صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 141

موضوع: گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای آلمان از طریق سایر کشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahnorouzi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تا به حال کسی از سفارت آلمان تو تفلیس ویزا گرفته؟ مشکلی وجود نداره؟
    سفارت تهران زودتر از 4 ماه وقت نمیده
    شما اگه اجازه اقامت دائم گشور گرجستان رو داشته باشید میتونید از طریق سفارت آلمان در تفلیس اقدام کنید.

Junior Member

دوستان، "برای درخواست دادن وقت سفارت آلمان در کشورهای دیگه (مانند ترکیه، امارات یا ...) باید اقامت همون کشور رو داشته باشیم" منبع این حرف رو میشه بدین لطفا.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saydism نمایش پست ها
    دوستان، "برای درخواست دادن وقت سفارت آلمان در کشورهای دیگه (مانند ترکیه، امارات یا ...) باید اقامت همون کشور رو داشته باشیم" منبع این حرف رو میشه بدین لطفا.
    می تونین زنگ بزنین به سفارت آلمان تو اون کشورها و سوال کنین تا بهتون بگن و خیالتون راحت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saydism نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    می تونین زنگ بزنین به سفارت آلمان تو اون کشورها و سوال کنین تا بهتون بگن و خیالتون راحت بشه.
    میتونید توی سایت وزارت امور خارجه آلمان ببینید:

https://www.auswaertiges-amt.de/sid_...html?nn=350374

Wo muss ein Visum beantragt werden?
    Erforderliche Visa müssen jeweils vor der Einreise bei der für den gewöhnlichen Aufenthaltsort des Antragstellers zuständigen deutschen Auslandsvertretung beantragt werden.

متن انگلیسی:

Application procedure

As a rule, applicants must submit visa applications, together with all necessary documents, in person at the German mission responsible for their place of residence. In order to avoid time‑consuming requests for additional information or documentation, applicants should consult the website of the respective mission well in advance of their departure date to find out about the visa procedure and about the documentation which has to be submitted.

اگر اقامت گرجستان رو داشته باشید این امر شدنی هست و البته سحتی هاش به نظر کمتر از تهرانه ولی یک سری قوانین مربوط به سفارت خانه های آلمان در همه جای دنیا یکسان هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    میتونید توی سایت وزارت امور خارجه آلمان ببینید:

https://www.auswaertiges-amt.de/sid_...html?nn=350374

Wo muss ein Visum beantragt werden?
    Erforderliche Visa müssen jeweils vor der Einreise bei der für den gewöhnlichen Aufenthaltsort des Antragstellers zuständigen deutschen Auslandsvertretung beantragt werden.

متن انگلیسی:

Application procedure

As a rule, applicants must submit visa applications, together with all necessary documents, in person at the German mission responsible for their place of residence. In order to avoid time‑consuming requests for additional information or documentation, applicants should consult the website of the respective mission well in advance of their departure date to find out about the visa procedure and about the documentation which has to be submitted.

منظورشون اقامت دایمه یا موقت هم میشه؟ اقامت 3ماهه ارمنستان هم میتونه کارو راه بندازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_fr نمایش پست ها
    منظورشون اقامت دایمه یا موقت هم میشه؟ اقامت 3ماهه ارمنستان هم میتونه کارو راه بندازه؟
    سلام،

منظور از اقامت Residence Permit هست. در مورد کشور ارمنستان البته من دقیقا اطلاع ندارم که چه نوع اقامتهایی داره، ولی اگر شما از ارمنستان کارت یا برگه Residence Permit دارید و میتونید اون رو روز مصاحبه ارائه بدید، میتونید از ارمنستان اقدام کنید. در غیر اینصورت صرف داشتن ویزای ارمنستان در پاسپورتتون که حتی برای 3 ماه معتبر باشه به معنی داشتن حق اقامت در ارمنستان نیست. باید روی برگه ای که (در پاسپورتتون) دارید نگاه کنید و ببینید که عبارت ویزا درج شده یا نه. در بیشتر مواقع کسانی که مقیم کشور دیگه ای هستند، در پاسپورت ایرانیشون محل اقامتشون رو هم عوض میکنن به همون کشور (البته اجباری نیست و بعضی ها هم اینکار رو نمیکنن). همین تغییر محل اقامت در پاسپورت ایرانی هم از اونجایی که تنها با داشتن حق اقامت کشور میزبان میسر هست از طرف سفارت آلمان به عنوان مدرک جهت اثبات اقامت معمولا پذیرفته میشه.

Junior Member

دوستان اینجا کسی تجربه ویزای آلمان از لهستان رو داره ؟ چند ماه طول میکشه ؟ گرفتن کارت اقامت در لهستان چقدر زمان بره ؟ از شدنیه ؟

سلام. دوستان من دکترای خودمو ایتالیا گرفتم و تا ۱ سال دیگه اقامت ایتالیا را دارم. برای پوست داک از یک دانشگاه المان پذیرش دارم. آیا میشه بیام آلمان و از انجا ویزا کار اقدام کنم یا حتما باید از ایتالیا اقدام کنم ؟ چون میخام هرچه زوتر کارمو تو دانشگاه شروع کنم واسه همین گفتم، بهتره بیام آلمان و از انجا اقدام کنم...

Junior Member

سلام بنده دانشگاه KTH سوئد قبول شدم می خواستم برم سوئد که جواب قبولی بنده در RWTH Aachen نیز آمد(هر دو کامپیوتر) می خواستم بدانم که آیا می شه با کارت اقامت صادر شده خودم برم سوئد و سپس از اونجا برای ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنم؟ آیا اصلا ارزشش را دارد که از KTH بروم RWTH؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)