل بردم.. مدارک رو دیدن و چیزی به عنوان نقص یا ایرادشون نگفتن.. معمولا چقدره جواب میاد؟ چقدر زمان می بره ؟ اگه شما دوستان بطور کامل راهنماییم کنید ممنون میشم و نگرانیم برطرف میشه

راستی یه سوال.. همسر من شاغل هست و خودش حقوق جداگانه داره (نه از دولت) ..چند وقت پیش از یکی از دوستان شنیدم کسانی که همسرشون رو میارن ، همسرشون به صورت جداگانه از دولت حقوق میگیره.. شما چیزی در این باره شنیدین؟ اطلاعاتی دارید؟
    ویرایش توسط le-ciel : September 14th, 2015 در ساعت 09:41 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rahnamayi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.. من برای پیوست به همسر اقدام کردم. عقدم یک ماه و نیم قبل بصورت غیابی بود.. همه ترجمه ها و مدارک رو بصورت کامل آماده کردم و روزی که از سفارت وقت داشتم (16 شهریور) بطور کامل بردم.. مدارک رو دیدن و چیزی به عنوان نقص یا ایرادشون نگفتن.. معمولا چقدره جواب میاد؟ چقدر زمان می بره ؟ اگه شما دوستان بطور کامل راهنماییم کنید ممنون میشم و نگرانیم برطرف میشه

راستی یه سوال.. همسر من شاغل هست و خودش حقوق جداگانه داره (نه از دولت) ..چند وقت پیش از یکی از دوستان شنیدم کسانی که همسرشون رو میارن ، همسرشون به صورت جداگانه از دولت حقوق میگیره.. شما چیزی در این باره شنیدین؟ اطلاعاتی دارید؟
    ویزای همراه هیچیش معلوم نیست. خیلی وقتا شخص و همراهش هم زمان درخواست میدن و همزمان هم می گیرن. یه وقتی طرف یه ماهه می گیره، بعضی ها هم شیش ماه منتظر می مونن!
    همراه هم پول جداگانه ای از دولت نمی گیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)