صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: ارسال دارو به خارج

پیش فرض ارسال دارو به خارج

برای ارسال دارو به خارج چه راه حلی پیشنهاد میکنید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : ارسال دارو به خارج

به نظر من شما اول روشن کنید دقیقا منظورتون چه نوع دارویی(گیاهی یا ... ) هست و دقیقا به چه منظور؟
    اگه دارو های خاص هست که اصولا اون دارو ها همه وارداتی خود ایران هستند و البته شاید تو خارج گرون تر باشند و شاید هم برعکس.
    فکر کنم بستگی به کشور و نوع بیمه ی شما خواهد داشت.
    بعد این که شاید بعضی داروهای خاص یه کم دردسر داشته باشه، مثلا اونایی که از مواد مخدر تهیه می شن و...، که در اون سورت باید تمهیدات بیشتری در نظر گرفت!
    لطفا اهداف و بیماری و نوع دارو و ... را روشن تر بیان کنید و این که چرا این کار رو می خوایید بکنید؟(مثلا اون کشور گرونه؟ یا بیمه شدن واسه اون نوع دارو گرونه و ...)؟
    تا این که بچه ها هم بتونند بهتر راهنمایی کنند
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    برای ارسال دارو به خارج چه راه حلی پیشنهاد میکنید
    سلام
    تا انجایی که من تجربه دارم از اینجا براتون پست می کنن اما اونطرف تو اداره پست براتون نامه می اد که نمی تونن بهتون بدن! اینو از این نظر می گم که حتی اگر دارو رو همراه با وسایل دیگه هم بفرستید باز هم تو اداره پست مشکل داره و براتون نامه می اد که مثلا ما دارو ها رو از بین می بریم اما اگر بخواین بقیه وسایل رو بهتون می دیم ( این برای اروپاست که البته فکر می کنم همه جا همینطور باشه )
    بهترین راه برای بردن دارو - دادنش به مسافر است چون اینطوری کاری ندارن ( البته برای احتیاط می گن نسخه داروها همراتون باشه)
    و اینکه باز هم اگر مشخص کنید که دقیق چه دارویی است و برای کجا ... دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن
    موفق باشید

برای اروپا است (ایسلند) و من نیاز به داروی انتی بیوتیک دارم کسی هم اینجا نمیاد راهی وجود داره

من بعید می دونم بشه ..
    شما داروخانه های ایسلند رفتید بپرسید شاید همونجا بتونین تهیه کنید
    من خودم تو سوئد رفتم داروخانه گفتم مشکلم چی هستش خود داروخانه بهم شربت و ... دادش البته خودم می دونستم دنبال چی هستم! تو هلند که حتی تو سوپر مارکت من " بروفن " خریدم !
    به نظر من شما برید داروخانه بگید خودشون راهنمایی می کنن.. ولی باز هم اگر نشد بهترین راه مسافر است که همونطور که فرمودید کم مسافر است جایی که شما هستید البته داخل اتحادیه کمتر گیر می دن یعنی مثلا اگر کسی تو اتحادیه اروپا باشه براتون می تونه پست کنه ... اما از خارج از اتحادیه کلا سخت گیری زیادتر است .
    امیدوارم دوستان راه حلی بهتر داشته باشن

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    برای اروپا است (ایسلند) و من نیاز به داروی انتی بیوتیک دارم کسی هم اینجا نمیاد راهی وجود داره
    دوست من می شه بگید چرا از همون جا نمی تونید بخرید؟ اگه بیمار هستید و بیمه شدید که چه مشکلی هست که مجبورید از ایران بخوایید؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

ارسال دارو به خارج از کشور
    مدیریت نظارت بر امور دارو و مواد مخدر

مدارک مورد نیاز:
    تهیه اقلام دارویی مورد نظر از داروخانه و بهمراه داشتن تمامی آنها
    تنظیم درخواست ارسال داروهای تهیه شده به کشور مقصد و ثبت تقاضا در دبیرخانه دانشگاه
    کارشناسی و تطابق داروها با قوانین و ضوابط جاری توسط کارشناس دارویی معاونت غذا و دارو
    صدور نامه جهت گمرک در صورت مطابقت با قوانین

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

دوستان من یه سری از بهترین مکملهای ویتامینه و مواد معدنی و کلسیم و این چیزا رو توی امریکا پیدا کردم و میخوام برای مادرم بفرستم. یکی از دوستانم اینجا پزشک هست و میگفت 8 تا 10 بار از اینا فرستاده ایران و هیچ مشکلی هم توی رسیدن بار براش پیش نیومده. یعنی جای نگرانی نیست. حالا سوال من اینه مکملها جزو دارو که محسوب نمیشن که کسی بخواد گیر بده؟؟؟
    راستی شاید گفتنش کمک کنه: دوستم گفت روی هر وسیله ای که توی جعبه میذاری بنویس مثلا برای خاله فلانی یا هدیه به داداشم... که مامور گمرک وقتی ببینه هدیه هست نخواد گمرکی بگیره ازشون.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

سلام به همگی. من فقط میخواستم تجربه خودم بگم: واسه یکی از آشناها می باسیتی دارو واسه بیماری پارکینسون میفرستادم (دارو rOPINIRole) که تا ماه پیش به من گفتند تو ایران پیدا نمیشه. داروخانه CVS تو آمریکا میگفت باید نسخه ایرانی توسط یک دکتر نو آمریکا باز نویسی بشه. ما هم تونستیم یک دکتر مهربون ایرانی رو پیدا کنیم که زحمتش و کشید واسمون نسخه رو بازنویسی کرد. بردم دارو خونه گفت 270 عدد که مقداری بود که دکتر تو آمریکا تجویز کرده بو د بهت میدیم (مجموع 3 دوره) اگر با مارک شرکت اصلی (ReQuip) بخوای میشه 920$ ,ولی همون تعداد270 تا از یک شرکت دیگه میشه 300$. منم خوشحال شدم. ولی فردا قبل از اینکه ببرم CVS نسخه رو بردم یک داروخونه دیگه که صاحبش ایرانی بود. ایشون لطف کرد و گفت من از یک شرکت دیگه (Heritage) که هندی هست واست دارو رو میگیرم به جای 270 عدد 900 عدد و قیمتش هم میشه 280$. من شک کردم شاید دارو مشکل داشته باشه که بعد چک کردم دیدم FDA Approved مورد تایید FDA بودش.900 تا قرص رو گرفتم و بعد دادم یکی از دوستان با خودش برد ایران و هیچ مشکلی و ایرادی هم ازش نگرفتند.

آیا میشه آمپول اکتوفرون(Actoferon) که برای بیماری ام اس هست رو از ایران به آمریکا ارسال کرد؟!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)