صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: Technische Universität Bergakademie Freiberg

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer Engineering

پیش فرض پاسخ : TU Bergakademie Freiberg

سلام دوستان
    کسی درباره این دانشگاه و هزینه زندگی تو این شهر اطلاعاتی داره؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Bergakademie Freiberg

سلام
    اگر کسی هست که از این دانشگاه پذیرش گرفته میشه کمی در موردش توضیح بده، به ایمیل های من که جواب ندادن .

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

پذیرش من هم از این دانشگاه اومد
    M.Sc. Technologiemanagement

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

پذیرش این دانشگاه رو تو رشته مسترMoRe(معدن)گرفتم بالاخره😊

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

پیش فرض پاسخ : TU Bergakademie Freiberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی درباره این دانشگاه و هزینه زندگی تو این شهر اطلاعاتی داره؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام دوستان ،
    میدونم که از تاریخ این پست بیش از دو سال میگذره ، ولی خواستم اطلاع رسانی کنم برای بچه هایی که قصد دارن خودشون پذیرش بگیرن برای خودشون . این دانشگاه خیلی خیلی انعطاف داره و خیلی راحت پذیرش میده . اکثرا همه کلاستهال رو به عنوان دانشگاهی میشناسن که راحت پذیرش میده و احتمال ریجکت کردنش صفره ، ولی من اینجا میگم که این دانشگاه هم واقعا برای کورس های آلمانی راحت پذیرش میده . ببینید من پذیرشم رو مجبور شدم به دلیل نگرفتن وقت سفارت تمدید کنم ، بعد با مکاتبه براشون توضیح دادم که شرایط وقت سفارت اینجا خیلی بده و ازشون خواستم که چندین ماه زودتر از شروع ترم ، برای من پذیرش بدن یا حداقل بگن دقیقا کی پذیرش رو میفرستن ، و در نهایت تعجب ، پذیرش من رو ۷ ماه زودتر از شروع ترم فرستادن!!!! واقعا ممنونم ازشون . در مورد کورس آمادگی زبان هم باید بگم که این دانشگاه ، ساده ترین امتحان DSH رو تو کل آلمان برگزار میکنه و همه به همین دلیل میآن اینجا مدرک زبان میگیرن و بعد میرن جای دیگه ( که البته از امسال ممنوع شده اینکار و دانشگاه مدرک قبولی نمیده به دانشجوهایی که میخوان برن دانشگاه دیگه ثبت نام کنن ) . در مورد دانشگاه باید بگم که یک دانشگاه با سطح علمی متوسط ( حداقل بالاتر از کلاستهال ) و خیلی خیلی با تاریخچه ی قدیمی داره . خیلی دانشگاه صنعتیه و در شهر هم چند تا کارخانه وجود داره که تقریبا کار بعد از تحصیل دانشجو ها رو تضمین میکنه . خود شهر هم فوق العاده زیبا و کم هزینه است . خوابگاه هم راحت گیر میآد . این شهر خیلی تاریخی هست و تقریبا در یک قرن پیش که معدن نقره وجود داشته اینجا ، مردم این شهر مردمی فوق ثروتمند بودن . یک کلیسا ی خیلی مشهور هم داره . خلاصه ، این دانشگاه گزینه ی خیلی مناسبی برای دوستانیه که معدل بالا و تحصیلات دانشگاهی خوبی ندارن و بعلاوه به هر دلیلی نمیخوان هزینه های سنگین وکیل رو بپردازند و قصد دارن خودشون برای پذیرش اقدام کنن . آرزوی موفقیت برای همه ی این دوستان
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

در ضمن این رو هم اضافه میکنم که برای پذیرش گرفتن از اینجا ، نیاز به هیچ هزینه ی اولیه ای برای درخواست پذیرش دادن ، نیست . کاملا بدون هزینه فقط کافیه مدارک رو بفرستید به آدرس دانشگاه .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    در ضمن این رو هم اضافه میکنم که برای پذیرش گرفتن از اینجا ، نیاز به هیچ هزینه ی اولیه ای برای درخواست پذیرش دادن ، نیست . کاملا بدون هزینه فقط کافیه مدارک رو بفرستید به آدرس دانشگاه .
    تشکر دوست عزیز از اطلاعات خوبتون .. شما رشتتون برقه ؟ من نگاه میکردم این رشته رو ندیدم تو سایتش ..

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

سلام دوستان من برای وینتر 2017
    Master of Groundwater Management پذیرش گرفتم،اگر کسی این رشته را در این دانشگاه خونده ممنون می شم کمکم کنه بگه چه کتابایی مهم تر هستن که من بخرم از ایران چون شنیدم اونجا کتاب خیلی گرونه و من خیلی با ای بوک سازگاری ندارم.
    سخنت رمز دهان گفت و کمر سر میان
    و از میان تیغ به ما آخته‌ای یعنی چه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام ، دوستان کسی هست که توو یکی از این دوتا رشته ها رفته باشه :
    Master in Computational Materials Science (CMS)

Master of Science Renewable Energy Engineering and Management (MSc REM)اگه آره میشه یه خورده توضیح بدن؟ من الان دانشجوی ترم آخرم + اینکه نمره زبان هم منتظرم مهر یا اذر امتحان بدم ، به نظرتون با توجه به وقت سفارت و داستان هایی که بین پذیرش و سفارت وجود داره کی و چطوری اپلای کنم؟ تا دی ماه درسم تموم میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)