صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: ارسال دارو به خارج

Banned

پیش فرض پاسخ : ارسال دارو به خارج

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1993 نمایش پست ها
    آیا میشه آمپول اکتوفرون(Actoferon) که برای بیماری ام اس هست رو از ایران به آمریکا ارسال کرد؟!
    بهترين جا اداره پست اونجا بهتون ميگن چي ميتونيد بفرستيد البته شما بهتر از مقصد امريكا هم سوال بكنيد شما ممكنه اينجا بزارن بعد شما هزينه بدي ولي در امريكا قبول نكنند

Question پاسخ : ارسال دارو به خارج

ممنون از راهنماییتون من بیماری ام اس دارم و میخوام برای تحصیل برم امریکا در مقطع کارشناسی و میخواستم بدونم ایا امریکا انجمن ام اس دارد که به بیماران خدمات بدهد و ایا بیمار بودن در پذیرش دانشگاه تاثیر دارد ایا مثل ایران میتوان امپول رایگان تهیه کرد من را در مورد ایالت کالیفرنیا راهنمایی کنید ممنون میشم این سایت به من دوباره امید داد ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام به همه
    بچه ها مادر من داره مياد كاليفرنيا با ويزاي توريستي، ايشون بيماري ام اس دارند و يك شب درميون تزريق آمپول بتافرون.
    براي يكي دو ماه اول به راحتي ميتونه داروشو بگيره و بياره اما براي ماههاي بعد به نظرتون بهترين روش چيه؟ ممنونم

Junior Member

سلام . من به خاطر صرع دپاکین و کلونازپام مصرف می کنم . لاتاری امسال ثبت نام کردیم اگر در بیاد با توجه به ترامپ ویزا می دن ؟؟ اگر دادن می تونم چند بسته تو چمدون با خودم ببرم چمدونمو به فرودگاه باز نمی کنن چه ایران چه اونجا چون کسی از بیماریم خبر نداره همراه باهام هست و این ک می شه پست کرد تحویلم می دن اونجا یا ضبطش می کنن خواهش می کنم کمکم کنین.

Junior Member

یا این ک با نسخه نامه متخصص مغز این جا بهم دارورو می دن اونجا؟؟ چقدر احتمال داره چمدونمو باز کنن یا تو پست تحویلم ندن؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

این تاپیک ماه هاست فعال نیست، امیدوارم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند پاسخ این سوال من رو بدن چون برام خیلی مهمه.
    می خواستم بدونم در کنار سایر مواد خوراکی و وسایلی که قراره برای من از ایران پست بشه، می تونن قرص سرترالین Serteraline (داروی ضد افسردگی) رو هم برای مصرف دو ماه (60 عدد) همراه نسخه دکتر بفرستند؟
    این دارو رو بدون نسخه پزشک نمی شه تهیه کرد، برای رفتن به دکتر اینجا مشکلی ندارم که برام بنویسه، ولی چون در حال حاضر اینجا تحت درمان مریضی دیگه ای با دارو مشخصی هستم، داروخونه می گه که دارو جدید تحت پوشش بیمه قرار نمی گیره تا این داروهای دیگه ای که دکتر برام نسخه می کنه تموم شه.
    و من نمی تونم تا چند ماه دیگه صبر کنم چون به این دارو شدیدا نیاز دارم و از طرفی دارو هم اینجا واقعا گرونه و عاقلانه نیست تهیه کنم.

ممنون میشم از وقتی که می زارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

این تاپیک ماه هاست فعال نیست، امیدوارم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند پاسخ این سوال من رو بدن چون برام خیلی مهمه.
    می خواستم بدونم در کنار سایر مواد خوراکی و وسایلی که قراره برای من از ایران پست بشه، می تونن قرص سرترالین Serteraline (داروی ضد افسردگی) رو هم برای مصرف دو ماه (60 عدد) همراه نسخه دکتر بفرستند؟
    این دارو رو بدون نسخه پزشک نمی شه تهیه کرد، برای رفتن به دکتر اینجا مشکلی ندارم که برام بنویسه، ولی چون در حال حاضر اینجا تحت درمان مریضی دیگه ای با دارو مشخصی هستم، داروخونه می گه که دارو جدید تحت پوشش بیمه قرار نمی گیره تا این داروهای دیگه ای که دکتر برام نسخه می کنه تموم شه.
    و من نمی تونم تا چند ماه دیگه صبر کنم چون به این دارو شدیدا نیاز دارم و از طرفی دارو هم اینجا واقعا گرونه و عاقلانه نیست تهیه کنم.

ممنون میشم از وقتی که می زارید.
    ممکن است به روشی که محموله رو پست میکنید و اینکه آیا چیزی رو اظهار میکنید یا نه بستگی داشته باشه ولی قانون این هست:

Health Canada prohibits the importation of prescription drugs by courier when imported by Canadianresidents for personal use. The importation of prescription drugs for human use is strictly regulated and is only permitted by certain entities.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

بی نهایت ممنونم بابت پاسخ تون.
    قراره پست معمولی بشه.
    آیا من اینجا باید کار خاصی انجام بدم؟ چطوری و کجا باید اظهار کرد؟
    یا خانواده از ایران باید کار خاصی بکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ممکن است به روشی که محموله رو پست میکنید و اینکه آیا چیزی رو اظهار میکنید یا نه بستگی داشته باشه ولی قانون این هست:

Health Canada prohibits the importation of prescription drugs by courier when imported by Canadianresidents for personal use. The importation of prescription drugs for human use is strictly regulated and is only permitted by certain entities.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    بی نهایت ممنونم بابت پاسخ تون.
    قراره پست معمولی بشه.
    آیا من اینجا باید کار خاصی انجام بدم؟ چطوری و کجا باید اظهار کرد؟
    یا خانواده از ایران باید کار خاصی بکنن؟
    اگر پست ایران مشکلی نداشته باشه و قبول کنه و اینجا برسه به پست کانادا چند حالت پیش میاد:

یا اینجا بررسی نمیشه و بدست شما میرسه،
    یا بررسی میشه و بدون مشکل به دست شما میرسه،
    یا بررسی میشه و به شما اطلاع داده میشه که بسته شما داروی غیر مجاز است،در اینصورت شما اگر درکانادا ویزیتور باشید با ارایه پاسپورت و ویزای ویزیتور دارو رو به شما تحویل میدن،
    یا بررسی میشه و از تحویل دارو امتناع میکنن در اینصورت بسته به مامور مورد نظر و دلایل قانع کننده شما و نسخه پزشک ممکن است موفق شوید دارو را تحویل بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

باز هم سپاسگزارم بابت وقتی که برای پاسخ دادن گذاشتید.
    من با ویزای دانشجویی اینجا هستم. تنها موردی که می خواستم بدونم اینه که اگه پست کانادا از دادن دارو به من امتناع کنه، آیا مشکلی برای من که به وجود نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر پست ایران مشکلی نداشته باشه و قبول کنه و اینجا برسه به پست کانادا چند حالت پیش میاد:

یا اینجا بررسی نمیشه و بدست شما میرسه،
    یا بررسی میشه و بدون مشکل به دست شما میرسه،
    یا بررسی میشه و به شما اطلاع داده میشه که بسته شما داروی غیر مجاز است،در اینصورت شما اگر درکانادا ویزیتور باشید با ارایه پاسپورت و ویزای ویزیتور دارو رو به شما تحویل میدن،
    یا بررسی میشه و از تحویل دارو امتناع میکنن در اینصورت بسته به مامور مورد نظر و دلایل قانع کننده شما و نسخه پزشک ممکن است موفق شوید دارو را تحویل بگیرید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)