صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

سلام دوستان
    من تا هفته آینده عازم اتریش هستم و ویزای دانشجویی برای اتریش را گرفتم.همچنین پذیرشه یکی از دانشگاه های آلمان را دارم و میخوام بعد از ورودم به اتریش از طریقه سفارته آلمان برای ویزای آلمان اقدام کنم،نمیدونم همون اول بهم ویزای آلمان میدن یا نه.ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟

salam
    نقل قول نوشته اصلی توسط Werner.Melzer نمایش پست ها
    یعنی کسی از دوستان نیست به این سوال پاسخ بده... خیلی سوال مهم و حیاتی هست...

سلام
    این سوال واقعن برای منم مهم و حیاتی،اگه جوابشو فهمیدید لطفآ به من هم بگید.ممنونم

اين مدرك رو كه من از سايت سفارت آلمان در ايتاليا (رم) دانلود كردم نشون ميده كه با داشتن اجازه اقامت دانشجويي در ايتاليا شما مي تونيد براي ويزاي آلمان اقدام كنيد. نكته قابل توجه اين هست كه زمان بررسي پرونده در اين فايل حدود 2 ماه نوشته يعني مثل ايران!!! يعني شما چه از طريق ايران اپلاي كنيد چه اتحاديه اروپا مدت زمان بررسي يكسان هست. كه اميدوارم اينا دست بالا رو گرفته باشن كه به مشكل نخوريم.
    به هر حال به نظر ميرسه براي ساير كشورهاي اتحاديه اروپا هم آلمان شرايط مشابه ي براي اخذ ويزا دانشجويي از طريق ساير كشورها داشته باشه. توصيه من اين هست كه خيلي راحت به ايميل عمومي سفارت آلمان در كشور مربوطه ايميل بزنيد و در مورد امكان اين قضيه سوال كنيد. سريع و دقيق جواب مي دن (بالعكس سفارت آلمان در تهران!!!)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام یه سوال خیلی مهم داشتم-من پذیرش دانشگاه اشتوت گارت آلمان رو برای ترم سپتامبر گرفتم و اصل نامه پذیرش هم دستمه-مشکل اینجاس که تا 2-3 هفته دیگه دارم میرم استرالیا و تا یک ماه قبل از شروع ترم باید تو استرالیا بمونم در نتیجه نمی تونم از طریق سفارت آلمان تو ایران اقدام کنم و حتما باید از استرالیا اقدام کنم-تو سایت سفارت آلمان تو استرالیا لیست چند تا کشور مثل آمریکا و کره رو نوشته که میتونن از استرالیا برای ویزای آلمان اقدام کنن ولی اسم ایران نیست!یعنی هیچ راهی نیست بتونم از استرالیا برای ویزای دانشجویی آلمان اقدام کنم؟واقعا ممنون میشم جواب بدید یا ایمیل کسی که شاید بتونه بهم کمک کنه رو بفرستید ممنون

سفارت آلمان توی استرالیا قبول کرد برام ویزای دانشجویی صادر کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

من هند هستم از سفارت پرسیدم گفت چون من از آگوست 2009 تا الان اینجا بودم و 6 ماه دیگه هم ویزا دارم میتونم از همین جا برای ویزای دانشجویی اقدام کنم یه مراکزی هست اسمش VFS Germany هست که میشه از طریق اونها هم اقدام کرد برای مثال توی شهر ما حیدر آباد هست که همه مدارکو میگیره خودش وقت سفارت میگیره برای آرم و میگه چه چیزایی باید توی مصاحبه گفته میشه و خوب راهنمایی میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnastaran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا هفته آینده عازم اتریش هستم و ویزای دانشجویی برای اتریش را گرفتم.همچنین پذیرشه یکی از دانشگاه های آلمان را دارم و میخوام بعد از ورودم به اتریش از طریقه سفارته آلمان برای ویزای آلمان اقدام کنم،نمیدونم همون اول بهم ویزای آلمان میدن یا نه.ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟

سلام. شما تونستین از طریق ویزای اتریش به آلمان برید؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

سلام اگر دانشجوی اتریش باشیم و از المان پذیرش تحصیلی بگیریم میشه از طریق سفارت المان در اتریش ویزا گرفت؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

دوستان دانشجویان اتریش میتونن با داشتن پذیرش از دانشگاه آلمان از سفارت المان در اتریش برای ویزای تحصیلی المان اقدام کنند؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    دوستان دانشجویان اتریش میتونن با داشتن پذیرش از دانشگاه آلمان از سفارت المان در اتریش برای ویزای تحصیلی المان اقدام کنند؟
    بیشتر دوستان میگن امکانش هست. مانند وقتی شما میری هر کشوری در دنیا مانند ترکیه، دبی و ... برای ویزای امریکا اقدام می کنید....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)