صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

با سلام
    من از دانشگاه اخن المان پذیرش دارم و از دانشگاه سیه نا در ایتالیا به نظرتون میتونم پذیرش ایتالیا رو بگیرم و چون ویزا شنگن هست برم المان یا اینکه به عنوان دانشجو برم ایتالیا و واسه المان از ایتالیا اقدام کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط dansi نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه اخن المان پذیرش دارم و از دانشگاه سیه نا در ایتالیا به نظرتون میتونم پذیرش ایتالیا رو بگیرم و چون ویزا شنگن هست برم المان یا اینکه به عنوان دانشجو برم ایتالیا و واسه المان از ایتالیا اقدام کنم؟
    دوست عزیز چرا از همین ایران نمیخای بری المان ؟چرا ایتالیا ؟ شما در صورتی میتونی از ایتالیا برا المان اقدام کنی که توی ایتالیا ثبت نام کرده باشی و اقامت دانشجویی گرفته باشی. ولی از همین ایران همه دوستان ویزای المان میگیرن ومشکلی نداره
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا از همین ایران نمیخای بری المان ؟چرا ایتالیا ؟ شما در صورتی میتونی از ایتالیا برا المان اقدام کنی که توی ایتالیا ثبت نام کرده باشی و اقامت دانشجویی گرفته باشی. ولی از همین ایران همه دوستان ویزای المان میگیرن ومشکلی نداره
    موفق باشید

سلام راستش اولا بدلیل اینکه شنیدم A1 میخاد و دوما واسه اینکه ایلتس 6.0 دارم و مینیمم دانشگاه 6.5هستش واسه همین حدس میزنم که از ایران بهم ویزا ندند البته هنوز سفارت نرفتم.ولی شنیدم سفارت المان تو ایتالیا اینقدر سخت گیر نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط dansi نمایش پست ها
    سلام راستش اولا بدلیل اینکه شنیدم A1 میخاد و دوما واسه اینکه ایلتس 6.0 دارم و مینیمم دانشگاه 6.5هستش واسه همین حدس میزنم که از ایران بهم ویزا ندند البته هنوز سفارت نرفتم.ولی شنیدم سفارت المان تو ایتالیا اینقدر سخت گیر نیست.
    شما چه رشته ای از اخن پذیرش گرفتید ؟مینیمم این دانشگاه ۶ بوده وفکر نمیکنم مشکلی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    شما چه رشته ای از اخن پذیرش گرفتید ؟مینیمم این دانشگاه ۶ بوده وفکر نمیکنم مشکلی باشه

رشته من Computer Aided Conception and Production in Mechanical Engineering هست که دانشگاه برای رشته های فنی مینیمم 6.5 داره

Junior Member

کسی از مالزی اقدام نکرده واسه PHD؟ چقدر طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو هستم در انگلستان و مستر دومم هست. الان برای مستر سوم میخوام برم آلمان. ولی تو انگلستان حساب بانکی ام رو بستن و هیچ کجا تو انگلستان نمیتونم حساب باز کنم. سوال اولم اینه که مدارک مالی که باید به سفارت آلمان ارایه بدم آیا میشه از ایران باشه؟ یعنی خانوادم برام BS به نام خودم بفرستن اینجا قبول میکنن؟ ( از طرف من وکالت دارن) تو سایت سفارت آلمان که میخوندم صحبت از باز کردن حساب تو آلمان و بلوکه کردنش بود که یه آژانس وابسته به سفارت انجام میده. دوم اینکه برا مستر سوم به نظرتون به مشکل بر میخورم؟

ممنون میشم اگه زودتر کسی که وارده جواب بده.

Junior Member

سلام خسته نباشید.
    من شطرنجبازم و برای رفتن به کشور امارات خود برگزار کننده ویزا فرستاد.
    میخواستم بدونم میشه از این طریق از آلمان برام ویزا بفرستن؟
    ممنون

Junior Member

دوستان من پذیرش دکترام تو آلمان امروز و با تاخیر اومد.
    بهم گفتن برای کلاس آلمانی باید دو ماه زودتر از کلاسا یعنی اول آگوست اونجا باشم.
    اینجا تو ایران انگار وقت سفارت به این راحتی نمی دن و ممکنه ویزام به موقع نیاد.
    می خوام بدونم که ماه دیگه که یه سفر توریستی می‌رم هلند آیا می تونم از اونجا اقدام کنم؟ یا باید حتما از ایران اقدام کرد؟
    حتی می تونم برم خود آلمان یه سفر اگه فایده داشته باشه. میشه به نظر شما؟

از هر سفارت آلمان تو کشورهای دیگه میشه برای ویزای دانشجویی اقدام کرد. به شرطی که شما اقامت اون کشور رو داشته باشید که بتونید اقدام کنید. اقامت دانشجویی هم داشته باشید کافیه. مثلا کسی که رزیدنت پرمیت ایتالیا رو داره میتونه از ایتالیا برای ویرای دانشجویی المان اقدام کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)