صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 116

موضوع: تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خونه و ...

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2009 نمایش پست ها
    رشته مکانیک-برای فوق لیسانس می آیم. شاید بورس من جور بشه، شاید هم نه. لطفا برای بدون بورس، با بورس 50 درصد و 25 درصد برای من بفرمایید که برای هر کدام از این 3 شرط چقدر نیاز است. اهل ولخرجی نیستم- فقط می خواهم درس بخوانم. لطفا برای من توضیح بدهید.
    شما کلا 9200$ شهریه تون هست برای 2 سال مستر با تز که به تناسب بورس اگر شاملتون بشه ازش کم میشه و در مورد خرج واقعا نمیشه نظری داد خیلی خیلی شخصیه ولی میشناسم بچه ای خوابگاه رو که برای خورد و خوراک و کارهای دیگه بجز شهریه دانشگاه و اجاره خوابگاه با کمتر از 200لیر دارند زندگی میکنند و کاملا هم راضی هستند ولی خوب من 500$ دلار دارم ماهی خرج میکنم پس نمیشه دقیق گفت دوست من ولی همین حدود ها است . و در مورد خانه با خوابگاه پیشنهاد میکنم خونه بگیرید از اول زیرا که به صرفه تر بزرگتر و بهتر است ولی خوب باید بگردید تا مورد خوبی پیدا کنید که البته اصلا سخت نیست برای ترم اولت اول ببین بورس میشی یا نه بر اساس اون شهریه ات را بیار و 5000دلار همراهت بیار .
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT--Eastern Mediterranean University

پیش فرض پاسخ : تمام مسائل مربوط به اجاره خانه دانشجویی ( موقعیت، شارژ ماهانه، امکانات، هم خون

سلام
    به نظر شما خونه تو gulseren با 5000 تا میشه پیدا کرد؟ یه خوابه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bache نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما خونه تو gulseren با 5000 تا میشه پیدا کرد؟ یه خوابه!
    بله هست شاید فقط اون اخرای گولسرن باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT--Eastern Mediterranean University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.sahandi نمایش پست ها
    بله هست شاید فقط اون اخرای گولسرن باشه
    مرسی. اینترنت از کجا میشه گرفت؟ adsl داره تو gulseren یا باید wifi گرفت؟ یا 3g؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bache نمایش پست ها
    مرسی. اینترنت از کجا میشه گرفت؟ adsl داره تو gulseren یا باید wifi گرفت؟ یا 3g؟
    اینترنت همه دارند تو محدوده adsl هم هست که فکر کنم ماهی 50-60 TL باشه، 3g هم می تونید بگیرید

Junior Member zhoobi آواتار ها

دوستان چند تا سوال:
    1- با توجه به هزینه خوابگاه EMU با 2600 لیر در سال میشه تو اتاق دو تخته خوابید که خب اینترنت و اینجور امکاناتم داره؛ حالا من بخوام خونه بگیرم با هزینه اینترنت و شارژ و اینا کمتر میفته یا بیشتر؟ اینم بگم که ما دو نفریم، دو تا پسر؛ تو خوابگاه باید نفری 2600 بدیم، یعنی در مجموع 5200 لیر در سال، حالا ما دو نفر بیایم خونه اجاره کنیم با هزینه اینترنت و شارژ و اینا کمتر واسمون میفته یا بیشتر؟
    2- خونه ها مبله هستند یا باز باید وسایل خونه هم بگیریم؟
    3- هزینه های زندگی به جز هزینه اقامت اونجا چنده؟ میدونم برای هر کسی متفاوته یک بازه بدید لطفا
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط zhoobi نمایش پست ها
    دوستان چند تا سوال:
    1- با توجه به هزینه خوابگاه EMU با 2600 لیر در سال میشه تو اتاق دو تخته خوابید که خب اینترنت و اینجور امکاناتم داره؛ حالا من بخوام خونه بگیرم با هزینه اینترنت و شارژ و اینا کمتر میفته یا بیشتر؟ اینم بگم که ما دو نفریم، دو تا پسر؛ تو خوابگاه باید نفری 2600 بدیم، یعنی در مجموع 5200 لیر در سال، حالا ما دو نفر بیایم خونه اجاره کنیم با هزینه اینترنت و شارژ و اینا کمتر واسمون میفته یا بیشتر؟
    2- خونه ها مبله هستند یا باز باید وسایل خونه هم بگیریم؟
    3- هزینه های زندگی به جز هزینه اقامت اونجا چنده؟ میدونم برای هر کسی متفاوته یک بازه بدید لطفا
    ممنون
    نه خونه بیشتر میشه ، اون خوابگاه ها هم فقط سال اول می تونی بمونی
    خونه ها مبله هستند
    ماهی 500 $ در نظر بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

براي اينكه بخوايم خوابكاه خوب بيدا كنيم كي اونجا باشيم خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arenak نمایش پست ها
    براي اينكه بخوايم خوابكاه خوب بيدا كنيم كي اونجا باشيم خوبه؟

بستگی داره چه نوع خوابگاهی بخواید.مثلا لانگسان و حسن اوزوک رو باید 2 هفته قبل از شروع ثبت نام اینجا باشید تقریبا یا اینکه به یکی بگید واستون رزرو کنه.اما واسه آکدنیز و آلفام و ... همون 1 هفته قبلش هم بیاید دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M,S Graduated Architect

لانگسان واسه یه سال چقدر میشه؟
    ممنونم..