صفحه 55 از 269 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

Smile پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mk نمایش پست ها
    دوستلن سلام
    میشه سریعا راهنمایی کنید. من برای ویزای همراه وقت گرفتم. ایا ترجمه رسمی شناسنامه هامون همراه مهر دادگستری و امور خارجه هم نیاز هست یا ترخمه رسمی عقدنامه کافیه؟ ممنون میشم سریع پاسخ بدبد.
    دوستم کمی در مطالب بگردید جوابتون رو میبینید دقیقا 3یا چهار صفحه قبل جوابتون هست ولی بله حتما لازم هست
    از این سریعتر نمیشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    دوستم کمی در مطالب بگردید جوابتون رو میبینید دقیقا 3یا چهار صفحه قبل جوابتون هست ولی بله حتما لازم هست
    از این سریعتر نمیشد
    مرسی shengaberi عزیز از پاسخ سریعت. من از پیج 50 به بعد نگاه کردم حرفی از مهر امور خارجه نبود خوب.
    بازم تنکس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

مرسی shengaberi عزیز از پاسخ سریعت. من از پیج 50 به بعد نگاه کردم حرفی از مهر امور خارجه نبود خوب.
    بازم تنکس
    عزیز خواهش می کنم ولی به جای تشکر امتیاز میتونی بدی زود پستت رو پاک کن تا مدیر امتیاز منفی بهت نداده
    اگه ازت نخواستن خودت بگو ترجمه نگرفتین از من نخواستن فکر کردم زرنگی کردم چند روز بعد زنگ زدن گفتن ناقصه پروندتون ترجمه تاییدشده سفارت و امورخارجه و دادگستری رو برامون بیار باز رفتم سفارت

Junior Member

سلام دوستانمن واسه دکترا از دااد بورس دارم و الان هم ۵۰ روزه در المانماما ویزای همسرم دچار مشکل شده. ۵ ماه پیش برای یه دانشگاه اقدام کرد که زبانش المانی بود و ۳ ماه کورس زبان داشت اما با قانون سفارت که مدرک ب۱ میخوان ویزاش رد شد. اما چون ایلتس ۶.۵ داشت بلافاصله برای یه دانشگاه که انگلیسی بود کورسش اقدام کرد.ولی در کمال ناباوری به دلیل اینکه زود دانشگاه رو عوض کرده و قصدش فقط اومدن به المانه ویزاش رد شد. دوباره اعتراض داد به تصمیم کنسول که الان ۷۰ روزه میگن منتظر باش. ددلاین دانشگاه اکسپایر شده.و همسرم بر طبق پیشنهاد دااد هفته ی بعد برای ویزای همراه وقت مصاحبه داره و اینکه جواب اعتراض هم نیومده. به نظرتون دوباره گیر ندن که تو فقط میخوای بری و منتظر جواب نموندی؟جواب مثبت هم باشه ددلاینش گذشته!

دوستلن سلام
    میشه سریعا راهنمایی کنید. من برای ویزای همراه وقت گرفتم. ایا ترجمه رسمی شناسنامه هامون همراه مهر دادگستری و امور خارجه هم نیاز هست یا ترخمه رسمی عقدنامه کافیه؟ ممنون میشم سریع پاسخ بدبد.
    من یادم نمیاد شناسنامه نیاز به ترجمه داشته باشه. تو سایت سفارت ببینید
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    من یادم نمیاد شناسنامه نیاز به ترجمه داشته باشه. تو سایت سفارت ببینید
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf
    دوست من جسارتا چیزی نگیم که بچه ها سردرگم بشن اولا عرض کردم من خودم و خیلی از بچه ها رفتیم و از ما خواستن که اینجا توضیح دادیم دوما این قسمت رو دقت نکردید در همین پی دی اف مدارک : که مدارک فارسی " باید " به همراه ترجمه " رسمی " المانی یا انگلیسی ارائه گردد که سومین مدرک بعد از وضعیت اقامت و عقدنامه شناسنامه طرفین هست
    اگه جسارت کردم ببخشید ولی چون بچه ها در شرایط حساسی هستند کوچکترین نظر شخصی باعث سردرگمی اونها میشه باز از جسارتم عذر میخام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

دوستان عزیز این ترجمه شناسنامه ها و کارت ملی هم باید تایید سفارت بشه یا فقط عقد نامه کافیه?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    دوستان اگر لطف کنید و به سوال من جواب بدید ممنون میشم من ویزای دانشجویی مستر اقدام کردم و همسرم یک ماه بعد از من به عنوان همراه با اینکه برگه ی تمکن مالی با سپرده مناسب داشت اما آفیسر ازش نگرفته و گفته لازم نیست!!!!!! در حالیکه کسی که با من مصاحبه کرد به من گفته بود همسرت باید تمکن مالی به نام خودش روز مصاحبه داشته باشه....به نظر شما چیکار کنم؟ ببرم به عنوان نقص مدرک تحویل بدم یا منتظر بمونم خودشون بخوان.......
    سلام من هم که برای ویزای همراه اقدام کردم زمان خواستم مدرک تحصیلی و مدرک شغلی و قبولی تافل و صورتحساب بانکی 8000 تا بدم که گفت ضرورت نداره و نگرفت، بعد مصاحبه من از سفارت خارج نشده بودم و تو حیاط بودم سوالی در مورد مدرک زبان المانی واسم پیش اومد برگشتم همون باجه که بپرسم تا من دید گفت خوب شد اومدی اون مدارکی که میخواستی تحویل بدی بده میحواستم بعدا!!!!! بهت زنگ بزنم که بیاری و از همه بیشتر هم تاکیدش روی گواهی بانک بود.
    اینجا یکی از بچه های دکترا به خانومش ویزا همراه ندادن چون 4000 تا حسابش بوده پس نه تنها صورتحساب بلکه مبلغ هم مهمه بنظر من اگه شرایطش دارین و تهرانین ضرری نداره و خوبم هست که برید و تحویل بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط Bonner نمایش پست ها
    دوستان عزیز این ترجمه شناسنامه ها و کارت ملی هم باید تایید سفارت بشه یا فقط عقد نامه کافیه?
    دوست من ترجمه رسمی یعنی تایید ترجمه و مهر توسط دادگستری امورخارجه سفارت که برای شناسنامه لازم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    دوست من جسارتا چیزی نگیم که بچه ها سردرگم بشن اولا عرض کردم من خودم و خیلی از بچه ها رفتیم و از ما خواستن که اینجا توضیح دادیم دوما این قسمت رو دقت نکردید در همین پی دی اف مدارک : که مدارک فارسی " باید " به همراه ترجمه " رسمی " المانی یا انگلیسی ارائه گردد که سومین مدرک بعد از وضعیت اقامت و عقدنامه شناسنامه طرفین هست
    اگه جسارت کردم ببخشید ولی چون بچه ها در شرایط حساسی هستند کوچکترین نظر شخصی باعث سردرگمی اونها میشه باز از جسارتم عذر میخام
    شناسنامه نیازی به ترجمه نداشت چون خانم من گرفت بدون ترجمه شناسنامه. کارت ملی رو که مطمئنم ولی اگه تلاش کنید حتما می تونید سفارت رو متقاعد کنید هر دوتاش رو بخواد.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)