صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 116 , از مجموع 116

موضوع: تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

سلام دوستان
    من سوالی داشتم در مورد حساب بانکی در ایش بانک قبرس. من دو دفترچه حساب باز کردم یکی لیر ترکیه و دیگری دلار امریکا. رو دفترچه ای که به دلار هست swift bank زده برای حواله ی پول. میخواستم بپرسم که این به معنی هست که برای من به لیر ترکیه نمیتونن پول بفرستن؟؟ اگر به دلار امریکا بفرستن باید هر دفعه برداشت کنم؟؟ صدور کارت اعتباری ان به چه شکلی هست؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

سلام. میشه من رو راهنمایی کنید برای مهاجرت و هزینه های زندگی در قبرس؟ من و همسرم تصمیم گرفتیم به قبرس مهاجرت کنیم و اونجا زندگی کنیم. چند تا سوال دارم:
    1- هزینه ماهانه زندگی (اجاره خونه و تمام هزینه ها سر جمع )ماهی چقدر میشه ؟
    2-اگر نخوایم دانشجویی بریم بحث ویزا چطور میشه؟
    3- کدوم شهر ها رو شما پیشنهاد میکنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستانی که میخوان برای ترم مهر برن اگر دوست داشتن شماره بزارن که باهم هماهنگ بکنیم برای گرفتن خونه که هزینه هامون تقسیم بشه .حداکثر سه نفر باشیم عالی میشه .من تازه پذیرش دکترا گرفتم برای ترم جدید.

با سپاس

سلام دوستان
    من از دانشگاه University of Cyprus در قبرس جنوبی در نیکوزیا پذیرش دکترا دارم و برای ماه بعد باید اونجا باشم. برای کاهش هزینه هام دنبال خونه مناسب هستم
    اگه کسی جایی رو و یا کسی رو سراغ داره ممنون میشم اطلاع بده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت،

سلام دوست عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید :
    1- هزینه معمول برای زندگی یک زوج با دو بچه در قبرس الان ماهیانه حدودا چقدره و یک درامد کافی برای زندگی یک خانواده در قبرس باید چقدر باشه ؟
    2- آیا قبرس شمالی چیزی به نام پاسپورت و شهروندی داره و بعد از چند سال اعطا میکه ؟
    3- قیمت یک خونه (نه آپارتمان) دو خوابه در حال حاضر حدودا چقدر هست. خونه معمولی در یک شهر دانشگاهی

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت،

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad22 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید :
    1- هزینه معمول برای زندگی یک زوج با دو بچه در قبرس الان ماهیانه حدودا چقدره و یک درامد کافی برای زندگی یک خانواده در قبرس باید چقدر باشه ؟
    2- آیا قبرس شمالی چیزی به نام پاسپورت و شهروندی داره و بعد از چند سال اعطا میکه ؟
    3- قیمت یک خونه (نه آپارتمان) دو خوابه در حال حاضر حدودا چقدر هست. خونه معمولی در یک شهر دانشگاهی
    قبرس شمالی جای بچه بردن نیست. نه کشور هست و نه زیر ساخت درست حسابی داره. یه تیکه خاک هست که به زور ترکیه از قبرس جدا شده و تنها ترکیه به رسمیت میشناستش.
    نه پاسپورت داره و نه شهروندی اعطا میکنه. اصلا یه جایی هست که کسی به رسمت نمیشناستش.
    بازار کار هم نداره - یه جای نیمه توریستی هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112