صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 111

موضوع: اول پذيرش يا اول سربازي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اول پذيرش يا اول سربازي

من فقط همین رو میدونم : اگر قراره سربازی برید، هرچه زودتر برید بهتره! والسلام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science in chemical engineering Arak university

سلام دوستان بنده کارشناسی ارشدم رو دفاع کردم و حالا که برای گرفتن ریز نمره دوره کارشناسی اقدام کردم از من کارت پایان خدمت میخوان. مقطع کارشناسی شبانه بودم. چطوری می توانم ریز نمره مهردار بگیرم از دانشگاه چون من تو دوره معافیت 1 ساله بعد از دفاع هستم.
    یک سوال دیگه این که چطوری دانشنامه یا مدرک دوره کارشناسیم که شبانه بودم رو بگیرم.
    ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان. ز یه دانشگاه در امریکا پذیرش با فاند گرفتم ولی هنوز نامه ی رسمی فاند و i-20 صادر نشده برام. در حال حاضر هم دوره آموزشی رو سپری کرده ام و شنبه باید برم سر یگان خدمتی (امریه قرارگاه). از قرارگاه که پرسیدم گفتن میشه حین خدمت برا خروج فقط برا سفرهای زیارتی اقدام کرد. می خواستم بدونم راهی هستش که من بدون اینکه برم و درخواست معافیت از تحصیل بدم و از خدمت ترخیص شم، بتونم پاسپورت رو بگیرم؟( یعنی برم یگان و بگم می خوام برم سفر زیارتی، ولی برم کشوری که می خوام برم برا دریافت ویزا). آخه نگرانیم ازینه که اگه از سربازی بیام بیرون و بعد برم برا کارای پاسپورت و سفارت، اون موقع سفارت ریجکتم کنه و نتونم برم امریکا. اینطوری نه به درسم می رسم و خدمت هم رو هواس. یعنی میشه بدون اینک خودمو از خدمت ترخیص کنم، کارای سفارت رو انجام بدم و اگه سفارت اکی داد، اون موقع از خدمت ترخیص شم؟ و یه بحث دیگه م اینکه من مقداری کسری هم دارم که باعث میشه خدمتم حدودای فروردین 96 تموم شه و این دانشگاه هم رنکش حدودای 90 هستش، و دانشگاه هم فک کنم یه ترم میذاره دیفر کنیم، ولی با این حال تا اون موقع هم خدمتم تموم نمیشه. حالا به نظرتون بذارم خدمتم تموم شه و بعد برم بهتره یا اینکه نه؟ از طرفی تو دوران سربازی هم انگیزم کم نمیشه، ولی به مشکلات احتمالی که ممکنه پیش بیاد، مثلا ترامپ یا کلینتون بشن رئیس جمهور و شرایط ویزا خیلی سخت بشه، و یا همچین مشکلاتی، یه کم نگران میشم که پذیرش رو رد کنم. ممنون میشم اگه نظرتون رو بگین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadsadeghi نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده کارشناسی ارشدم رو دفاع کردم و حالا که برای گرفتن ریز نمره دوره کارشناسی اقدام کردم از من کارت پایان خدمت میخوان. مقطع کارشناسی شبانه بودم. چطوری می توانم ریز نمره مهردار بگیرم از دانشگاه چون من تو دوره معافیت 1 ساله بعد از دفاع هستم.
    یک سوال دیگه این که چطوری دانشنامه یا مدرک دوره کارشناسیم که شبانه بودم رو بگیرم.
    ممنونم.
    سلام بر شما،
    تا خدمت سربازی را تمام نکرده اید یا معافیت دائم را نگرفته اید، به شما ریزنمرات را تحویل نمی دهند.
    شبانه یا روزانه بودن اهمیتی ندارد، باید پایان خدمت یا معافی دائم داشته باشید و اگر شبانه بوده اید با دانشگاه تسویه حساب کرده باشد تا دانشنامه را به شما تحویل بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    سلام بر شما،
    تا خدمت سربازی را تمام نکرده اید یا معافیت دائم را نگرفته اید، به شما ریزنمرات را تحویل نمی دهند.
    شبانه یا روزانه بودن اهمیتی ندارد، باید پایان خدمت یا معافی دائم داشته باشید و اگر شبانه بوده اید با دانشگاه تسویه حساب کرده باشد تا دانشنامه را به شما تحویل بدهند.
    بزرگوار اطلاعات غلت نده!
    برگ سبز رو بگیری بهت ریز نمره رو به همراه مدرک موقت میدهند. سربازی تموم شد و کارت را گفرتی قضیه مدرک اصلی که آیا شبانه بودی، روزانه بودی ، وام داری و .... شروع میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    بزرگوار اطلاعات غلت نده!
    برگ سبز رو بگیری بهت ریز نمره رو به همراه مدرک موقت میدهند. سربازی تموم شد و کارت را گفرتی قضیه مدرک اصلی که آیا شبانه بودی، روزانه بودی ، وام داری و .... شروع میشه
    درود بر شما،
    ایشان به دنبال مدرک موقت نیستند، به عبارت دانشنامه در سوال ایشان دقت کنید.
    با تشکر از شما بابت اطلاع برای دریافت ریز نمرات
    پاینده باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidehsan نمایش پست ها
    سلام دوستان. ز یه دانشگاه در امریکا پذیرش با فاند گرفتم ولی هنوز نامه ی رسمی فاند و i-20 صادر نشده برام. در حال حاضر هم دوره آموزشی رو سپری کرده ام و شنبه باید برم سر یگان خدمتی (امریه قرارگاه). از قرارگاه که پرسیدم گفتن میشه حین خدمت برا خروج فقط برا سفرهای زیارتی اقدام کرد. می خواستم بدونم راهی هستش که من بدون اینکه برم و درخواست معافیت از تحصیل بدم و از خدمت ترخیص شم، بتونم پاسپورت رو بگیرم؟( یعنی برم یگان و بگم می خوام برم سفر زیارتی، ولی برم کشوری که می خوام برم برا دریافت ویزا). آخه نگرانیم ازینه که اگه از سربازی بیام بیرون و بعد برم برا کارای پاسپورت و سفارت، اون موقع سفارت ریجکتم کنه و نتونم برم امریکا. اینطوری نه به درسم می رسم و خدمت هم رو هواس. یعنی میشه بدون اینک خودمو از خدمت ترخیص کنم، کارای سفارت رو انجام بدم و اگه سفارت اکی داد، اون موقع از خدمت ترخیص شم؟ و یه بحث دیگه م اینکه من مقداری کسری هم دارم که باعث میشه خدمتم حدودای فروردین 96 تموم شه و این دانشگاه هم رنکش حدودای 90 هستش، و دانشگاه هم فک کنم یه ترم میذاره دیفر کنیم، ولی با این حال تا اون موقع هم خدمتم تموم نمیشه. حالا به نظرتون بذارم خدمتم تموم شه و بعد برم بهتره یا اینکه نه؟ از طرفی تو دوران سربازی هم انگیزم کم نمیشه، ولی به مشکلات احتمالی که ممکنه پیش بیاد، مثلا ترامپ یا کلینتون بشن رئیس جمهور و شرایط ویزا خیلی سخت بشه، و یا همچین مشکلاتی، یه کم نگران میشم که پذیرش رو رد کنم. ممنون میشم اگه نظرتون رو بگین.
    سلام بر شما،
    دوست عزیز این امکان وجود ندارد، لطفا سربازی خود را ادامه بدهید و دوباره قبل از اتمام سربازی خود در امتحان TOEFL شرکت کنید و دوباره مراحل اپلای را طی کنید.
    با زمان بندی مناسب می توانید با کوتاه ترین زمان ممکن پس از اتمام سربازی وارد خاک ایالات متحده شوید.

لطفا امسال مراحل پذیرش خود را انجام دهید، برای پاییز 2017، تا فروردین 94 که شما سربازی خود را تمام می کنید و منتظر خبر اپلای خود می شوید و به امید خدا سال بعد به راحتی به ایالات متحده رفته و به اهداف خود خواهید رسید.
    با آرزوی موفقیت شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    درود بر شما،
    ایشان به دنبال مدرک موقت نیستند، به عبارت دانشنامه در سوال ایشان دقت کنید.
    با تشکر از شما بابت اطلاع برای دریافت ریز نمرات
    پاینده باشید
    دانشنامه هم میدن! هم با برگه سبز هم با گواهی اشتغال به خدمت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام دوستان عزیز.
    لطفا اگر امکانش هست راهنماییم کنید.

من 24 سالمه . لیسانس ناپیوسته برق-الکترونیک هستم. کاردانیم رو با رتبه 502 در دانشگاه دولتی بودم-کارشناسی رو هم بنا به دلایلی در دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 15/40 تموم کردم.
    زبانم رو دارم کار میکنم (504 رو تموم کردم و میخام 1100 رو شروع کنم).

یک عنوان مقاله داخلی دارم
    در حال حاضر یک عنوان ثبت اختراع دارم
    در دبیرستان هم در جشنواره خوارزمی بودم
    و اینکه برنامه نویسی و کار های الکترونیکی ام به گفته اطرافیان وارد هستم.

سوالات بنده اینجاست:
    1- با توجه به این موارد میخام بدونم ارشد رو توی ایران بخونم بهتره یا تلاش کنم واسه آمریکا!
    2- به نظر شما تلاش کنم برای مقاله و نمره زبان و و ثبت اختراع ویا اینکه تلاش کنم برای قبولی ارشد در دانشگاه دولتی خوب!
    3- من سربازی رو برج 6 پیشرو دارم.آیا رفتن به سربازی ممکنه مانع قبولی من بشه !(میخام بدونم آیا کسی که سربازی رفته شانس قبولیش کمتره یا فرقی نداره؟)

ممنون میشم پاسخ بنده رو بدهید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط e1m1r1 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    لطفا اگر امکانش هست راهنماییم کنید.

من 24 سالمه . لیسانس ناپیوسته برق-الکترونیک هستم. کاردانیم رو با رتبه 502 در دانشگاه دولتی بودم-کارشناسی رو هم بنا به دلایلی در دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 15/40 تموم کردم.
    زبانم رو دارم کار میکنم (504 رو تموم کردم و میخام 1100 رو شروع کنم).

یک عنوان مقاله داخلی دارم
    در حال حاضر یک عنوان ثبت اختراع دارم
    در دبیرستان هم در جشنواره خوارزمی بودم
    و اینکه برنامه نویسی و کار های الکترونیکی ام به گفته اطرافیان وارد هستم.

سوالات بنده اینجاست:
    1- با توجه به این موارد میخام بدونم ارشد رو توی ایران بخونم بهتره یا تلاش کنم واسه آمریکا!
    2- به نظر شما تلاش کنم برای مقاله و نمره زبان و و ثبت اختراع ویا اینکه تلاش کنم برای قبولی ارشد در دانشگاه دولتی خوب!
    3- من سربازی رو برج 6 پیشرو دارم.آیا رفتن به سربازی ممکنه مانع قبولی من بشه !(میخام بدونم آیا کسی که سربازی رفته شانس قبولیش کمتره یا فرقی نداره؟)

ممنون میشم پاسخ بنده رو بدهید.
    اگر میتوانید هزینه کنید و خارج مستر بگیرید حتما این کار بکنید اگر هم دنبال فاند هستید یه نیم نگاهی هم به مستر داخل داشته باشید
    چون فاند برای مستر در خارج کمه مگر اینکه دکترای مستقیم باشه سربازی هم ربطی به مواردی که گفتید نداره چون هر زمانی که
    مستر داخلی قبول شدید یا پذیرش گرفتید برای ادامه تحصیل میتوانید از سربازی خارج معافیت تحصیلی گرفته و ادامه تحصیل بدهید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)