صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

سلام
    من الان ویزای شینگن نوع d مالتی دارم و تو اروپا هستم
    میتونم برای ویزای کار المان از همین جا اقدام‌کنم؟
    خواهشا جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed2222202 نمایش پست ها
    سلام
    خواهشا جواب بدین
    خیر با ویزای شنگن امکان پذیر نیست. شما در صورتی میتونید برای ویزای اقامت (از هر نوع) از کشور سومی اقدام کنید که اجازه اقامت طولانی مدت اون کشور رو داشته باشید. خود ویزای شنگن نیز قابل تبدیل به هیچ نوع ویزای دیگری نیست. ویزای شنگن نوع d رو نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed2222202 نمایش پست ها
    سلام
    خواهشا جواب بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    خیر با ویزای شنگن امکان پذیر نیست. شما در صورتی میتونید برای ویزای اقامت (از هر نوع) از کشور سومی اقدام کنید که اجازه اقامت طولانی مدت اون کشور رو داشته باشید. خود ویزای شنگن نیز قابل تبدیل به هیچ نوع ویزای دیگری نیست. ویزای شنگن نوع d رو نمیدونم.
    سلام،
    ویزای نوع D معمولا برای اقامت طولانی و برای هدف خاص (مثلا تحصیل) صادر میشه. ویزای نوع D رو معمولا بعد از رسیدن به کشور مقصد (اینجا آلمان) تبدیل به اقامت میکنند (مثلا اگر برای دانشجویی صادر شده باشه، بعد از ثبت نام در دانشگاه تبدیل به اقامت دانشجویی میشه). اون اقامت هم تحت شرایط خاصی عوض میشه (مثلا وقتی درس دانشجو با موفقیت تموم بشه، میتونه توی رشته مربوطه دنبال کار بگرده و اگه پیدا کرد، اقامتش از دانشجویی پاراگراف 16 به کاری پاراگراف 18 یا بلوکارت پاراگراف 19 عوض میشه).
    شما باید ببینید که توی ویزاتون هدف از اعطای ویزا چی نوشته شده و آیا توی ویزا اجازه کار داده شده یا نه؟ (Erwärbstätigkeit gestattet یا Erwärbstätigkeit nicht gestattet)، با توجه به اون میشه بیشتر راهنمایی کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    ویزای نوع D معمولا برای اقامت طولانی و برای هدف خاص (مثلا تحصیل) صادر میشه. ویزای نوع D رو معمولا بعد از رسیدن به کشور مقصد (اینجا آلمان) تبدیل به اقامت میکنند (مثلا اگر برای دانشجویی صادر شده باشه، بعد از ثبت نام در دانشگاه تبدیل به اقامت دانشجویی میشه). اون اقامت هم تحت شرایط خاصی عوض میشه (مثلا وقتی درس دانشجو با موفقیت تموم بشه، میتونه توی رشته مربوطه دنبال کار بگرده و اگه پیدا کرد، اقامتش از دانشجویی پاراگراف 16 به کاری پاراگراف 18 یا بلوکارت پاراگراف 19 عوض میشه).
    شما باید ببینید که توی ویزاتون هدف از اعطای ویزا چی نوشته شده و آیا توی ویزا اجازه کار داده شده یا نه؟ (Erwärbstätigkeit gestattet یا Erwärbstätigkeit nicht gestattet)، با توجه به اون میشه بیشتر راهنمایی کرد.
    آیا همه کشورهای حوزه شنگن ویزای نوع D دارند یا فقط آلمان؟ البته این دوستمون هم ذکر نکردند در آلمان هستند یا کشور دیگه ای غیر از آلمان.

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    آیا همه کشورهای حوزه شنگن ویزای نوع D دارند یا فقط آلمان؟ البته این دوستمون هم ذکر نکردند در آلمان هستند یا کشور دیگه ای غیر از آلمان.
    همه کشورهای شنگن ویزای نوع D دارن. لینک منبع: https://www.schengenvisainfo.com/schengen-visa-types/

Junior Member

سلام. لطفا راهنمایی کنین. من اگه ویزای 4 ساله دانشجویی انگلیس را بگیرم. و بعدش تا پام به انگلیس رسید همون ماه های اول، از همون انگلیس درخواست ویزای دانشجویی آلمان را بدم. اینکه من تو پاسپورتم ویزا دانشجویی انگلیس باشه، مشکل ساز نمیشه تو روند صدور ویزای دانشجویی آلمان من؟ نمیگن همزمانی داره و ریجکت کنن؟ چون خودم آلمانه رو بیشتر دوس دارم تنها علت اینکاری هم که میخوام بکنم اینکه سفارت ایران شلوغه و من استاد آلمانم بعیده اینهمه منتطر من بمونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Zne1990 نمایش پست ها
    سلام. لطفا راهنمایی کنین. من اگه ویزای 4 ساله دانشجویی انگلیس را بگیرم. و بعدش تا پام به انگلیس رسید همون ماه های اول، از همون انگلیس درخواست ویزای دانشجویی آلمان را بدم. اینکه من تو پاسپورتم ویزا دانشجویی انگلیس باشه، مشکل ساز نمیشه تو روند صدور ویزای دانشجویی آلمان من؟ نمیگن همزمانی داره و ریجکت کنن؟ چون خودم آلمانه رو بیشتر دوس دارم تنها علت اینکاری هم که میخوام بکنم اینکه سفارت ایران شلوغه و من استاد آلمانم بعیده اینهمه منتطر من بمونه
    دوست عزیز نیازی نیست این سوال رو توی همه تاپیک ها تکرار کنید.
    مورد شما یه مورد خاصه و بیشتر راهنمایی های این فروم بر اساس تجارب قبلیه، پس به نظر من بهترین راه برای شما اینه که برید پیش یک مشاور حقوق در امور مهاجرت و با پرداخت مبلغی ناچیز، خیال خودتون رو راحت کنید

سلام دوستان.
    من اقامت دایم آلمان رو دادم و یک ماه گذشته ازدواج کردم. یک ماه و نیم هم شده که وقت سفارت آلمان رو برای پیوست همسرم گرفتیم ولی امروز این نامه تقریبی وقت رو دیدیم.
    از اونجایی که مدت زمان تا روز مصاحبه خیلی زیاد هست و تازه بعد از مصاحبه هم باید ویزا بررسی بشه، شما راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه که همسرم زودتر ویزا بگیرن؟ حداقل یک ویزای شینگن ۳ ماه این مدت بگیره.... گرفتن ویزای شینگن از کشور های عضو شینگن مثل ایتالیا یا یونان... ولی نمیدونم امکان پذیر هست یا نه و کسی تجربشو داره؟ آیا امکان اقامت در این ۳ ماه در آلمان وجود داره؟
    ازطزیق سفارت کشورهای دیگه مثل آلمان تو مالزی چی؟ امکانش نیست که واسه ویزا اقدام کنیم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط TiredOfVisa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من اقامت دایم آلمان رو دادم و یک ماه گذشته ازدواج کردم. یک ماه و نیم هم شده که وقت سفارت آلمان رو برای پیوست همسرم گرفتیم ولی امروز این نامه تقریبی وقت رو دیدیم.
    از اونجایی که مدت زمان تا روز مصاحبه خیلی زیاد هست و تازه بعد از مصاحبه هم باید ویزا بررسی بشه، شما راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه که همسرم زودتر ویزا بگیرن؟ حداقل یک ویزای شینگن ۳ ماه این مدت بگیره.... گرفتن ویزای شینگن از کشور های عضو شینگن مثل ایتالیا یا یونان... ولی نمیدونم امکان پذیر هست یا نه و کسی تجربشو داره؟ آیا امکان اقامت در این ۳ ماه در آلمان وجود داره؟
    ازطزیق سفارت کشورهای دیگه مثل آلمان تو مالزی چی؟ امکانش نیست که واسه ویزا اقدام کنیم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس
    من دوستی داشتم که اقامت دائم یه کشور اروپایی داشت و می خواست همچین ترفندی بزنه برای سریعتر شدن کارش - سریعتر که نشد هیچ بهش گیر دادن و کار ویزای همسرش بعد از کلی دردسر یک سال طول کشید - توصیه من به همه دوستان اینه که مخصوصا مسائلی که به آلمانی ها ربط داره طبق روال معمول انجام بدین - این طوی کمی دیرتر اما ساده تر به نتیجه می رسید.
    در مورد سوال اول من اطلاع ندارم
    -سوال اخر - خیر - شما باید اقامت کشور مورد نظر رو داشته باشید ( کارت اقامت دائم یا موقت) تا بتونید از سفارت کشور دیگه ای اقدام کنید.

سلام
    دوستان تا به حال کسی از سفارت آلمان تو تفلیس ویزا گرفته؟ مشکلی وجود نداره؟
    سفارت تهران زودتر از 4 ماه وقت نمیده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)