صفحه 4 از 101 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1010

موضوع: اطلاعات سفر به عشق آباد جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در ارتباط با سفر به عشق آباد

سلام
    میشه مدارک لازم برای ویزای ترکمنستانو براشون ایمیل یا فکس زد یاحتما باید حضوری رفت سفارتشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FARA61 نمایش پست ها
    سلام
    میشه مدارک لازم برای ویزای ترکمنستانو براشون ایمیل یا فکس زد یاحتما باید حضوری رفت سفارتشون؟
    من درخواست ویزا داده بودم. یک هفته بعد خواستم تلفنی نتیجه رو بپرسم که اگه هنوز اماده نیست بیخودی تا اونجا نرم، بهم گفتن تلفنی جواب نمیدن باید حضوری مراجعه کنم. مسئول ویزاشون کلا یه نفره و فکر نمی کنم حوصله این کارا رو داشته باشه. حتی حضوری هم که مراجعه کنید می بینید که هر نیم ساعت یه نفر راه میندازه.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه در ترکمنستان موبایل های ما (ایرانسل یا همراه اول) کار می کنه یا نه؟
    سیم کارت خودشون قیمتش چنده؟ و کجا میشه خرید؟
    کلا تلفن چطوری میشه زد؟ از تو هتل میشه به ایران تلفن زد؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

سلام دوستان. من تازه واردم. 3 تا سوال دارم که حسابی گیج شدم:ممنون میشم زود بهم جواب بدید؛لطف می کنید:
    1- برای ویزای ترکمنستان برای ویزای آمریکا که می ری حتمن باید دعوتنامه داشته باشی؟ یک آژانس می گفت نفری 250 دلار فقط دعوتنامه اشه؟ درسته؟ اما بعضی ها می گن نامه ی الکترونیکی وقت سفارت کافیه و نیاز به دعوتنامه نیست؟
    2- من برای اوایل مرداد می خوام آمریکا باشم دیر شده به نظرتون الان اقدام به گرفتن وقت کنم؟ فرمم آماده است. برای شرکت در کنفرانسی که مقاله ام پذیرش شده. کلن ویزای کنفزانسی رو راحت می دن یا امیدی نیست؟
    3- من که برای شرکت در کنفرانس می رم هم باید bank statement داشته باشم؟ یعنی حساب بانکیم خوب باشه؟ یا لازم نیست؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjamali نمایش پست ها
    نحوه گرفتن ویزای ترکمنستان

برای گرفتن ویزای ترکمنستان باید پرینت وقت سفارت آمریکا را به همراه یک کپی از صفحه اول پاسپورتتان که حد اقل 6 ماه اعتبار داشته باشد به سفارت ترکمنستان ببرید. سفارت ترکمنستان از روزهای یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر یا 1 بعد از ظهر و در روزهای پنجشنبه تا ساعت 11 یا 12 ظهر باز است. پس از تحویل کانفرمیشن پیج وقت سفارت آمریکا و کپی پاسپورت مسئول صدور ویزا که شخصی به نام دولت میباشد از شما میپرسد که ویزای فوری می خواهید یا عادی اولی 55 دلار هزینه دارد و یک هفته ای اماده میشود و دومی 35 دلار هزینه دارد و حدود 15 روز طول میکشد که آماده شود. من خودم فوری گرفتم. پس از تحویل مدارک ذکر شده در بالا دولت به شما میگوید در صورت درخواست ویزای فوری یک هفته بعد مراجعه کنید. در طول این یک هفته از عشق آباد استعلام میشود که ایا شما برای ورود به ترکمنستان مشکی دارید یا اینکه هیچ منعی در ورودتان به ترکمنستان وجود ندارد.هفته بعد یک قطعه عکس + 55 دلار پول نو ترجیحا از 2006 به بعد و یک کپی از پاسپورت همراه خود ببرید. در سفارت یک فرم درخواست بگیرید و پر کنید و عکستان ( من 3*4 بردم) را بر روی ان بچسبانید و به آقای دولت بدهید. در صورتی که جواب استعلام شما از عشق آباد آمده باشد ویزای شما همان روز صادر میشود.
    سلام دوستان. من تازه واردم. 3 تا سوال دارم که حسابی گیج شدم:ممنون میشم زود بهم جواب بدید؛لطف می کنید:
    1- برای ویزای ترکمنستان برای ویزای آمریکا که می ری حتمن باید دعوتنامه داشته باشی؟ یک آژانس می گفت نفری 250 دلار فقط دعوتنامه اشه؟ درسته؟ اما بعضی ها می گن نامه ی الکترونیکی وقت سفارت کافیه و نیاز به دعوتنامه نیست؟
    2- من برای اوایل مرداد می خوام آمریکا باشم دیر شده به نظرتون الان اقدام به گرفتن وقت کنم؟ فرمم آماده است. برای شرکت در کنفرانسی که مقاله ام پذیرش شده. کلن ویزای کنفزانسی رو راحت می دن یا امیدی نیست؟
    3- من که برای شرکت در کنفرانس می رم هم باید bank statement داشته باشم؟ یعنی حساب بانکیم خوب باشه؟ یا لازم نیست؟

Junior Member gouril آواتار ها

نه کار نمی کنه. می تونی سیم کارت تی ام سل بخری که بین المللش 13 دلار هست. یا می تونی بری از مرکز مخابرات روبروی روسکی بازار از باجه های تلفن به ایران زنگ بزنی که 3 دقیقه مکالمه ش می شه چیزی حدود 14 هزار تومان ما

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه در ترکمنستان موبایل های ما (ایرانسل یا همراه اول) کار می کنه یا نه؟
    سیم کارت خودشون قیمتش چنده؟ و کجا میشه خرید؟
    کلا تلفن چطوری میشه زد؟ از تو هتل میشه به ایران تلفن زد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من واسه ۱۰ می عشق آباد وقت دارم.می خواستم بپرسم با همین confirmation که از سایت سفارت گرفتم برم سفارت ترکمنستان؟
    این مباحثی که مربوط به دعوت نامه هست برای الان هست یا قبلا بوده؟
    این موضوع که همراه باید داشته باشیم چی؟هنوز برقراره یا نه؟
    اون ۵۵ دلار رو دفعه اول که می ریم سفارت باید بدیم یا دفعه دوم که می ریم فرم رو پر کنیم؟
    من کل این تاپیک و تاپیک های مربوط به عشق آباد رو خوندم ولی با توجه به حجم اطلاعاتی که دوستان قرار دادن گیج شدم مراحل کار به چه صورت هست.ممنون می شم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkiani نمایش پست ها
    من واسه ۱۰ می عشق آباد وقت دارم.می خواستم بپرسم با همین confirmation که از سایت سفارت گرفتم برم سفارت ترکمنستان؟
    این مباحثی که مربوط به دعوت نامه هست برای الان هست یا قبلا بوده؟
    این موضوع که همراه باید داشته باشیم چی؟هنوز برقراره یا نه؟
    اون ۵۵ دلار رو دفعه اول که می ریم سفارت باید بدیم یا دفعه دوم که می ریم فرم رو پر کنیم؟
    من کل این تاپیک و تاپیک های مربوط به عشق آباد رو خوندم ولی با توجه به حجم اطلاعاتی که دوستان قرار دادن گیج شدم مراحل کار به چه صورت هست.ممنون می شم راهنمایی کنین.
    بله با همین کانفرم برید سفارت ترکمنستان. دعوتنامه لازم نیست (البته برای کسایی که وقت دارن. اگه کسی همراهتون میخواد بیاد که وقت نداره، باید دعوتنامه داشته باشه)
    55 دلار (یا 35 دلار ویزای عادی) رو دفعه دوم میگیره. این دفعه که میرید همون پرینت وقت رو بدید کافیه. اگه تونستید یه فرم هم ازش بگیرید و پر کنیدو دفعه دوم (یک هفته بعد) که میرید اون فرم رو با دلار بهش بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

اصولا لازمه همراه داشته باشم؟
    یعنی اینکه من مجردم و تنها برم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    اشاره شده بود که به مجردها اجازه ورود نمی دن.
    ممنون از لطفتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkiani نمایش پست ها
    اصولا لازمه همراه داشته باشم؟
    یعنی اینکه من مجردم و تنها برم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    اشاره شده بود که به مجردها اجازه ورود نمی دن.
    ممنون از لطفتون.
    در مورد آقایون که هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. من تنها رفتم و برگشتم.
    در مورد خانوما نمی دونم ولی من چیزی ندیدم و نشنیدم که مشکلی داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)