صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: رانندگی در فرانسه

پیش فرض پاسخ : رانندگی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط negarb نمایش پست ها
    salam man daneshjo hastam o visaye 1 sale daram
    aya bayad hatman beram prefecteur ya ba tarjome ham mishe ranandegi kard ?
    باید اصل گواهینامه و ترجمه رو ببری پرفکتور برات یه گواهی صادر می کنن که تا وقتی که دانشجو هستی باهاش میتونی رانندگی کنی...

نقل قول نوشته اصلی توسط negarb نمایش پست ها
    salam man daneshjo hastam o visaye 1 sale daram
    aya bayad hatman beram prefecteur ya ba tarjome ham mishe ranandegi kard ?
    زمانیکه من دانشجو بودم، فقط همراه داشتن ترجمه رسمی گواهینامه و کارت دانشجوئی ( یا کارت اقامت از نوه دانشجوئی) کافی بود.
    البته رفتن به پرفکتور و پرسدین در اینمورد هم می‌تونه شما را مطمئن کنه که مشکلی نخواهید داشت.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

دوستانی که اقامت دانشجویی دارند با ترجمه گواهینامه شون می تونن هم رانندگی کنن و هم ماشین اجاره کنند. ضمنا من با ترجمه گواهینامه از ایران که مال 3-4 سال قبل هم بود پرسیدم و گفتند هیچ مشکلی نداره.
    اما بعد از فارغ التحصیلی حتما باید ظرف یک سال برای تعویض گواهینامه به فرانسوی اقدام کنید..

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستانی که گواهینامه اشون رو تعویض کردن یه سوال داشتم می خواستم بدونم که شما برای مدرک
    attestation récente de vos droits à conduire établie par l'État de délivrance de votre permis mentionnant l'origine, l'étendue et la validité de vos droits à conduire et, si besoin, sa traduction officielle
    چی ارایه دادین آخه من گواهینامه رو تو سیستم وزارت امور خارجه آپلود کردم و بعد از تایید راهنمایی و رانندگی و وزارت امور خارجه رسید دست سفارت ایران تو فرانسه ولی بعد از تماس با سفارت به من گفتن که برا صادر شدن این مدرک پرفکتور باید ازشون درخواست بده

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از دوستانی که گواهینامه اشون رو تعویض کردن یه سوال داشتم می خواستم بدونم که شما برای مدرک
    attestation récente de vos droits à conduire établie par l'État de délivrance de votre permis mentionnant l'origine, l'étendue et la validité de vos droits à conduire et, si besoin, sa traduction officielle
    چی ارایه دادین آخه من گواهینامه رو تو سیستم وزارت امور خارجه آپلود کردم و بعد از تایید راهنمایی و رانندگی و وزارت امور خارجه رسید دست سفارت ایران تو فرانسه ولی بعد از تماس با سفارت به من گفتن که برا صادر شدن این مدرک پرفکتور باید ازشون درخواست بده
    سلام،
    این مدرک که عدم توقیف بودن گواهینامه متقاضی را نیز اعلام می نماید، برای کشورهای مختلف یک گواهی جدا و استعلامی از اداره پلیس مربوط به آنها می باشد. اما در رابطه با اتباع ایران به این شکل هست که ترجمۀ گواهی نامه صادر شده شما از طریق سفارت ایران درش یک بند نیز قید میشود که گواهینامه شخص متقاضی دارای محدودیت یا توقیف قانونی نیست.
    در نتیجه کافی هست شما همان تقاضای ترجمه گواهینامه ایرانی را از سفارت ایران بدهید و این مدرک برای کلیه امور تعویض شما در کنار اصل گواهینامه ایرانی کفایت میکند.

ضمن اینکه در دستور العمل ارائه شده به پرفکتورها این موضوع قید شده :
    "با استثنای متقاضیان تبعه ایران که گواهی عدم سؤ سابقه یا توقیف بودن، توسط کنسولگری کشور ایران صادر میگردد." <= همان ترجمه گواهینامه (با مضمون عدم محدودیت قانونی)
    این موضوع را بنده به عینه در لیست instruction پرفکتور محل مراجعه دیدم که با مسئول گیشه چک کردیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : اقامت در فرانسه

سلام دوستان من گواهی نامم رو ترجمه کردم دیگه وقتی هم برای تاییدش ندارم پرواز دارم الان این ترجمه قبوله یا تایید میخواد؟خود گواهی نامم رو هم بیارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام دوستان من گواهی نامم رو ترجمه کردم دیگه وقتی هم برای تاییدش ندارم پرواز دارم الان این ترجمه قبوله یا تایید میخواد؟خود گواهی نامم رو هم بیارم؟
    اصل گواهینامه باید همراهتون باشه. اگه ویزاتون دانشجوییه که کار راحت تر این بوده برید گواهینامه بین المللی بگیرید. سفارت ایران هم در پاریس با 7 یورو ترجمه میکنه گواهینامه رو.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    اصل گواهینامه باید همراهتون باشه. اگه ویزاتون دانشجوییه که کار راحت تر این بوده برید گواهینامه بین المللی بگیرید. سفارت ایران هم در پاریس با 7 یورو ترجمه میکنه گواهینامه رو.
    گواهینامه بین المللی همه جای اروپا هم قابل ارائه است... اشکالش اینه که اعتبارش فقط 6 ماهه و فقط هم یک بار قابل تمدیده... با گواهینامه ترجمه شده ایرانی (ترجمه رسمی در ایران یا توسط سرویس ترجمه سفارت در پاریس)+اصل گواهینامه + کارت اقامت دانشجویی تون می تونین تا وقتی دانشجو هستین و گواهینامه اعتبار داره بدون مشکل در فرانسه رانندگی بفرمایین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    گواهینامه بین المللی همه جای اروپا هم قابل ارائه است... اشکالش اینه که اعتبارش فقط 6 ماهه و فقط هم یک بار قابل تمدیده... با گواهینامه ترجمه شده ایرانی (ترجمه رسمی در ایران یا توسط سرویس ترجمه سفارت در پاریس)+اصل گواهینامه + کارت اقامت دانشجویی تون می تونین تا وقتی دانشجو هستین و گواهینامه اعتبار داره بدون مشکل در فرانسه رانندگی بفرمایین
    من ویزام ساینتیفیکه و بنا به پیشنهاد دوستان دارم پروسه تعویض گواهینامه رو شروع میکنم. جمعه هفته پیش ترجمه گواهینامو از سفارت گرفتم. اما گواهینامه بینالملی هم دارم. گواهینامه ی بین المللی من یکساله بود ولی به دلخواه میشه تمدیدش کرد. جز اون گواهینامه ی سه ساله هم میشه گرفت

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    من ویزام ساینتیفیکه و بنا به پیشنهاد دوستان دارم پروسه تعویض گواهینامه رو شروع میکنم. جمعه هفته پیش ترجمه گواهینامو از سفارت گرفتم. اما گواهینامه بینالملی هم دارم. گواهینامه ی بین المللی من یکساله بود ولی به دلخواه میشه تمدیدش کرد. جز اون گواهینامه ی سه ساله هم میشه گرفت
    بله به نظر میاد اطلاعات کمی زیادی قدیمی بوده. دوستانی که دنبال پروسه گواهینامه بین المللی میرن لینک مربوطه اینجاست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)