صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 116

موضوع: تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

دوستان سلام ، من برای ترم جدید میرم قبرس ، هنوز نمی دونم خونه بگیرم یا خوابگاه ؟؟ اگه بخوام خونه بگیرم کجا بگیرم بهتره؟؟؟؟ میتونم با دانشجوهای انگیلیسی زبان هم خونه بشم یا نه ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

کاش یکی از دوستان در مورد قیمت خانه های یک خوابه و نحوه پرداخت اجاره خانه توضیحی میداد. و اینکه کجا ارزون تر هست؟ چیزی که من شنیدم البته در مورد دو خوابه نزدیکه دانشگاه اینه که یه مبلغی رو مثل ایران پول پیش میدی و باقی اجاره رو 6 ماهه یه جا باید پرداخت کنی...

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط methtal نمایش پست ها
    دوستان سلام ، من برای ترم جدید میرم قبرس ، هنوز نمی دونم خونه بگیرم یا خوابگاه ؟؟ اگه بخوام خونه بگیرم کجا بگیرم بهتره؟؟؟؟ میتونم با دانشجوهای انگیلیسی زبان هم خونه بشم یا نه ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز هم خونه شدن هیچ محدودیتی نداره مگر اینکه خوابگا باشه که مرد یا زن بودن هم اتاقیتون بسته به جنسیتتون بوده(مرد با مرد ..زن با زن)مشکلی با ملیت هم اتاقی شما ندارند و شما آزادید.این فقط یک پیشنهاد هست(با اینکه بارها تکرار شده بازم...)ترم اول رو خوابگاه بگیرید بهتر هست تا با شرایط زندگی و مخارجش آشنا بشید بعد میتونید خونه هم بگیرید.
    مکانش رو باید برید بگردید و بپسندید از نظر فاصله و دسترسی و ... هرچی به دانشگاه نزدیکتر باشه فکر کنم قیمتش بیشتر هست.
    موفق و پیروز باشید.

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط emu7 نمایش پست ها
    کاش یکی از دوستان در مورد قیمت خانه های یک خوابه و نحوه پرداخت اجاره خانه توضیحی میداد. و اینکه کجا ارزون تر هست؟ چیزی که من شنیدم البته در مورد دو خوابه نزدیکه دانشگاه اینه که یه مبلغی رو مثل ایران پول پیش میدی و باقی اجاره رو 6 ماهه یه جا باید پرداخت کنی...
    دوست عزیزم اگر منظورتون خوابگاه هست که شرایط و قیمتش توی سایت هست.ولی راجب خونه توافقی هست.بله پول پیش هم داره که در پایان قرارداد به شرط سالم بودن خانه به شما پس داده میشود.(مثل ایران).
    هزینه خوابگاه کلی گرفته میشه برای 1 سال تحصیلی معادل 10 ماه.اگر قسطی بخواید بدید مبلغش بیشتر میشه.

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط emu7 نمایش پست ها
    قیمت خوابگاه ها رو که بگردی به وفور میبینی و چون تو کارش نیستم اطلاع دقیق ندارم ولی خونه بازم بسته به جاش قیمتش فرق داره ولی شما اگه یه خونه بخوای که مبله باشه یعنی همه چی داشته باشه (اجاق لباسشویی تلویزیونو.....) روی ۵۰۰ هزار تومان در ماه باید حساب کنی در مورد پول پیش چیزی نشنیدم ولی میدونم اجاره بهاء رو باید برای یک سال یکجا بدی شایدم بشه تو ۲ تا قسط داد ولی ماهیانه مثل ایران نیست. یه سری نکات دیگه هم هست که اگه حتمی شدی بگو تا بهت بگم. امید وارم مفید بوده باشه برات. به امید موفقیت.
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    قیمت خوابگاه ها رو که بگردی به وفور میبینی و چون تو کارش نیستم اطلاع دقیق ندارم ولی خونه بازم بسته به جاش قیمتش فرق داره ولی شما اگه یه خونه بخوای که مبله باشه یعنی همه چی داشته باشه (اجاق لباسشویی تلویزیونو.....) روی ۵۰۰ هزار تومان در ماه باید حساب کنی در مورد پول پیش چیزی نشنیدم ولی میدونم اجاره بهاء رو باید برای یک سال یکجا بدی شایدم بشه تو ۲ تا قسط داد ولی ماهیانه مثل ایران نیست. یه سری نکات دیگه هم هست که اگه حتمی شدی بگو تا بهت بگم. امید وارم مفید بوده باشه برات. به امید موفقیت.
    پول خونه معمولا سالیانه می گیرند ولی هستند کسایی که ماهیانه یا در چند قسط می گیرند
    قیمت ها از 4500 tl شروع می شه ولی معمولش 5000 به بالا هست
    دپوزیت هم یه 500-1000 tl می گیرند،
    اکثر خونه ها ماهیانه پول شارژدارند.
    و قیمت خونه بسنگی داره به این که کجا باشه و چقدر نزدیک دانشگاه باشه

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.sahandi نمایش پست ها
    پول خونه معمولا سالیانه می گیرند ولی هستند کسایی که ماهیانه یا در چند قسط می گیرند
    قیمت ها از 4500 tl شروع می شه ولی معمولش 5000 به بالا هست
    دپوزیت هم یه 500-1000 tl می گیرند،
    اکثر خونه ها ماهیانه پول شارژدارند.
    و قیمت خونه بسنگی داره به این که کجا باشه و چقدر نزدیک دانشگاه باشه
    آقای سهندی حدود قیمت شارژ ماهیانه با رعایت مصرف برق و گاز چقدر میشه؟فکر کنید بهینه مصرف میکنیم(با در نظر گرفتن هزینه برق و گاز که فکر کنم بالا باشه)

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

گاز که نیست اونجا یعنی مثل ایران لوله کشی نیست اگه بخواهی باید کپسول تهیه کنی پول شارژ هم جدا هست از هزینه برق و اب. در واقع اگر اپارتمانی باشه شارژ بابت مثلا برق راهرو ها که مشترک ، نظافت و غیره هست.
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    گاز که نیست اونجا یعنی مثل ایران لوله کشی نیست اگه بخواهی باید کپسول تهیه کنی پول شارژ هم جدا هست از هزینه برق و اب. در واقع اگر اپارتمانی باشه شارژ بابت مثلا برق راهرو ها که مشترک ، نظافت و غیره هست.
    بله دقیقا اینطوره معمولا 20-30 TL
    وبرای اب هم معمولا 50 tl هست که هرچی استفاده کنید تو ههمین 50 تا حساب میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط methtal نمایش پست ها
    دانشجوی انگلیسی زبان در قبرس شمالی وجود نداره دوست عزیز. ( اگر سیاه پوستای آفریقایی رو میگید اونا هم زبونشون یووبرا هست مال قبایل. انگلیسی هم بلدن)
    قبل اومدن ترکی یاد بگیر. اینجا ترکی فقط به دردت میخوره.