صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2551 نمایش پست ها
    سلام بنده دانشگاه KTH سوئد قبول شدم می خواستم برم سوئد که جواب قبولی بنده در RWTH Aachen نیز آمد(هر دو کامپیوتر) می خواستم بدانم که آیا می شه با کارت اقامت صادر شده خودم برم سوئد و سپس از اونجا برای ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنم؟ آیا اصلا ارزشش را دارد که از KTH بروم RWTH؟
    سلام
    ۱- بله. هر وقت اقامت طولانی مدت (فکر می کنم یعنی بیشتر از شیش ماه) یه کشور رو داشته باشین می تونین از اونجا برای ویزا اقدام کنین.
    ۲- خودتون ببینین چی می خواین. در مورد سطح دانشگاها نمی تونم چیزی بگم. اما در هر صورت شما اگه بخواین سويد بمونین باید زبون اونجا رو یاد بگیرین. اگر بخواین بیاین آلمان باید آلمانی یاد بگیرین. صرفا به سطح دانشگاها فکر نکنین. شرایط زندگی ها و کار و این چیزا رو هم در نظر بگیرین.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دکترای خودمو ایتالیا گرفتم و تا ۱ سال دیگه اقامت ایتالیا را دارم. برای پوست داک از یک دانشگاه المان پذیرش دارم. آیا میشه بیام آلمان و از انجا ویزا کار اقدام کنم یا حتما باید از ایتالیا اقدام کنم ؟ چون میخام هرچه زوتر کارمو تو دانشگاه شروع کنم واسه همین گفتم، بهتره بیام آلمان و از انجا اقدام کنم...
    میدونم خیلی دیره واسه جواب دادن. ولی برای آیندگان میگم. من تا جایی که می دونم باید از همون جایی که هستین اقدام کنین. ولی تو همین فروم ها یه بار دیدم یه نفر اومده بود اول آلمان و بعد ویزاشو گرفته بود.

Junior Member

سلام خدمت دوستان ، من ویزای 3ساله انگلیس رو دارم و وقت سفارت آلمان رو برای هفته آینده از منچستر دارم ، میخواهم بدونم چه مدارکی برای ویزای توریستی آلمان نیاز دارم ، ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    ۱- بله. هر وقت اقامت طولانی مدت (فکر می کنم یعنی بیشتر از شیش ماه) یه کشور رو داشته باشین می تونین از اونجا برای ویزا اقدام کنین.
    ۲- خودتون ببینین چی می خواین. در مورد سطح دانشگاها نمی تونم چیزی بگم. اما در هر صورت شما اگه بخواین سويد بمونین باید زبون اونجا رو یاد بگیرین. اگر بخواین بیاین آلمان باید آلمانی یاد بگیرین. صرفا به سطح دانشگاها فکر نکنین. شرایط زندگی ها و کار و این چیزا رو هم در نظر بگیرین.
    خیلی ممنون بابت پاسختان، بنده یک سوال دیگر داشتم.
    اگر بنده اقامت طولانی مدت در یکی از کشورهای شنگن داشته باشم آیا می توانم بدون اخذ ویزا مستقیم به سازمان مهاجرت شهرم در آخن برای اخذ اقامت تحصیلی آلمان اقدام کنم؟

Junior Member

دوستان من یه سوال خیلی خیلی فوری دارم. خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم کمک کنه.

من توی لهستان ارشدم رو گرفتمو میخوام برای ویزای شش ماهه جستجوی کار آلمان اپلای کنم. ویزای من برای لهستان 11 نوامبر تموم میشه یعنی دقیقا سه ماه و نیم. الان سوالم اینه که میتونم از سفارت آلمان توی لهستان اقدام کنم یا باید شش ماه مونده باشه از ویزام؟

Junior Member

سلام. من الان میخوام از لهستان برای ویزای آلمان اقدام کنم. الان دیدیم شما هم همین سوال رو پرسیدین. خیلی ممنون میشم اگه شما انجام دادین تجربه تون رو با من شیر کنید. من سه ماه و نیم مونده از کارت اقامتم. میتونم از اینجا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام، من پذیرش از دانشگاه آلمان دارم، و بدلیل مشکل گرفتن وقت سفارت، میخواهم ثبت نام ماه اکتبر دانشگاه رو با ویزای توریستی شینگن برم، شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنین که سریعتر ویزا بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fransva نمایش پست ها
    سلام، من پذیرش از دانشگاه آلمان دارم، و بدلیل مشکل گرفتن وقت سفارت، میخواهم ثبت نام ماه اکتبر دانشگاه رو با ویزای توریستی شینگن برم، شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنین که سریعتر ویزا بده؟
    خوب من فقط جهت اطلاعتون میگم ... تا جایی که من اطلاع دارم شما نمیتونید برای ثبت نام با ویزای توریستی اقدام کنید ! حتی اگر با ویزای توریستی ، دانشگاه برای ثبت نام به صورت حضوری هم تشریف ببرید ... نیاز به دادن کپی و نشان دادن اصل پاسپورت و ویزای معتبر دارید که متاسفانه ویزای توریستی نه برای کار و نه برای تحصیل اعتبار ندارد و دانشگاه قبول نخواهد کرد !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    خوب من فقط جهت اطلاعتون میگم ... تا جایی که من اطلاع دارم شما نمیتونید برای ثبت نام با ویزای توریستی اقدام کنید ! حتی اگر با ویزای توریستی ، دانشگاه برای ثبت نام به صورت حضوری هم تشریف ببرید ... نیاز به دادن کپی و نشان دادن اصل پاسپورت و ویزای معتبر دارید که متاسفانه ویزای توریستی نه برای کار و نه برای تحصیل اعتبار ندارد و دانشگاه قبول نخواهد کرد !
    متوجه شدم. ممنون. شما نمیدونین اگه بخوام ویزای تحصیلی ارمنستان رو بگیرم و از اون طریق، وارد آلمان بشم، باید چطور اقدام کنم؟ الان شرکت های هستند که از طریق ارمنستان، ویزای آلمان رو واسه دانشجوها میگیرند ولی نمیدونم ابتدا به ساکن، از ارمنستان ویزای تحصیلی یه کالج ساده رو میگرن یا ویزا در مقطع کارشناسی یا که اصلا اهمیتی نداره چه مقطعی!

Junior Member

سلام دوستان.من یه سوال دارم.آیا از هر کشور دیگه ای انگلیسی زبان یا آلمانی زبان نباشه بخوایم برای آلمان اقدام کنیم بازهم مدرک زبان میخوان؟من و همسرم قصد داریم با ویزای کاری وارد یه کشور بشیم و بعد از اونجا اقدام کنیم.اگر اون کشور انگلیسی زبان باشه چطور؟بازهم برای آلمان از ما مدرک زبان میخوان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)