صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 111

موضوع: اول پذيرش يا اول سربازي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial Management - Razi University

پیش فرض پاسخ : اول پذيرش يا اول سربازي

دوستان به نظر شما در حین سربازی شرایط مطالعه برای کسی که لیسانس داره وجود داره و می شه در روز چند ساعت مطالعه کرد؟ چون من مردد هستم که اول به سربازی برم و در اون حین هم در حد امکان برای بعضی از مقدمات اپلای اماده بشم یا این که از مدت یک سال معافیت تحصیلی بعد از فارغ التحصیلی استفاده کنم و ابتدا برای فراهم کردن مقدمات اپلای اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraneh20 نمایش پست ها
    نامزد من این تصمیم رو داشت ؛ ولی در نهایت به کمک من نشست و دوره ی سربازیش فقط زبان انگلیسی خوند و در نهایت با نمره ی 7.5 آیلس تونست از دانشگاهی که میخواست پذیرش بگیره
    ببخشید میتونم بپرسم نامزدتون کجا خدمت میکرده که فرصت زبان خوندن رو داشته؟
    آخه تو خدمت فرصت و حوصله خوندن پیش نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1989hr نمایش پست ها
    نظرات دوستان رو خوندم یکم گیج شدم
    من ارشدم تمام شده و برای امریه دعوت به مصاحبه شدم و به احتمال زیاد امریه انرژی اتمی میشم و هدفم اینه که برای دکترا اپلای بکنم و تصمیم این بود که این دو سال روی زبان و مقاله هام متمرکز بشم ولی میترسم نتونم که این کارو بکنم، نمیدونم کار درستی کردم یا نه !!!
    من یکم عجله دارم ولی به قول x20
    پروسه تحصیل توی پادگانهای ایران دنبال بشه بهتره.
    اینجوری هم دو سال تلف شده و ضایع شده رو به دوسال مفید پر ارزش تبدیل میکنید که هم از لحاظ زبان انگلیسی و هم از لحاظ اقتصادی وثیقه و هم از لحاظ آکادمیک از بقیه بچهاجلو تر هستینsome message is not accessible. ..
    مدیر عزیز اینم بزار بگم که رزومه بهتری هم میتوانید ایجااااااااااد کنیییییییید.
    وقتی اومدی بیرون متوجه میشی که بهترین کاررو کردی.💘
    خیلی ساده است اگر نری هم تازه بعد همه تحصیلات و موقعیت کاری که پیدا کردی باید بری . خیلی هم پیچیده نیست
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...52155-Hasegava

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshju173 نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما در حین سربازی شرایط مطالعه برای کسی که لیسانس داره وجود داره و می شه در روز چند ساعت مطالعه کرد؟ چون من مردد هستم که اول به سربازی برم و در اون حین هم در حد امکان برای بعضی از مقدمات اپلای اماده بشم یا این که از مدت یک سال معافیت تحصیلی بعد از فارغ التحصیلی استفاده کنم و ابتدا برای فراهم کردن مقدمات اپلای اقدام کنم؟
    در حال حاضر تنها میتونم بگم دلایل شما ،پر محتوا و قابل احترام است
    ولی باید military بروید حالا اگر زرنگ باشید وسط military یک پذیرش هم بگیرید
    اگر هم نگرفتی ورژن
    خودت رو هم بالا ببری کارشناسی هستی از پروژه کارشناسی یه مقاله داخلی. یا زبان انگلیسی بتونی یا درس گذشته رو مطالعه کنید send over

Junior Member

سلام
    دوستان، منم توی این دوراهی خدمت و اپلای موندم
    من ترم پنج ارشد هستم و تزم رو با همکاری یکی از استاد‌های آمریکا انجام دادم
    آیلتس ۷.۵ دارم و توی ارشد هم معدل الف هستم
    استادی که باهاش کار کردم پیشنهاده ادامه تحصیل رو بهم داده و گفته موقعیت تحصیلی رو برام تو آمریکا اوکی میکنه
    خدمت هم هیچی کسری ندارم
    به نظرتون اینجا بمونم برم دنبال پروژه کسری چیزی و خدمتم رو انجام بدم و از شرش خلاص شم؟‌ یا وثیقه بذارم برم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط CodeMan نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، منم توی این دوراهی خدمت و اپلای موندم
    من ترم پنج ارشد هستم و تزم رو با همکاری یکی از استاد‌های آمریکا انجام دادم
    آیلتس ۷.۵ دارم و توی ارشد هم معدل الف هستم
    استادی که باهاش کار کردم پیشنهاده ادامه تحصیل رو بهم داده و گفته موقعیت تحصیلی رو برام تو آمریکا اوکی میکنه
    خدمت هم هیچی کسری ندارم
    به نظرتون اینجا بمونم برم دنبال پروژه کسری چیزی و خدمتم رو انجام بدم و از شرش خلاص شم؟‌ یا وثیقه بذارم برم؟
    هیچکسی نمیتونه بهتر از خودتون بهترین تصمیم بگیره اگر تحت هیچ شرایطی قصد بازگشت ندارید وثیقه بزارید برید اما اگر ممکنه برگردید به نظر من
    دنبال پروژه های کسری باشید من نمیدونم رشتتون چیه اما اگر برق یا مکانیک باشه گرفتن 8-9 ماه کسری چندان مشکل نیست و یک سال خدمت
    میکنید با خیال راحت اپلای میکنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام و احترام
    اگه فارغ التحصیل شدی و پولش داری زبان هم خوب میدونی
    برو
    ولی اگر پولش رو نداری و زبان هم ضعیفه بشین تو سربازی زبان بخون
    پول وثیقه میمونه برات
    ولی با این اوضاع دلار بستگی به خودتون داره

سلام دوستان.
    من از دانشگاه شریف کارشناسی ارشد پلیمر گرفتم و یه مقاله از پایان نامه ی خودم چاپ کردم . الان تو انرژی اتمی امریه هستم و تو این 2 سال قراره باهاشون مقاله کار کنم. آیا مشکلی واسه اپلای ایجاد میکنه؟ هدفم هم آمریکا نیست استرالیا و کانادا هستش بیشتر. موضوع مقاله ها خیلی ربطی به انرژی هسته ای نداره ولی اسم سازمان انرژی اتمی قراره بیاد. در کل خلاصه قراره تو این 2 سال چندین تا مقاله کار کنم و از طرفی اگه اسمم رو بزنم تعداد مقاله هام از یکی میرسه به تقریبا 6-7 تا که واسه رزومه ام خیلی بهتره. آیا به نظر شما اسمم رو بزنم تو مقاله ها یا نه ؟ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member

سلام دوستان من براي خدمت اقدام كردم و فكر ميكنم كه كمي غيبت هم داشته باشم ميخواستم كه دوستان راهنماييم بكنن كه :
    ١) ممكنه غيبت مانع از گرفتن پاسپورت بشه ؟؟
    ٢) من پاسپورت رو براي سفارت ميخوام ولي گفتن كه فقط براي سفرهاي زيارتي ميدن.ميتونم همين پاسپورت رو به سفارت ارايه بدم يا كه روش چيز خاصي نوشته ميشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Thectz نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي خدمت اقدام كردم و فكر ميكنم كه كمي غيبت هم داشته باشم ميخواستم كه دوستان راهنماييم بكنن كه :
    ١) ممكنه غيبت مانع از گرفتن پاسپورت بشه ؟؟
    ٢) من پاسپورت رو براي سفارت ميخوام ولي گفتن كه فقط براي سفرهاي زيارتي ميدن.ميتونم همين پاسپورت رو به سفارت ارايه بدم يا كه روش چيز خاصي نوشته ميشه؟؟
    نه پاسپورت یکیه
    غیبتو از نظام وظیفه بپرس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)