صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 116

موضوع: تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

سلام
    من برای پاییز 2013 دارم میرم EMU
    کسی هست که بخواد بره تا با هم بریم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechateronics Engineering EMU

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

نقل قول نوشته اصلی توسط MK34 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من دوستان با درج اطلاعات خودشون که چطور و کجا خونه پیدا کردن و چه امکاناتی داره و شارژ ماهانه چقدر پرداخت می کنن میتونن به تازه واردها خیلی کمک کنن
    یا اینکه دوستانی که هم خونه می خوان یا بچه هایی که می خوان دسته جمعی دنبال خونه بگردن می تونن اینجا صحبت کنن
    هر چقدر اطلاعات کامل تر باشه کاربردی تره
    ممنون از همه دوستانی که کمک می کنن که این موضوع برای همه مفید باشه
    هزینه مسکن در فاماگوستا برای دانشجویان متفاوت است. بطور کلی دو انتخاب برای مسکن دانشجوئی وجود دارد. اسکان در خوابگاه های دانشگاه یا خوابگاههای خصوصی و اجاره مسکن در فاماگوستا
    خوابگاههای دانشگاه EMU
    خوابگاههای بسیار مجهز و شیک دانشگاه EMU، پذیرای کلیه دانشجویان دانشگاه است. هزینه استفاده از اتاق دو نفری در طول یک نیمسال تحصیلی بصورت متوسط بین ۱۶۰۰-۲۵۰۰ دلار (در مجتمع نزدیک دانشگاه یا در داخل مجموعه دانشگاهی می باشد.
    قیمت مسکن در خارج دانشگاه بستگی به مساحت و تسهیلات مسکن دارد و می تواند چیزی بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار در ماه باشد.
    بعنوان دانشجوئی که 5 ساله قبرس هستم خوابگاهها رو مثل آکدنیز و آلفام و اسکای ونوس که نیمه خصوصی هستند ترجیح می دم و خونه هم از هر کی می گیرید باید همه چیز رو چک کنید. قبل از قرار داد بگید شماره کنتور برق رو تو قرار داد بنویسن که بدهی اگه داشت گردن شما نیفته. همه وسایل رو از لحاظ تمیزی و سلامت چک کنید بعد تحویل بگیرید. سوال دیگه اگه دارید پیام بذارید.
    ویرایش توسط MMoHH : July 6th, 2013 در ساعت 07:05 AM دلیل: تبلیغ!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

سلاا م من می خوام برای emu اقدام کنم برای نیمسال دوم می خواستم بدونم برای من که یه خانم هستم اینکه تنها یه خونه بگیرم سخت نیست?از لحاظ امنیت مشکلی وجود نداره? و اینکه تنها زندگی کردن اونجا خیلی سخت نیست? بهتره همخونه داشته باشم یا نه?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

ميشه يه نفر درباره اجاره خونه توي فاماگوستا توضيح بده؟ نزديك دانشگاه EMU كدوم خيابون واسه اجاره خونه بهتره؟ سايتي ميشناسين كه بشه از توش خونه هايي كه واسه اجاره هست ديد؟ ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Boshi نمایش پست ها
    بچه ها اینجا کسی راجع به خوابگاه Namik Kemal & Halide Edipاطلاعاتی داره؟

من عکساشو دیدم که پلان اتاق های Halide Edip رو نشون میداد که واحد آپارتمانی 2 خوابه بود.....
    من واسه ترم سپتامبر میخوام برم، دقیقا هم یه همچین جایی رو دلم میخواد داشته باشم چون بقیه خوابگاهاش تا جایی که دیدم حالت آپارتمان با اتاق خوابای مجزا نداره ... اینجا طبق عکسا اگه باشه خیلی عالیه واسه من...

کسی هست اونجا اقامت داشته باشه؟؟؟؟ قیمت هاشو میخوام بدونم برای هر نفر توی واحد های دو تخته و هم واحد های 3 تخته ش؟؟؟؟؟؟؟
    تو رو خدا کمکم کنین
    http://dormitories.emu.edu.tr/all-dorms/dorms_nkhe.htm به این لینک یه سری بزن

من و همسرم برای ترم جدید EMU ثبت نام کردیم و پذیرشمون هم اومده ، در حال حاضر مرددیم که خونه بگیریم یا خوابگاه . اونجا خوابگاه برای افراد متاهل هم هست ؟ اگر هست میشه اسم خوابگاه و لینک شون را بهم بدین ؟ فکر می کنید برای یک زوج دانشجو خوابگاه بهتره یا خونه ؟

Junior Member Ali021 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان کسی میتونه خوابگاه های داخل دانشگاه و خوابگاه های بیرون دانشگاه(مثلاً اسکای ونوس) رو با هم مقایسه کنه؟
    از نظر امکانات و قیمتها و آسایش؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali021 نمایش پست ها
    دوستان کسی میتونه خوابگاه های داخل دانشگاه و خوابگاه های بیرون دانشگاه(مثلاً اسکای ونوس) رو با هم مقایسه کنه؟
    از نظر امکانات و قیمتها و آسایش؟
    من شدیدا عمیقا و فجیعا توصیه میکنم که از این اسکای ونوس دوری کنین... عجیب چیز مزخرف و چرتیه... یک هفته ای افسردگی مزمن میگیرین...
    اشکالات :
    1. یه نیم چه هتل وا زده با محیط افسرده
    2. به عکسهاش نگاه نکنین و باورش نکنین خیلی داغونه
    3. کلی با دانشگاه فاصله داره ، لذا پیاده نمیشه رفت تا دانشگاه و حتما باید منتظر اتوبوس باشین (اگه باشه !!) وگرنه باید هر بار تاکسی بگیرین
    4. وسط بیابونه !!! آقا نصفه شبی دلت گرفت میخوای بری یه شام بیرون ، بری یه قدم بزنی 2 تا آدم ببینی - هیچی نیست !!! هیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییچی !!
    5. مسئولین عزیزش به این نتیجه زیبا رسیدن که ایرانی یعنی دلار - تیغ بزن هرچه میتونی !!! ایرانی سر ایرانی کلاه میزاره (واقعا برای همه اشون متاسفم)

یه خاطره بگم از این چه بر سر من اومد:
    آقا من سر مسئله ای یک شب نیاز داشتم تو این مثلا هتل باشم ، رفتم اونجا و رسپشن یه خانوم ترک بود ، باهاش حرف زدم و قرار شد مثلا اتاق 220 رو بهم بدن ، بعد یهو گفت ایرانی هستی ؟ گفتم آره ؟ چطور؟ هیچی زنگ زد یه مرد ایرانی اومد و طرف هم گفت که ما اینجا به هم وطنانمون خدمات ارزنده و در شان ایرانی ها میدیم و از این اراجیف ، خلاصه منم گفتم عزیزم من یه اتاق میخوام همین و بس ، ایشون و هم گفتن که اگه من برات اتاق رو بگیرم پورسانت به من میدن و منم بهت 10% تخفیف میدم. گفتم باشه. خلاصه ایشون که مثلا مسئول ایرانی ها بودن اتاق رو گرفتن و باهم رفتیم:
    1. زیر زمین !!!
    2. اتاقش رو مگس برداشته بود !!!!
    3. موتور خونه دیوار بقلش بود !!!

یعنی یه نیم ساعت به دور و برم نگاه کردم ، یارو که رفت ، رفتم بالا به اون خانومه گفتم که این آشغال دونی چیه ؟ خلاصه معلوم شد مثلا اگه اتاق معمولی شبی 50 لیر بود (عدد ها دقیق یادم نیست) این آقا به من با تخفیف ویژه دادن 60 لیر !!! تازه اون اتاق جزو ارزون ها بوده و شبی 40 لیر بوده !!

خلاصه قبل از این که خیلی شاکی بشم اتاقم رو خانومه عوض کرد و پولم رو بهم پس داد ، آقا من رفتم تو یکی از اتاق های خوبش... (آشششششششششششششششششششششغا بود - مخلص کلام)

عذرخواهی میکنم اگه خیلی شاکی هستم چون افتضاح ترین خاطره من از قبرس یادم اومد !!!
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط behibyt نمایش پست ها
    سلاا م من می خوام برای emu اقدام کنم برای نیمسال دوم می خواستم بدونم برای من که یه خانم هستم اینکه تنها یه خونه بگیرم سخت نیست?از لحاظ امنیت مشکلی وجود نداره? و اینکه تنها زندگی کردن اونجا خیلی سخت نیست? بهتره همخونه داشته باشم یا نه?
    اینجا از نظر امنیت بت اروپا برابری میکنه حتی بهتر از اروپاست. همخونه نداشته باشی طبعا بهتره. ولی بسته به روحیتون داره. اگر توان مالیشو دارید تنها بگیرید. سوال دیگه ای داشتید بپرسید.

برای یه زوج یک سوئیت کوچیک چقدر در میاد؟ دیپازیت چقدر باید بزاریم؟ اگه خرد خوراک و بیل و بزارم کنار با 500 تا میشه چیزی کرایه کرد؟
    مثل ایران بنگاه املاک دارن؟
    ممنون از راهنمایی
    creativity is the residue of time wasted