صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

Junior Member

پیش فرض گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

با سلام

من امروز با سفارت تماس گرفتم برای تعیین وقت مصاحبه ولی متاسفانه 11 مهر بهم وقت دادن.من باید برای حتما 29 شهریور اونجا باشم.بهمین خاطر می خوام از طریق سفارت آلمان در سوریه اقدام کنم.آیا این کار امکان پذیره؟

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

فکر میکنم چون شما ساکن ایرانی و آلمان در ایران سفارت داره، نمیتونی این کار رو بکنی. با این حال از خود سفارت تلفنی سوال کن.
    ولی اگه گفتن که میتونی از جای دیگه اقدام کنی، بنظرم اصلن سراغ سوریه نرو که اوضاعش خیلی بیریخته و فک کنم خود به خود ریجکت بشی!!! صفحه آخر فرم درخواست ویزای توریستی یه قسمتی داره که سوال میکنه تا حالا به عراق و سوریه سفر کردین یا نه، و اقدامات تروریستی کردین یا نه! همین نشون میده که سوریه تو لیست سیاه آلمانه، و اصلن شک دارم که اونجا سفارتخونه داشته باشه!
    بهتره کشور های دیگه مثل آذرباییجان یا ارمنستان (که ارزون تر هستن و ویزا هم نمیخان) و یا ترکیه و امارات رو امتحان کنی.

راه بهتر اینه که به دانشگاهت ایمیل بزنی و ازشون بخای که با سفارت تماس بگیرن و تقاضای وقت مصاحبه و تسریع در پرونده بکنن.
    اگه نتیجه بده که ایول، اگه نده هم خود دانشگاه در جریانه و ممکنه پذیرشت رو defer کنن.

موفق باشی

Junior Member

ممنون...
    اتفاقا من خودم با سفارت آلمان در سوریه تماس گرفتم و خانمی که پشت خط بود گفت باید محل اقامتم سوریه باشه تا این که بتونم از این طریق ویزا بگیرم.ودر ضمن اونها تا آخر سپتامبر بخاطر مراجعه کننده های عراقی وقتی برای مصاحبه ندارن !
    مثل اینکه سفارت آلمان برای خودش قوانین خاصی داره!!...چرا که بعضی از ایرانی ها برای گرفتن ویزای کانادا با وجود اینکه در ایران سفارت کانادا وجود داره به دبی و سوریه می رن تا از این طریق راحتتر ویزا بگیرن.

پیش فرض پاسخ : تو مصاحبه چه چیزای می پرسن ؟؟

سلام

با فرض اینکه من تحت ویزای یکساله مشغول تحصیل در مالزی باشم آیا امکان اقدام کردن برای ویزای تحصیلی آلمان از طریق سفارت آلمان در مالزی هست؟

ممنون
    Moving to Germany

پیش فرض پاسخ : تو مصاحبه چه چیزای می پرسن ؟؟

Hi...There shouldn't be any problem...and you can ask the German embassy in Malysia...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

سلام، من يه پذيرش از آلمان دارم و يه پذيرش از سوئد كه مداركمو تحويل سفارت دادم. چون ويزاي سوئدم زودتر مياد ميتونم برم سوئد و ازونجا با پذيرش آلمان برم آلمان؟
    يعني ويزاي سوئد از همون اولش شينگنه؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah
    سلام، من يه پذيرش از آلمان دارم و يه پذيرش از سوئد كه مداركمو تحويل سفارت دادم. چون ويزاي سوئدم زودتر مياد ميتونم برم سوئد و ازونجا با پذيرش آلمان برم آلمان؟
    يعني ويزاي سوئد از همون اولش شينگنه؟
    بله، ویزای سوئد شینگنه ولی ممکنه اونجا ازتون بخوان برای اقامت دانشجوئی در آلمان دوباره اقدام کنید که این ممکنه خودش وقتگیر باشه. اگه مستقیما از همین جا برای ویزای آلمان اقدام کردید به نظر منطقی تر میاد که یکمی بیشتر صبر کنید و از همین جا مستقیما برید آلمان. نهایتا اگه نشد از طریق سوئد برید. البته این نظر شخصی منه، دوستان هم اگه نظرشونو بگن میتونید درست تصمیم گیری کنید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

سلام
    آگه کسی ویزای دانشجویی یه کشور دیگه اروپایی رو بگیره و بره میتونه بلافاصله از اونجا واسه ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنه؟ یا باید حتما از ایران اقدام کنه؟

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135 نمایش پست ها
    سلام
    آگه کسی ویزای دانشجویی یه کشور دیگه اروپایی رو بگیره و بره میتونه بلافاصله از اونجا واسه ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنه؟ یا باید حتما از ایران اقدام کنه؟
    یعنی کسی از دوستان نیست به این سوال پاسخ بده... خیلی سوال مهم و حیاتی هست...
    اگر یک فلج مادر زاد قهرمان کوهنوردی نمی شود مقصر خودش است. ژان پل سارتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Werner.Melzer نمایش پست ها
    یعنی کسی از دوستان نیست به این سوال پاسخ بده... خیلی سوال مهم و حیاتی هست...

فکر میکم امکان نداشته باشه وباید از کشور خودش اقدام کنه.چون ویزای دانشجویی اقامت بلند مدت هست.
    به هر حال کاملا در این زمینه اطمینان ندارم.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)