صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    سلام اگر دانشجوی اتریش باشیم و از المان پذیرش تحصیلی بگیریم میشه از طریق سفارت المان در اتریش ویزا گرفت؟
    حتما میشه. منم سوید دانشجوم اگه پذیرشم قطعی بشه از همین سوید اقدام میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad tehran center

نقل قول نوشته اصلی توسط germanedu نمایش پست ها
    سلام. شما تونستین از طریق ویزای اتریش به آلمان برید؟
    سلام دوست عزیز میشه با پذیرش آلمان میرید تریش بعد میرید اداره اقامت شهرتون از المان ویزاتون تمدید مبشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad tehran center

من پدرم 6 ماه اتریش بود از چند نفر پرسید

Junior Member

سلام دوستان
    سوالم کمی خاصه و دقیقا نمی دونم از چه قسمتی از سفارت بپرسم تا بهم جواب بدن, من دفترچه اقامت کاری ترکیه رو دارم و چند ماه میرم و می مونم اما این دفعه زمان اقامتم در اونجا منطبق شده با زمانی که من باید برای ویزای تحصیلی المان اقدام کنم. حالا میخوام بدونم به عنوان کسی که ویزای ترکیه و دفترچه رسمی داره می تونم از سفارت آلمان در ترکیه ویزام رو اقدام کنم؟؟؟ خواهشا سریع تر بهم جواب بدین

Junior Member saeed.tr آواتار ها

وقتی دفترچه اقامتی دارین که حداقل اعتبار 6 ماهه داره می تونید اقدام کنید و حتی خیلی زودتر از ایران هم جواب میاد، من خودم واسه ویزای دکترا اقدام کردم و یک ماهه ویزام اومد در حالی که بچه ها مشابه شرایط من از ایران اقدام کرده بودن و 6 ماه منتظر بودن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    یعنی کسی نیس که جواب بده؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان .
    کسی راجع به تبدیل ویزای تجاری ( کار) از سوییس به ویزای دانشجویی تو المان خبر داره ؟
    باید درخواستو به سفارت المان تو ایران داد ؟
    من واقعا گیج شدم .
    کسی میتونه راهنماییم کنه ؟ ممنون میشم

پیش فرض گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

من یه سوال یکم عجیب دارم:
    من از دانشگاه Darmstadt واسه فوق لیسانس پذیرش داشتم که دیفر کردم واسه سال بعد. به دلایلی نمیتونم و نمیخوام برم سفارت آلمان در تهران(بماند که چند بار وقت گرفتم و نذاشتن کنسل کنم و حالا حتی جریمه ام هم کردن). یه دوستی دارم که مدیرعامل یه شرکت تولید ساخت پروفیل در دبی هستش و میتونم ازش بخوام که وانمود کنه من اونجا میخوام کار کنم تا بتونم ویزای دبی بگیرم. هرچقدر به سفارت آلمان در دبی ایمیل میزنم ، فقط میگه باید residence permission داشته باشی تا بتونی از سفارت آلمان در دبی اقدام کنی. دیگه نمیگه که چه جور ویزایی باید داشته باشم، 1-حداقل یک ساله یا بیشتر باید باشه؟ 2-آیا بلافاصله بعد از اینکه ویزای دبی اومد، میتونم واسه ویزای دانشجویی آلمان اقدام کنم؟ 3-میدونم که ایرانی ها نمیتونن توی بانکی در دبی حساب باز کنن. پس چطور باید بهشون ثابت کنم که من معادل 10000 یورو توی ایران پول توی حسابم هست؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای در این زمینه داشته ، بهم کمک کنه.

ApplyAbroad Superstar

دوستان یه سوال شاید ربطی به این بخش نداشته باشه.
    من سال دوم دکتری صنایع در خارج از کشورم. خواستم بعد از اتمام دکتری بیام المان.
    ایا میشه یه دوره زبان المانی یکساله اپلای کرد و اومد اونجا؟؟؟ بعد هم دنبال کار گشت؟؟؟
    با این شرایط سفارت ویزا صادر میکنه. البته من میتونم از همینجا اقدام کنم. نه از ایران.

سلام دوستان،
    یک مورد استثنایی برای من پیش اومده که امیدوارم بتونم از اینجا جوابش رو پیدا کنم.
    من در حال حاضر دانشجو هستم در آمریکا و برای اینترنشیپ از آلمان درخواست ویزا کردم. حدود یک ماه گذشته.
    مشکل اینجاست که من حداکثر تا یک ماه و نیم دیگه در آمریکا هستم و قبل از رفتن به آلمان میخوام که یک ماه ایران بیام و خانوادم رو ببینم.
    می ترسم که ویزای آلمانم تا یک ماه و نیم دیگه آماده نباشد.
    حالا سوالم اینه که آیا امکانش هست که سفارت آلمان در آمریکا (آتلانتا) بعد از اتمام پردازش نتیجه رو به سفارت آلمان در تهران اعلام کنه و ویزام در تهران صادر بشه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان یه سوال شاید ربطی به این بخش نداشته باشه.
    من سال دوم دکتری صنایع در خارج از کشورم. خواستم بعد از اتمام دکتری بیام المان.
    ایا میشه یه دوره زبان المانی یکساله اپلای کرد و اومد اونجا؟؟؟ بعد هم دنبال کار گشت؟؟؟
    با این شرایط سفارت ویزا صادر میکنه. البته من میتونم از همینجا اقدام کنم. نه از ایران.

خیلی دیر جواب میدم، باشه برای آیندگان
    اونایی که من دیدم که برای کلاس زبان اومدن، کسایی بودن که پذیرش از دانشگاه گرفتن و دانشگاه پذیرش رو مشروط به مثلا یه دوره ی یه ساله کلاس زبان می کنه. به این ترتیب طرف می تونه ویزا بگیره. اما اینکه صرفا خودتون بخواین برای یه موسسه ثبت نام کنین و بیاین آلمانو نمی دونم ویزاش چطور میشه.
    اما در مورد دنبال کار گشتن، شما باید یه مقطع تحصیلی رو تو آلمان بگذرونین و بعد از اتمام تحصیلتون (با احتساب از روز دفاع) یک سال و نیم به شما وقت داده میشه که کار پیدا کنین. اگه کلاس زبانتون دانشجویی حساب نشه و ویزاتون ویزایی غیر از دانشجویی باشه، فکر می کنم مشمول این قانون نمی شین. البته بازم ممکنه یه مدت محدودی بهتون وقت بدن برای موندن تو آلمان بعد از اتمام کلاستون، اما فکر نمی کنم دیگه 1.5 سال باشه اون فرصت.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)