نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مدرك A.1 آلماني

Junior Member

پیش فرض مدرك A.1 آلماني

سلام . براي مدرك a.1 بجز انستیتو گوته چه موسسه دیگه ای قابل تایید هست ؟ توی فایل پی دی اف نوشته که تلکام هم مورد تاییده . من سرچ کردم دیدم محل برگزاریش دانشگاه شهید بهشتی و اوایل مهر و از امروز ثبت نامش شروع میشه . ولی دقیقا توضیح نداده بود اصلا تو چه سطحی هست امتحان . کسایی که الان a.1 ميخان چه میکنن ؟ من از قبل دارم مدرک ولی تاریخش گذشته مال دوسال پیشه . الان موندم وقت سفارت بگیرم یا صبر کنم تکلیف انستیتو اول روشن بشه

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : مدرك A.1 آلماني

نقل قول نوشته اصلی توسط vista812 نمایش پست ها
    سلام . براي مدرك a.1 بجز انستیتو گوته چه موسسه دیگه ای قابل تایید هست ؟ توی فایل پی دی اف نوشته که تلکام هم مورد تاییده . من سرچ کردم دیدم محل برگزاریش دانشگاه شهید بهشتی و اوایل مهر و از امروز ثبت نامش شروع میشه . ولی دقیقا توضیح نداده بود اصلا تو چه سطحی هست امتحان . کسایی که الان a.1 ميخان چه میکنن ؟ من از قبل دارم مدرک ولی تاریخش گذشته مال دوسال پیشه . الان موندم وقت سفارت بگیرم یا صبر کنم تکلیف انستیتو اول روشن بشه
    مدرک سفارت اتریش هم هست ÖKF خیلی از دوستان من با این مدرک اومدن.
    ولی اینجا مدرک خود گوته رو بهتر میشناسن
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)