صفحه 70 از 135 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member YaserN آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

سلام به همگی
    دو تا سوال دارم:
    1- وقتی آنلاین مدارک رو ارسال میکنیم، آیا اصل مدارک رو سفارت درخواست میکنه؟ اگر درخواست میکنه چه زمانی؟
    2- برای ارسال آنلاین پاسپورت صفحه مشخصات کافیه؟ پاسپورتهای قبلی چطور؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید یا لینک بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من وقتی مطالب این پست را خوندم اکثر موارد بچه ها با فاندی که وزارت علوم بهشون داده می خوان برند به عبارتی بخش مربوط به نامه حمایت مالی سازمان و تعهد محضری وزارت علوم را به سفارت کانادا تحویل می دهند. اما من میخوام از وزارت علوم فاند نگیرم ( همون سه ماه رو) چون درصورتیکه بخوام دیگه نیام ایران دیگه تعهدی نداشته باشم اما الان نمیدونم چیکار باید کرد؟؟؟؟
    دوستانی بودند که تجربه ای داشتند ممنون میشم راهنماییم کنند.
    سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT/MATERIALS ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط YaserN نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دو تا سوال دارم:
    1- وقتی آنلاین مدارک رو ارسال میکنیم، آیا اصل مدارک رو سفارت درخواست میکنه؟ اگر درخواست میکنه چه زمانی؟
    2- برای ارسال آنلاین پاسپورت صفحه مشخصات کافیه؟ پاسپورتهای قبلی چطور؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید یا لینک بدید.
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم خیر. فقط بعضی مدارک مثل حقیقی بودن دعوتنامه و فاند استاد خارجی رو با دانشگاه کانادایی چک می کنن.
    برای پاسپورت علاوه بر صفحات مشخصات تمام صفحاتی که ورود و خروج به کشورهای دیگه در اونها ثبت شده بایستی در مدارک بیاد. برای پاسپورت های قبل رو اطلاع ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahgozare63 نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم خیر. فقط بعضی مدارک مثل حقیقی بودن دعوتنامه و فاند استاد خارجی رو با دانشگاه کانادایی چک می کنن.
    برای پاسپورت علاوه بر صفحات مشخصات تمام صفحاتی که ورود و خروج به کشورهای دیگه در اونها ثبت شده بایستی در مدارک بیاد. برای پاسپورت های قبل رو اطلاع ندارم.
    ممنون از راهنماییتون. یک سوال دیگه هم دارم بین Offer of Employment و Invitation Letter چه تفاوتی وجود داره. من از دانشگاه کانادایی فقط دعوتنامه دارم که توی اون مبلغ فاند ذکر شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون. یک سوال دیگه هم دارم بین Offer of Employment و Invitation Letter چه تفاوتی وجود داره. من از دانشگاه کانادایی فقط دعوتنامه دارم که توی اون مبلغ فاند ذکر شده.
    خواهش میکنم.
    تفاوت هاش و مدارکی که برای هر بخش مورد نیاز هست در صفحات قبلی تاپیک توضیح داده شده. فقط یه مسئله اینکه تا جایی که من اطلاع دارم اگه از فاند وزارت میخواین استفاده کنید و دعوتنامتون هم توش ذکر شده که دانشگاه کانادایی بهتون فاند میده به مشکل برمیخورید چون وزارت این مقدار فاند خارجی رو از فاند خودش کم میکنه و مابقی رو بهتون پرداخت میکنه. یه راه حل براش پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahgozare63 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    تفاوت هاش و مدارکی که برای هر بخش مورد نیاز هست در صفحات قبلی تاپیک توضیح داده شده. فقط یه مسئله اینکه تا جایی که من اطلاع دارم اگه از فاند وزارت میخواین استفاده کنید و دعوتنامتون هم توش ذکر شده که دانشگاه کانادایی بهتون فاند میده به مشکل برمیخورید چون وزارت این مقدار فاند خارجی رو از فاند خودش کم میکنه و مابقی رو بهتون پرداخت میکنه. یه راه حل براش پیدا کنید.
    دانشگاه اول به من یک دعوتنامه داد بدون ذکر فاند که اونو به وزارت تحویل دادم بعد درخواست Offer of Employment کردم که اونا هم نمیدونستن چیه و همون دعوتنامه را با مقدار فاند برام فرستادن که برای سفارت میخوام از این یکی استفاده کنم. به خاطر همین هم سوال بالا برام پیش اومد که واقعا Offer of Employment چیه؟ راستش روی تفاوت آیتمهای مشابه چند تا پاسخ دیدم اما در مورد تفاوت Offer of Employment و Invitation Letterچیزی ندیدم. ممنون میشم اگه بگید کدوم صفحه؟ واقعیتش فکر نمیکنم که فاند خارجی ربطی به فاند وزارت علوم داشته باشه. مگه وزارت علوم اگر فاند خارجی داشته باشیم از تعهد ما کم میکنه که بخواد از فاند کم کنه؟ اما به هر حال اینجا ایرانه و هر چیزی محتمل

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دانشگاه اول به من یک دعوتنامه داد بدون ذکر فاند که اونو به وزارت تحویل دادم بعد درخواست Offer of Employment کردم که اونا هم نمیدونستن چیه و همون دعوتنامه را با مقدار فاند برام فرستادن که برای سفارت میخوام از این یکی استفاده کنم. به خاطر همین هم سوال بالا برام پیش اومد که واقعا Offer of Employment چیه؟ راستش روی تفاوت آیتمهای مشابه چند تا پاسخ دیدم اما در مورد تفاوت Offer of Employment و Invitation Letterچیزی ندیدم. ممنون میشم اگه بگید کدوم صفحه؟ واقعیتش فکر نمیکنم که فاند خارجی ربطی به فاند وزارت علوم داشته باشه. مگه وزارت علوم اگر فاند خارجی داشته باشیم از تعهد ما کم میکنه که بخواد از فاند کم کنه؟ اما به هر حال اینجا ایرانه و هر چیزی محتمل
    کار خوبی کردید که دعوتنامه بدون فاند رو به وزارت دادید. چون همونطور که گفتم اگه دعوتنامه ای که فاند توش ذکر شده به وزارت میدادید از فاندتون کم می کردن.
    دعوتنامه که تکلیفش مشخصه. اما Offer of Employment می تونه علاوه بر دعوتنامه ای که فاند دانشگاه خارجی شما توش قید شده آفر هر کمپانی، وزارت یا دانشگاه داخلی برای تامین مالی شما باشه. مثلا آفر وزارت علوم که اینجا به آفر دانشگاه خارجی شما اضافه می شه و فایل Offer of Employment شما رو شکل میده.

ApplyAbroad Veteran

پست های مربوط به "پرداخت هزینه برای اقدام آنلاین" به اینجا و پست های مربوط به "بایومتریک" به اینجا منتقل شدند.

Junior Member

پیش فرض جمع آوری پستهای مرتبط با فرصت های مطالعاتی

سلام دوستان. من واس فرصت مطالعاتی 6 ماهه واس کشور اسپانیا درخواست ویزا دادم. اما امروز تماس گرفتم گفتن ریجکت شده اما هنوز نامه اش نرسیده. خواستم بدونم اعتراض فایده داره یا خیر؟ چقدر امیدوار باشم؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام. اگه با درخواست ویزا مخالفت بشه اعتراض فایده داره یا نه؟ من واس فرصت مطالعاتی درخواست داده بودم اما امروز زنگ زدم گفتن ریجکت شدید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)