صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 158

موضوع: یادگیری زبان های برنامه نویسی C و C++

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان های برنامه نویسی C و C++

نقل قول نوشته اصلی توسط salargt نمایش پست ها
    دوستان بلاخره یک جواب خوب بدید ممنون می شم
    من هیچ تجریه از در برنامه نویسی ندارم لطف کنید برای تمام زبان های مهم c,c#,c++,java و... برای هر کدوم بهترین کتاب فارسی بین بقیه کتاب ها و دو کتاب انگلیسی معرفی کنید و این که برای کسی مثل من که سریع ترین و بی دردسر ترین کتاب ها رو برای برنامه نویسی لازم دارم معرفی کنید ممنون می شم
    سلام دوست عزیز

حالا چرا این همه زبان؟

اگه اولین تحربه برنامه‌نویسی تون هست من پیشنهاد میکنم زبان‌هایی اسکریپتی مثل Python رو یاد بگیرید. مخصوصاً که خیلی وقتا با رشته کار دارید در صورتی که C و ++C پدر آدم رو در میارن تا با رشته کار کنن.

Junior Member

سلام دوستان،
    بنده رشته ام کامپیوتر نیست و چندسالی هست که فقط با متلب برنامه نویسی میکردم. چند وقت پیش در یک کلاس #C شرکت کردم که یک زبان برنامه نویسی هم یاد بگیرم. از جلسه اول استاد درس از Windows Form Application شروع کرد به درس دادن و کنترل ها را گفت،دستورات شرطی، حلقه ها، آرایه ها و...... الان که شروع کردم به خوندن کتاب برای #C میبینم که همه کتابها توی Console برنامه نویسی میکنن (کلا داستان گویا فازش چیز دیگس) و هیچکدوم از Windows Apllication استفاده نمیکنن. میخواستم بدونم این چیزایی که من تا اینجای کار یادگرفتم سی شارپ هست واقعا؟؟ ندونستن برنامه نویسی در Console مشکل ساز هست و حتما باید یاد گرفت؟ کلا نمیفهمم داستان چیه. چرا تو کتابها ویندوز اپلیکیشن نیست و فقط کنسول هست.
    ممنون میشم اگر دوستان بنده را از سر در گمی در بیاورند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jjj3 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بنده رشته ام کامپیوتر نیست و چندسالی هست که فقط با متلب برنامه نویسی میکردم. چند وقت پیش در یک کلاس #C شرکت کردم که یک زبان برنامه نویسی هم یاد بگیرم. از جلسه اول استاد درس از Windows Form Application شروع کرد به درس دادن و کنترل ها را گفت،دستورات شرطی، حلقه ها، آرایه ها و...... الان که شروع کردم به خوندن کتاب برای #C میبینم که همه کتابها توی Console برنامه نویسی میکنن (کلا داستان گویا فازش چیز دیگس) و هیچکدوم از Windows Apllication استفاده نمیکنن. میخواستم بدونم این چیزایی که من تا اینجای کار یادگرفتم سی شارپ هست واقعا؟؟ ندونستن برنامه نویسی در Console مشکل ساز هست و حتما باید یاد گرفت؟ کلا نمیفهمم داستان چیه. چرا تو کتابها ویندوز اپلیکیشن نیست و فقط کنسول هست.
    بستگی داره هدفتون چه چیزی باشه. اگه به دنبال برنامه نویسی حرفه ای و صنعتی هستید بله باید در کنسول یاد بگیرید. اگه رشته شما کامپیوتر نیست احتمالا کتاب های خوبی انتخاب نکردید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jjj3 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سلام

#C زبانی هست که معمولا در نوشتن برنامه های تجاری به کار میره... به همین دلیل کار روی UI و windows form ها (که کاربر با اونها interaction داره) در #C مهم هست...
    به همین خاطر (و با توجه به هدف وجودی #C) توجه به UI در course اون خیلی bold هست...
    کار با console درواقع ارسال خروجی عادی بدون رابط گرافیکی هست که به جز مرحله نمایش اصولا فرقی با UI نداره...

اگر دنبال زبانی computational مشابه matlab هستید، #C انتخاب خوبی نیست... من در عوض در قدم اول python و بعد از اون ++C رو بهتون پیشنهاد می کنم...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engginering

واقعا تسلط به‌ برنامه‌ نویسی توی گرفتن اپلای تاثیر داره‌ كه‌ تو این سایت راجبش بحث شده‌ ؟؟!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaamini نمایش پست ها
    واقعا تسلط به‌ برنامه‌ نویسی توی گرفتن اپلای تاثیر داره‌ كه‌ تو این سایت راجبش بحث شده‌ ؟؟!!!
    بستگی به رشته داره. خیلی از پرسش ها در این بخش بیشتر به منظور یادگیری است و نه صرفا برای پر کردن رزومه برای اپلای.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engginering

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بستگی به رشته داره. خیلی از پرسش ها در این بخش بیشتر به منظور یادگیری است و نه صرفا برای پر کردن رزومه برای اپلای.
    خیلی ممنون
    من رشته‌م نرم افزاره‌
    واسه‌ من باید تاثیر داشته‌ باشه‌ درسته‌ ؟
    برای مستر میخوام اقدام كنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaamini نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    من رشته‌م نرم افزاره‌
    واسه‌ من باید تاثیر داشته‌ باشه‌ درسته‌ ؟
    برای مستر میخوام اقدام كنم
    بله ولی خب اگه رشته شما نرم افزاره دیگه باید بلد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engginering

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله ولی خب اگه رشته شما نرم افزاره دیگه باید بلد باشید
    بلدم
    ولی فكرشو نمیكردم توی اپلای تاثیر داشته‌ باشه‌
    فكر میكردم برای كار پیدا كردن فقط موثره‌
    خب خیلی ممنون همیشه‌ خوش خبر باشید

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من همیشه برام سوال بوده که چرا پروسه ی develop کردن نرم افزار انقدر به code نویسی فشرده توسط انسان نیاز داره؟ آیا ممکنه در آینده ما شاهد software agent هایی باشیم که با مینینم دخالت انسان قادر به تولید نرمافزار باشن؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)