صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 111

موضوع: اول پذيرش يا اول سربازي

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : اول پذيرش يا اول سربازي

سلام
    اگه فرضا اول پذیرش بگیریم و بعد اتمام درسمون هم برنگردیم اما بعد از مدتی مجبور بشیم برگردیم همه چی بخاطر سربازی میپره. واسم یه سوال هست چرا اکثر بچه ها سربازی بیخیال میشن؟ چون همونطور که گفتم اگه مجبور بشیم برگردیم بیچاره ایم! لطفا نظراتتونو بیان کنید

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان یک سوال.
    اگر در دوره سربازی امریه بشیم و در زمینه رشته امون تجربه کسب کنیم، آیا تاثیر مثبتی در رزومه خواهد داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    اگه فرضا اول پذیرش بگیریم و بعد اتمام درسمون هم برنگردیم اما بعد از مدتی مجبور بشیم برگردیم همه چی بخاطر سربازی میپره. واسم یه سوال هست چرا اکثر بچه ها سربازی بیخیال میشن؟ چون همونطور که گفتم اگه مجبور بشیم برگردیم بیچاره ایم! لطفا نظراتتونو بیان کنید
    بعضی ها وابستگی کمتری اینجا دارن .... مثلاً با خانواده می رن و بعضاً اقوام و آشنایانی هم دارن.
    در غیر اینصورت اگه کسی تکلیف سربازی رو مشخص نکنه و سر موعد برنگرده به نظرم خیلی منطقی نیست و ریسک بزرگی انجام داده ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    اگر در دوره سربازی امریه بشیم و در زمینه رشته امون تجربه کسب کنیم، آیا تاثیر مثبتی در رزومه خواهد داشت؟
    بلی حتماً ... مثلاً بعضی ها از دانشگاه امریه گرفتن و مشغول کارهای تحقیقاتی هستن ... افراد دیگری هستن که در صنعت به عنوان سرباز امریه مشغولن و حداقل یکسال سابقه کار مرتبط خواهند داشت ....
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام من الان دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نفت هستم و تصمیم دارم برای Phd اپلای کنم (احتمالا برای کانادا)در ضمن سربازی هم نرفتم سوالی که دارم اینه که امریه برم بعد اقدام کنم بهتره یا بعد ارشد اقدام کنم.

Junior Member shahsavari_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد

سلام.
    من 1 سوال داشتم:میخوام واسه آلمان یا فنلاند یا آخرش مالزی اپلای کنم،اما سربازیمم جلو راهمه.2 ساله دیگه معاف کفالت و میتونم بگیرم.هنوز پایان نامم و به خاطر سربازی تحویل ندادم.گفتم این مدت تا تیر زبانمو قوی کنم بعد اقدام کنم یا برم سربازی که بعد اونم معلوم نیست دنیا چه خبر میشه؟حالا میگین چی کار کنم

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahsavari_m نمایش پست ها
    سلام.
    من 1 سوال داشتم:میخوام واسه آلمان یا فنلاند یا آخرش مالزی اپلای کنم،اما سربازیمم جلو راهمه.2 ساله دیگه معاف کفالت و میتونم بگیرم.هنوز پایان نامم و به خاطر سربازی تحویل ندادم.گفتم این مدت تا تیر زبانمو قوی کنم بعد اقدام کنم یا برم سربازی که بعد اونم معلوم نیست دنیا چه خبر میشه؟حالا میگین چی کار کنم
    واستا معاف شو با خیال راحت برو شاید فرصت کاری واست به وجود اومد همونجا موندی
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

یه سوال داره مغزمو می خوره ....
    با مثال سوالمو مطرح می کنم ...1_ شخص x که به این فکر میکنه که مستر رو با توجه به رزومه ی خوبش با فاند میگذرونه توی یه دانشگاه رنک متوسط در امریکا ... از اونجایی که من این طور فهمیدم که اگه شما از امریکا مسترتو بگیری در امریکا بعد با شانس بیشتری به سمت ادمیشن (phd) در دانشگاههای دسته اول میره ....حالا منی که پسرم و با وثیقه اومدم برای تحصیل در خارج از کشور برای مستر... مستقیم بعد از اینکه مستر رو تموم کردیم بعد 2 سال وقتی می خوایم اقدام کنیم برای دانشگاههای خوب برای phd میشه ؟ یعنی من نباید بیام ایران(خدمت دست وپا گیر نمیشه ) و می تونم با مستر که همون در امرکا گرفتم و همون جا هستم برم برای ...(phd)

ببخشید از دوستان این سوال داره دیوانم می کنه یعنی کسی از مدیران محترم ودوستان کارشناس جواب سوالمو نمی دونه !! من توی تاپیک های مختلف اینو مطرح کردم یکی از اشناهام بم که میشه .و گفت می تونی ویزات تمدید کنی وبمونی ولی نفهمیدم یعنی وقتی ما داریم با وثیقه برای مستر ..2 سال اجازه تحصیل می گیریم که بریم پس نمیشه بعد مستر همونجا برای دوره بعدی بریم ..و اینکه وقتی ما درسمون تموم شد اگه کسی خواست که در همون کشور اقامت بگیره ..میشه منظورم اینه که نباید پایان خدمت داشته باشه... !!؟؟؟ help me pl

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    ببخشید از دوستان این سوال داره دیوانم می کنه یعنی کسی از مدیران محترم ودوستان کارشناس جواب سوالمو نمی دونه !! من توی تاپیک های مختلف اینو مطرح کردم یکی از اشناهام بم که میشه .و گفت می تونی ویزات تمدید کنی وبمونی ولی نفهمیدم یعنی وقتی ما داریم با وثیقه برای مستر ..2 سال اجازه تحصیل می گیریم که بریم پس نمیشه بعد مستر همونجا برای دوره بعدی بریم ..و اینکه وقتی ما درسمون تموم شد اگه کسی خواست که در همون کشور اقامت بگیره ..میشه منظورم اینه که نباید پایان خدمت داشته باشه... !!؟؟؟ help me pl
    امریکا کارت پایان خدمت شما رو می خواد چه کنه پسره خوب؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! شما لحظه ای که از ایران خارج شدی دیگه قوانین سربازی ایران به شما کاری نداره، منتها اگه بری برنگردی و اینجا وثیقه داشته باشی وثیقت خب همین طور رو هواست، اگه بخوای برگردی هم گویا باید اشتغال به تحصیل به طور مدام چه MSچهPhD بفرستی که وقتی برگشتی غایب نخوری. فکر کنم همین باشه کله داستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)