صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 116

موضوع: تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

دوستان برای گرفتن ارز دولتی اقدامی کردن؟
    من 1 سری آمار گرفتم برای ارز دولتی تو هفته جدید میرم دنبال کاراش اگه موفق شدم میام همینجا توضیح میدم.دوستان اگه موفق شدن ارز دولتی بگیرن بیان و راهنمایی کنند.
    ممنون.موفق باشید.

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

دوستان عزیز امروز رفتم بانک ملی مرکزی...پاسم دادن به بانک ملت..خلاصه آخرش به اینجا رسیدم که باید حتما دانشگاه ثبت نام کنم بعد برم سفارت ایران تو قبرس تایید کنه بعد بفرستم ایران که پدر یا مادر یا وکیل قانونی بره و ارز رو بگیره.برای هر ماه 1000 دلار خرجی میدن و هزینه ترم دانشگاه جداگانه.
    حالا 1 چیز دیگه..آقای وطنخواه فرمودن از دوستان که شرایط بندرو داشتن(شروع دوره تحصیلی) میشناسند که بدون ثبت نام و تنها با داشتن برگه پذیرش ارز دولتی گرفتند.
    منتظر هستم ببینم چی میشه.
    از دوستان کسی هست که نظری مفید داشته باشه؟
    یا اینکه تونسته باشه ارزو بگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط luky1 نمایش پست ها
    دوستان عزیز امروز رفتم بانک ملی مرکزی...پاسم دادن به بانک ملت..خلاصه آخرش به اینجا رسیدم که باید حتما دانشگاه ثبت نام کنم بعد برم سفارت ایران تو قبرس تایید کنه بعد بفرستم ایران که پدر یا مادر یا وکیل قانونی بره و ارز رو بگیره.برای هر ماه 1000 دلار خرجی میدن و هزینه ترم دانشگاه جداگانه.
    حالا 1 چیز دیگه..آقای وطنخواه فرمودن از دوستان که شرایط بندرو داشتن(شروع دوره تحصیلی) میشناسند که بدون ثبت نام و تنها با داشتن برگه پذیرش ارز دولتی گرفتند.
    منتظر هستم ببینم چی میشه.
    از دوستان کسی هست که نظری مفید داشته باشه؟
    یا اینکه تونسته باشه ارزو بگیره؟
    خیلی بعیده چون وزارت زمانی نامه به بانک بده که مهر سفارت تو نامه ی payment شما باشه.

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.sahandi نمایش پست ها
    خیلی بعیده چون وزارت زمانی نامه به بانک بده که مهر سفارت تو نامه ی payment شما باشه.
    ممنون آقای سهندی.پس پیشنهادتون چی هست؟
    ما که هنوز ثبت نام نکردیم باید ارز آزاد بخریم بعد از ثبت نام کارامونو بکنیم؟اگر یکی از دوستانم زودتر بیاد EMU میتونه منو با شرط ثبت نام کنه بعد مدارکو برام بفرسته؟
    اگه راه حلی میدونید ممنونتون میشم کمک کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط luky1 نمایش پست ها
    ممنون آقای سهندی.پس پیشنهادتون چی هست؟
    ما که هنوز ثبت نام نکردیم باید ارز آزاد بخریم بعد از ثبت نام کارامونو بکنیم؟اگر یکی از دوستانم زودتر بیاد EMU میتونه منو با شرط ثبت نام کنه بعد مدارکو برام بفرسته؟
    اگه راه حلی میدونید ممنونتون میشم کمک کنید.
    بله می تونه ولی خیلی زمان می بره تا سفارت تایید کنه اگه بتونید حلش کنید، و این که وزرات علوم هر لحظه نامه به بانک نمی ده برای ارز باید در زمان مربوطه که اعلام میشه اقدام کنید، ترم اول رو با ارز ازاد بیایید حالا ترم های بعد جبران می شه

دوستان من از سپتامبر میرم قبرس واسه رشته توریسم EMU
    البته باید زبان بخونم 1 ترم ظاهرا!
    کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟
    واسه گرفتن خونه یا خوابگاه دبل میگم...

Member luky1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شیراز

دوست عزیز اول اینکه قوانین رو رعایت کنید.دوم اینکه دوستانی که اونجا هستن میتونن کمکتون کنند.بنده 2 سپتامبر پرواز دارم.دوست بنده هم زودتر میرند فکر کنم 27 آگوست میرن.میتونید در تماس باشید از همینجا تو فروم اگر کمکی ازمون بر بیاد خوشحال میشیم به هموطنامون کمک کنیم.
    فقط پیشنهاد میکنم ترمای اول خوابگاه بگیرید.حتا اگر زن و شوهرم باشید خوابگاه متاهلین واستون هست.ترم اول 1 خورده هزینه ها بالاست اداره کردن زندگی روزمره تو خونه فکر کنم سخت باشه..و خوابگاه بهتر..نظر خودتونه.لوازم مورد نیاز رو هنوز فهرست نکردم ولی حدود 1 هفته به پروازم حتما فهرست میکنم و تو فروم میزارم که شاید بدردتون بخوره.
    موفق باشید.

Junior Member

خیلی ممنون . در هر صورت اگه کسی در مورد خونه اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنید ... نگرانم که خونه نزدیک دانشگاه گیر نیارم. مرسی.

Junior Member bandiket آواتار ها

بورسیه واسه دخترا واسه خوابگاهم حساب میشه آیا؟!یه بار یکی تو همین جا نوشته بود...

نقل قول نوشته اصلی توسط bandiket نمایش پست ها
    بورسیه واسه دخترا واسه خوابگاهم حساب میشه آیا؟!یه بار یکی تو همین جا نوشته بود...
    خیر.خوابگاه رو بورسیه حساب نمیشه حتی برای دختران