صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 158 , از مجموع 158

موضوع: یادگیری زبان های برنامه نویسی C و C++

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان های برنامه نویسی C و C++

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من همیشه برام سوال بوده که چرا پروسه ی develop کردن نرم افزار انقدر به code نویسی فشرده توسط انسان نیاز داره؟ آیا ممکنه در آینده ما شاهد software agent هایی باشیم که با مینینم دخالت انسان قادر به تولید نرمافزار باشن؟
    develop کردن خوب اسمش رو خودشه یک قابلیتی رو نرمافزار نداشته که باید دولوپ بشه. بسته به اینکه در چه حوضه و موضوعی هست بخصوص اگه مفاهیم فیزیکی هم پشت این قضیه باشن میتونه کار سختی باشه چون دیگه فقط نوشتن برنامه صرف نیست بلکه باید اول اون مفهوم فیزیکی بررسی و حل بشه بعد برنامه اون نوشته بشه که میتونه سنگین هم باشه.

ApplyAbroad Guru

من همیشه برام سوال بوده که چرا پروسه ی develop کردن نرم افزار انقدر به code نویسی فشرده توسط انسان نیاز داره؟ آیا ممکنه در آینده ما شاهد software agent هایی باشیم که با مینینم دخالت انسان قادر به تولید نرمافزار باشن؟
    چون این کار هم مثل خیلی کارهای دیگه نیاز به هوش و خلاقیت و ... ای داره که فعلا فقط توسط انسان ها ممکن هست. قطعا به مرحله ای خواهیم رسید که خود نرم افزارها می تونن خیلی بهتر از انسان ها نرم افزار بنویسند (و طبیعتا خودشون رو بهتر کنند)، Nick Bostrom به این پدیده Intelligence explosion hypothesis میگه چون نرم افزارها در یک Cycle بی نهایت می افتند تا خودشون رو بهتر کنند و ما چیزی ازش سر در نمیاریم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    چون این کار هم مثل خیلی کارهای دیگه نیاز به هوش و خلاقیت و ... ای داره که فعلا فقط توسط انسان ها ممکن هست. قطعا به مرحله ای خواهیم رسید که خود نرم افزارها می تونن خیلی بهتر از انسان ها نرم افزار بنویسند (و طبیعتا خودشون رو بهتر کنند)، Nick Bostrom به این پدیده Intelligence explosion hypothesis میگه چون نرم افزارها در یک Cycle بی نهایت می افتند تا خودشون رو بهتر کنند و ما چیزی ازش سر در نمیاریم.
    جالبه. من با دیدن کاری که تو DeepMind انجام شده بود به این فکر افتادم. الان جایی تو صنعت یا آکادمی رو این قضیه کار میشه یا فعلا خیلی دوره؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

جالبه. من با دیدن کاری که تو DeepMind انجام شده بود به این فکر افتادم. الان جایی تو صنعت یا آکادمی رو این قضیه کار میشه یا فعلا خیلی دوره؟
    مستقیما روی برنامه نویسی فکر نمی کنم ولی برای QA کارهایی انجام شده (همینطور مکانیزم هایی برای کمک به دیباگ و ... توسط هوش مصنوعی). فعلا زوده تا این مرحله عملی بشه. اینها در شاخه Reinforcement learning هوش مصنوعی است (مقاله ای در Nature اوایل امسال چاپ شد که در اون سیستمی طراحی کرده بودن که می تونست بازیهای آتاری رو بدون یادگرفتن از پیش قواعد صرفا با دیدن خروجی پیکسل ها یاد بگیره و کم کم بازی کنه و بعد از 300-400 بار اونقدر خوب بازی می کرد که واقعا بعضی مواقع ترسناک میشد).

https://www.youtube.com/watch?v=iqXKQf2BOSE

Junior Member

الان کامپیوتر ها کار خیلی شاقی انجام نمیدن. در واقعا اونا راه حل رو نمیدن هنوز. راه حل رو انسان باید بش برسه و اون فقط اجرا کنندست

Junior Member

دوست عزیز شما برای اینکه در زمینه android فعالیت کنید باید زبان برنامه نویسی java کار کرده باشید من قبلا زبان java کار کردم اول از کتاب ها آموزش java و مقالات آموزش جاوا استفاده کردم و سپس اندروید شروع کردم ولی زمان زیادی لازم است تا کل اون ها رو کامل آموزش ببینی چند تا از دوستام آموزشگاه آموزش android میرن و گفتن سطح اون حرفه ای است من هم می خواهم برم آموزشگاه تا update شم .

ویرایش توسط hatefrad : November 12th, 2015 در ساعت 03:24 PM دلیل: حذف تبلیغات

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoh604 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای اینکه در زمینه android فعالیت کنید باید زبان برنامه نویسی java کار کرده باشید من قبلا زبان java کار کردم اول از کتاب ها آموزش java و مقالات آموزش جاوا استفاده کردم و سپس اندروید شروع کردم ولی زمان زیادی لازم است تا کل اون ها رو کامل آموزش ببینی چند تا از دوستام آموزشگاه آموزش android میرن و گفتن سطح اون حرفه ای است من هم می خواهم برم آموزشگاه تا update شم .

Or you can just watch YouTube tutorials. It's free, too.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

در کنار موردی که خانوم گلاره گفتند اینها هم مفیدند
    lynda.com
    maktabkhooneh.org
    http://takhtesefid.org
    http://faradars.org/ads/textad1.php
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)