صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 116

موضوع: تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

نقل قول نوشته اصلی توسط Milf نمایش پست ها
    دانشجوی انگلیسی زبان در قبرس شمالی وجود نداره دوست عزیز. ( اگر سیاه پوستای آفریقایی رو میگید اونا هم زبونشون یووبرا هست مال قبایل. انگلیسی هم بلدن)قبل اومدن ترکی یاد بگیر. اینجا ترکی فقط به دردت میخوره.
    دوست عزیز لطفا کمی شفاف تر برامون از مسائلی که اونجا هست و تا حالا کسی نگفته برامون بگید اخه از لحن نوشتون معلومه که دید انتقادی دارید نسبت به اونجا
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

از بچه ها کسی هست از شهر Houston پذیرش گرفته باشه و بخواد با کسی هم خونه بشه، اگه هست لطفا پیام خصوصی بده، ممنون

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1986 نمایش پست ها
    از بچه ها کسی هست از شهر Houston پذیرش گرفته باشه و بخواد با کسی هم خونه بشه، اگه هست لطفا پیام خصوصی بده، ممنون
    اینجا همه مال شهر ارجان هستند و دانشگاه emu شما راجع به کدوم دانشگاه صحبت می کنید؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luky1 نمایش پست ها
    دوست عزیز هم خونه شدن هیچ محدودیتی نداره مگر اینکه خوابگا باشه که مرد یا زن بودن هم اتاقیتون بسته به جنسیتتون بوده(مرد با مرد ..زن با زن)مشکلی با ملیت هم اتاقی شما ندارند و شما آزادید.این فقط یک پیشنهاد هست(با اینکه بارها تکرار شده بازم...)ترم اول رو خوابگاه بگیرید بهتر هست تا با شرایط زندگی و مخارجش آشنا بشید بعد میتونید خونه هم بگیرید.
    مکانش رو باید برید بگردید و بپسندید از نظر فاصله و دسترسی و ... هرچی به دانشگاه نزدیکتر باشه فکر کنم قیمتش بیشتر هست.
    موفق و پیروز باشید.
    مرسي از كمكت ، من واسه دوره ي زبان ٢ ماه زودتر ميرم و ان ٢ ماه رو خوابكاه ميكيرم ، اما براي طول ترم نميدونم خابكاه بكيرم يا خونه ؟ در مورد هم اطاقي توي خوابكاه حق انتخاب داريم ؟ از نظر جنسيت نه از نظر سازكاري با اخلاقو اين جيزا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milf نمایش پست ها
    دانشجوی انگلیسی زبان در قبرس شمالی وجود نداره دوست عزیز. ( اگر سیاه پوستای آفریقایی رو میگید اونا هم زبونشون یووبرا هست مال قبایل. انگلیسی هم بلدن)
    قبل اومدن ترکی یاد بگیر. اینجا ترکی فقط به دردت میخوره.
    اخه مكه ميشه ؟ دانشكاه انكيليسي زبان باشه اون وقت دانشجوهاش انكيليسي بلد نباشن ؟ يعني اونجا همه تركي حرف ميزنن ؟

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط methtal نمایش پست ها
    مرسي از كمكت ، من واسه دوره ي زبان ٢ ماه زودتر ميرم و ان ٢ ماه رو خوابكاه ميكيرم ، اما براي طول ترم نميدونم خابكاه بكيرم يا خونه ؟ در مورد هم اطاقي توي خوابكاه حق انتخاب داريم ؟ از نظر جنسيت نه از نظر سازكاري با اخلاقو اين جيزا
    تا اونجایی که من متوجه شدم خوابگاه مخطلت نیست.خوابگاه متاهلی هست البته واسه زن و شوهرا و یا خواهر برادر.

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

اخه مكه ميشه ؟ دانشكاه انكيليسي زبان باشه اون وقت دانشجوهاش انكيليسي بلد نباشن ؟ يعني اونجا همه تركي حرف ميزنن ؟
    ببین زبان مردم اونجا ترکی هست و فقط تو دانشگاه هست که اساتید به انگلیسی تدریسً می کنن و مردم هم تا اونجاییً که من فهمیدم انگلیسی میفهمن اگه بخواهی مثلا سوالی بپرسی و در مورد دانشجو ها هم ایرانی ها از همه بیشترن و بعد ترکها چون هم ممنوعیت حجاب گذاشتن تو دانشگاه های ترکیه هم گرونه شهریه هاشون ولی در کل نترس یاد میگیری و انگلیسی زبون هم هست

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

ممنوت از ghahreman عزیز.فقط باید ذکر کنم که مردم بومی قبرس زبانشون خوب نیست فقط 1 جورایی ترکی بلد هستن.
    پس سعی کنید حد اقل body language قوی داشته باشید که نیازای روزمره بشه انجام داد.(خرید)
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luky1 نمایش پست ها
    ممنوت از ghahreman عزیز.فقط باید ذکر کنم که مردم بومی قبرس زبانشون خوب نیست فقط 1 جورایی ترکی بلد هستن.
    پس سعی کنید حد اقل body language قوی داشته باشید که نیازای روزمره بشه انجام داد.(خرید)
    موفق باشید
    مرسي از كمك شما و قهرمان عزيز ، هنوز جواب سوالمو نفهميدم اما حرفهاي شما خيلي كمكم كرد فكر ميكنم بهترين كار اينه كه صبر كنيم و ببينيم جي بيش مياد ، ازتون متشكرم

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

مرسي از كمك شما و قهرمان عزيز ، هنوز جواب سوالمو نفهميدم اما حرفهاي شما خيلي كمكم كرد فكر ميكنم بهترين كار اينه كه صبر كنيم و ببينيم جي بيش مياد ، ازتون متشكرم
    ببین دوست عزیزم آماری که از آقایون وطنخواه و سهندی گرفتم این هست که سطح زبان دانشجو ها از ضعیف هست تا خیلی قوی.همه چیز به خودت بستگی داره.اونقدر وقت آزاد داری که تحقیق کنی و در کنارش زبانتو تقویت کنید.منم سطح زبانم خوب نیست دارم سخت میخونم.میدونم شرایط در حدی هست که زبانمو ارتقا بدم.
    موفق باشید.